1

@Luciano99 może właśnie czas pomyśleć o takim zawodniku jak Igor Thiago?

4



Do tego jeszcze ten LO z Newcastle, Julian Alvarez lub Joao Pedro i pięknie;)
Później można myśleć ewentualnie o Ratiu i ŚO.

0

@takisobiektos kto chce Leao?

1

@Lukas_88 kilka asyst do przeciwnika by się uzbierało, tym bardziej gdyby na drodze do bramki nie stanął Kurtuła czy Lunin.

1

Będziemy przeciągać z tym Rashfordem do ostatniego dnia obowiązującej klauzuli wykupu. Laporta gra na czas i liczy na to, że Milan po niezakwalifikowaniu do LM, puści nam jego ulubieńca - Leao za 30 baniek ;)

0

Gdybyście mieli zdecydować:
Ansu Fati czy Marcus Rashford od nowego sezonu w Barcelonie?

0

@FCB24 niestety totalnie bezpłciowy w tym sezonie. Jeśli ktoś zapłaciłby 70 mln to nie powinno być żadnej dyskusji. Do nas Ratiu za 25 mln i PO pięknie obsadzone z budżetem 45 mln na plus i z dużo niższą pensją.

0

@MaziFCB tym lepiej dla nas:)

0



Rashford + 40 baniek - Kounde do United i wszyscy zadowoleni.

6

Ile jeszcze ten Nagreira napsuje krwi Realowi Madryt? Teraz nawet powołania ustawia. Ależ to była udana inwestycja! :D

0

@Hosh nawet my mamy swoje trofeum imienia Realu Madryt:)

3

@Derpowsky pozbycie się Xabiego to jeden z ich największych błędów.

3

Ale łysy to jest madritista z krwi i kości jednak! Celowo daje odpocząć graczom Realu, żeby w następnym sezonie już napewno wszystko wygrali!

1

Jaki tu był ryk jak Huijsen dołączał do Realu. Obrona nie do przejścia z perfekcyjnym wyprowadzaniem piłki miała być.

0

@BojanKriKicz za Fermina to Baena jedzie ;)
Gavi będzie kluczowy :)

28

Ferran Torres zostanie Królem Strzelców Mistrzostw Świata 2026.

0

@Fog_W_1899 tak to jest jak cały sezon się spinasz na Barcelone i nic z tego finalnie nie masz.

1



W przypadku odejścia Kounde. Sprowadzilibyście Dumfriesa(klauzula 25 mln), Ratiu (klauzula 25 mln) czy zostaje z Garcią + Fort lub Xavi Espart? Chyba, że jeszcze ktoś inny? Moim skromnym zdaniem, PO potrzebuje odświeżenia. Zresztą LO pewnie też, a tu Cancelo + kto? Przy ewentualnym odejściu Balde oczywiście. Kilka opcji na rynku jest - Lewis Hall czy Carlos Romero np.

1

Sędziego może i trochę poniosło, ale tak na chłodno jak analizuje to Rico pewnie do 12 rundy by nawet nie wyszedł. A gdyby wyszedł to szykowałby się naprawdę ciężki nokaut.

0

Idealny czas pokazania się dla młodych :)

0

@Roobo dopiero wrócił i zaraz wyleci ;)

0

Fajni zmiennicy :)

6

@Votrox7 a z Bayernem to wiadomo :D
Leże :D

5



Dramat ummunitetu białej koszulki ciągle trwa.

0

Potężny Real nas goni!

1



Masakra. Czemu na służyć to przedłużenie?

1

@Messibestplayerintheworld tylko tyle chciałem wiedzieć, bo resztę umiejętności dość dobrze chyba znam :)

0



Jak w pressingu ogarnia Alvarez?

0

Wejście Kluiverta dziś, jedną z najgłupszych zmian jaką dane mi było oglądać w historii :)

0

A jakby tak spieniężyć Kounde, a na PO postawić na Garcie i Esparta, a może Forta? Zakończyć rozmowy z Christensenem i zarobić na Araujo, a sprowadzić za darmo Senesiego i mieć w zasięgu pierwszej drużyny Cortesa. Wreszcie grać na defensywnym pomocniku Gavim i Bernalem na przemian, sprzedać de Jonga i podpisać Bernardo Silve z wolnego transferu, a do tego jeszcze Tommy w którym Hansi również widzi ogromny potencjał. Dochodzi jeszcze odejście Lewandowskiego i zwolnienie ogromnego kontraktu. Troszkę byśmy te FFP podreperowali i mogli może w końcu udać się na konkretne zakupy do przedniej formacji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?