Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 może właśnie czas pomyśleć o takim zawodniku jak Igor Thiago?
4
Do tego jeszcze ten LO z Newcastle, Julian Alvarez lub Joao Pedro i pięknie;)
Później można myśleć ewentualnie o Ratiu i ŚO.
0
@takisobiektos kto chce Leao?
1
@Lukas_88 kilka asyst do przeciwnika by się uzbierało, tym bardziej gdyby na drodze do bramki nie stanął Kurtuła czy Lunin.
1
Będziemy przeciągać z tym Rashfordem do ostatniego dnia obowiązującej klauzuli wykupu. Laporta gra na czas i liczy na to, że Milan po niezakwalifikowaniu do LM, puści nam jego ulubieńca - Leao za 30 baniek ;)
0
Gdybyście mieli zdecydować:
Ansu Fati czy Marcus Rashford od nowego sezonu w Barcelonie?
0
@FCB24 niestety totalnie bezpłciowy w tym sezonie. Jeśli ktoś zapłaciłby 70 mln to nie powinno być żadnej dyskusji. Do nas Ratiu za 25 mln i PO pięknie obsadzone z budżetem 45 mln na plus i z dużo niższą pensją.
0
@MaziFCB tym lepiej dla nas:)
0
Rashford + 40 baniek - Kounde do United i wszyscy zadowoleni.
6
Ile jeszcze ten Nagreira napsuje krwi Realowi Madryt? Teraz nawet powołania ustawia. Ależ to była udana inwestycja! :D
0
@Hosh nawet my mamy swoje trofeum imienia Realu Madryt:)
3
@Derpowsky pozbycie się Xabiego to jeden z ich największych błędów.
3
Ale łysy to jest madritista z krwi i kości jednak! Celowo daje odpocząć graczom Realu, żeby w następnym sezonie już napewno wszystko wygrali!
1
Jaki tu był ryk jak Huijsen dołączał do Realu. Obrona nie do przejścia z perfekcyjnym wyprowadzaniem piłki miała być.
0
@BojanKriKicz za Fermina to Baena jedzie ;)
Gavi będzie kluczowy :)
28
Ferran Torres zostanie Królem Strzelców Mistrzostw Świata 2026.
0
@Fog_W_1899 tak to jest jak cały sezon się spinasz na Barcelone i nic z tego finalnie nie masz.
1
W przypadku odejścia Kounde. Sprowadzilibyście Dumfriesa(klauzula 25 mln), Ratiu (klauzula 25 mln) czy zostaje z Garcią + Fort lub Xavi Espart? Chyba, że jeszcze ktoś inny? Moim skromnym zdaniem, PO potrzebuje odświeżenia. Zresztą LO pewnie też, a tu Cancelo + kto? Przy ewentualnym odejściu Balde oczywiście. Kilka opcji na rynku jest - Lewis Hall czy Carlos Romero np.
1
Sędziego może i trochę poniosło, ale tak na chłodno jak analizuje to Rico pewnie do 12 rundy by nawet nie wyszedł. A gdyby wyszedł to szykowałby się naprawdę ciężki nokaut.
0
Idealny czas pokazania się dla młodych :)
0
@Roobo dopiero wrócił i zaraz wyleci ;)
0
Fajni zmiennicy :)
6
@Votrox7 a z Bayernem to wiadomo :D
Leże :D
5
Dramat ummunitetu białej koszulki ciągle trwa.
0
Potężny Real nas goni!
1
Masakra. Czemu na służyć to przedłużenie?
1
@Messibestplayerintheworld tylko tyle chciałem wiedzieć, bo resztę umiejętności dość dobrze chyba znam :)
0
Jak w pressingu ogarnia Alvarez?
0
Wejście Kluiverta dziś, jedną z najgłupszych zmian jaką dane mi było oglądać w historii :)
0
A jakby tak spieniężyć Kounde, a na PO postawić na Garcie i Esparta, a może Forta? Zakończyć rozmowy z Christensenem i zarobić na Araujo, a sprowadzić za darmo Senesiego i mieć w zasięgu pierwszej drużyny Cortesa. Wreszcie grać na defensywnym pomocniku Gavim i Bernalem na przemian, sprzedać de Jonga i podpisać Bernardo Silve z wolnego transferu, a do tego jeszcze Tommy w którym Hansi również widzi ogromny potencjał. Dochodzi jeszcze odejście Lewandowskiego i zwolnienie ogromnego kontraktu. Troszkę byśmy te FFP podreperowali i mogli może w końcu udać się na konkretne zakupy do przedniej formacji :)