0

https://x.com/i/status/2053065044372369546

Tam za chwile znowu do jakiegoś incydentu dojdzie, jak ten Kurtuła będzie tak korki zostawiał.

0

https://x.com/i/status/2053036957635067995

El Jarek:
Bardzo dobra konfa, taka jest moja ocena przy przyjęciu argumentów klubu. Pokazuje też, że najpewniej Real powinien mieć oddzielnego rzecznika na te czasy, by bronił/walił/mówił w imieniu klubu i drużyny, biorąc na siebie cały syf, jaki powstaje w takich sytuacjach.

Także tego... wyjaśnieni wszyscy, można się rozejść :D

4



Mniej, więcej tak to wygląda ;)

1

@KamQiX mówię Ci, ja mam jakieś dziwne przeczucie zemsty za Figo :D

2

@FCBMati10 nawet włos ulizany :)

1

@Eklerek ja pierdziele jaka wyciągnięta piżama...

1

@KamQiX a jak w 2027 roku trafi do nas jako wolny zawodnik? :D

15



Jakiego mózgu...

1



Mekambe od wczoraj cały czas uśmiechnięty;)

4



Proszę o wysłanników Barcelony w najbliższym spotkaniu City - Brentford i chociaż przyjrzenie się na początek takiemu napastnikowi jak Igor Thiago ;)

1



Zawieszeni...
Może ktoś, kiedyś serial nakręci :)

7



Ale tu porobił! :O

0

@Ilka Valverde to już dość sporo osób uderzył.

1



Ogólnie dobra i niedroga opcja. Pytanie tylko jak z jego zdrowiem? Często łapie kontuzje?

0



No i ok, tylko, że taki ruch tylko w przypadku, jeśli Araujo miałby odejść.

0

@FCBparasiempre a w 2027 kończy się kontrakt Viniciusa;)

0

@BojanKriKicz przecinek też nie trudno wstawić ;)

0

@malypuzon wy tak z automatu biadolicie o tej linii obrony?

1

Widzę, że Valverde tak mocno się uderzył w stół, że nic nie pamięta, aby po chwili wydać oświadczenie na kilka stron z całego zajścia...
Czego nie rozumiecie? ;)

2



Mózgu? W końcu trafił na swego...

2

Włączyłem i Rayo trafia do siatki :)
To Ratiu dogrywał w pole karne?

1

https://x.com/i/status/2052434980853146048

Wybrano cieszynke w przypadku strzelenia gola przez Barcelone podczas El Classico. Kogo widzicie w tej roli? Ja chyba Gaviego ;)

0

Chyba załącze dzisiaj mecz Rayo, żeby podejrzeć tego Ratiu :)

5

Jak tak dalej pójdzie to my jeszcze walkower dostaniemy :D

11



Co tam się dzieje? Tam się leją, tu wyjeżdża uhahany...

0

Co powiecie gdyby na La Rambli była uruchomiona opcja wracania głównego komentarza na pierwszą pozycje przy każdej odpowiedzi pod nim? Coś jak w Messenger czy Whatsapp.

0

@Marcelinho99 podobnie chciałby zarządzać Hansi, stąd zainteresowanie Ratiu czy Gordonem, a wcześniej Luisem Diazem gdzie większość pukała się w czoło i wręcz wyśmiewała pomysł sprowadzenia Kolumbijczyka.

5

@Azi słyszałem, że wczoraj jakieś tam mniejsze wałki czy większe wały jednak były.

2

Marzy mi się takie okienko przychodzących zawodników bez statusu wielkiej gwiazdy, a takich, którzy są morderczy w pressingu i zostawią ostatnią krople potu na boisku, tacy którzy na status gwiazdy muszą sobie zapracować. Wszystko to podparte umiejętnościami technicznymi, zdyscyplinowaniem taktycznym, itd.
Uwielbiam ostatnio obserwować takich zawodników jak Ratiu, Gordon czy Igor Thiago.

0

@Zoker ciekawe jak pójdzie Dembele z dyktatorem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?