GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 To akurat kretyńska wypowiedź. W szoku jestem. Bo można nie lubić i nie popierać gościa, ale on na ogół potrafi "wybrnąć", a tutaj sobie znalazł wymówkę jak dla przedszkolaka. Wypowiedź na politycznym poziomie takiej Kidawy-Błońskiej, a nie na przykład Tuska.
12
#codzienneZdjęcieMessiegoAbyDzienBylLepszy1
Life peaked here
https://scontent-lhr8-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/338001064_1605596986583039_544920825303125712_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=btkrmlQpISUAX_ee1pq&_nc_ht=scontent-lhr8-2.xx&oh=00_AfAhcOqPLCNHad_qsUg0FaZFgOqCJofW6AsG3WAb2ykJJg&oe=64295D81
(Od dzisiaj każdego dnia do popołudnia będę wstawiał zdjęcie Messiego. Seria zakończy się zdjęciem Messiego podpisującego kontrakt z Laportą)
6
@macio_944 nie będzie negatynwych opinii, jeśli zacznie być obiektywny i odłoży swoją hipokryzję na bok. Może ktoś pomyśli, że to atak i hejt na niego. No nie do końca, bo ja @Tomek_Cwiakala bardzo lubię jako eksperta. Ma niesamowitą wiedzę, pewnie nawet jedną z najlepszych w Polsce. Ale no po prostu to co gada czasami o Realu i Barcie, to nie da się słuchać.
6
Patrzysz na skład reprezentacji Hiszpanii i widzisz ogromną przeciętność. Niech w ogóle przemawia o tym fakt, że w obronie gra Garcia.
6
@Medium strzelane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Medium https://www.instagram.com/emrata/ i problem jest ten, że nie odpisuje
6
Dawać kończcie te mecze, bo potrzebuję porady sercowej, a teraz za duży spam.
@VegetaPolska i inni eksperci, bądźcie gotowi
17
@Joe_Pesci no elegancko. EKOLOGIA. Ciekawe jak bardzo zanieczyścił środowisko palący się samochód przez tyle czasu. Ile różnych niefajnych substancji przedostało się do atmosfery przez ten czas? Doliczmy do tego zużytą wodę czy to, że wozy strażackie również produkują choćby ponoć ten szkodliwy dwutlenek węgla.
20
@kiper09 La Rambla to czasami taki poziom intelektu, że się zastanawiam czy trollujesz czy piszesz na serio xd
0
@Mario96w ale napisałem go przed golem :)
0
@MesQueUnClub96 Ja widzę to co się w rzeczywistości dzieje. Jestem fanem Roberta, jak gra dobrze, to go aż nadto doceniam.
6
Dlaczego Świderski jest taki aktywny, potrafi wypracowywać mikro różnice. Nawet jak mu odskoczy piłka albo pokaże że mimo wszystko jest dosyć drewniany, to się stara i ciągle szuka pozycji na boisku dla siebie. A takiego Roberta Lewandowskiego w ogóle nie widać na boisku?
/edit
hahahahaha
elegancko się zestarzał mój komentarz :)
4
Gdyby nie Albania na boisku, to wyglądałoby to prawie dobrze.
20
Ogólnie największym wadą i skazą Fernando Santosa jest to, że ma do dyspozycji polskich piłkarzy.
5
@Medium Udowodnij że to twoje biurko
25
@macio_944 Ogólnie jeszcze parę tygodni temu bym się mocno wahał nad zagłosowaniem na Konfederację, ale tacy jak Ty mnie przekonują. Napisałbym "dzięki", ale dziękować to chyba powinna Ci ekipa Mentzena i spółki.
0
@Cotutajsiedzieje podsyłaj linki zawsze :)
18
@Emhyr złamali zasadę, żeby po alkoholu nie dzwonić nie pisać do byłego xd
4
@marcin62 heh :) Moja wypowiedź i kolegów wyżej, to raczej żart. Ta jego wypowiedź widać, że została jakoś wyrwana z kontekstu. Mnie rozśmieszyło i dałem ironiczny podpis. Tyle. A Ty chyba potraktowałeś to wszystko na bardzo serio :p
Choć co do samej twojej opinii na temat Tuska, to się zgadzam :D
0
@ToWinaSedziego z mojej strony na razie sam kij
14
Właśnie za to popieram Donalda Tuska!
0
@AdiKingu96 No od dawna wiadomo, że jak nie ma o czym gadać na randce, to trzeba gadać o pogodzie. Ile to emocji wywołuje
16
@tomek8756 oho, widzę że Konfederacja taka silna, że niektórzy zaczęli wracać do 2019 roku xd
Ponoć ma być nowa lista ustaw, znacznie bardziej dopracowana. Prawnicy Mentzena obecnie ją dopracowują. 4 lata temu to dopiero były początki Konfederacji, jak i samego Mentzena.
1
@michal26 nie no, daj spokój, kościół katolicki
3
@Kinginiesta
7
Randki we Francji.
https://x.com/flitzpiepe0815/status/1639524653596131328
8
Joselu
✅ debiut w wieku prawie 33 lat (urodziny pojutrze),
✅ dwie bramki po pięciu minutach na boisku ????
Piękna historia
(skopiowane z fb Transfery.info)
0
Nie ogarniam czemu nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii powołał piłkarzy, których uznał za aktualnie najlepszych albo najbardziej dla niego kluczowych, zamiast kierować się sympatiami i własnym widzimisię.
3
@Sulimo jeśli chcesz, to mogę Ci o tym przypominać każdego dnia na priv. Nie będzie to dla mnie stanowiło żadnego problemu, bo wciąż tak bardzo się cieszę, że Messi został mistrzem świata wygrywając Mundial :p
0
@Comentateiro Jak znam życie była część cykorów, która lubiła się urządzić, schować za silniejszym itp. itd.
--> Jasne, to byli z kolei mężczyźni sprytni i zaradni w inny sposób.
"zastanawia mnie skąd wziąłeś to, że tak z ludźmi robi lewica? "
--> Znam ich polityków i wiem jakie rzeczy gadają? Mam tu na myśli głównie nową Lewicę pokroju Biedronia, Zandberga i ich przydupasów. Starą lewicę nawet szanuję. Ale no oni idą do wyborów razem. I ci ogarnięci stanowią tam już mniejszość.