1

Odpadnięcie tak szybkie Messiego z LM, to akurat najlepsze co mogło się wydarzyć dla Argentynczyka w kontekście Złotej Piłki.
Jego rywalem tak naprawdę był tylko Mbappe. Gdyby wygrali ligę mistrzów, a Mbappe zagrał świetny turniej, to zaczęłaby się dyskusja. Szczególnie że za jakiś czas Mundial będzie budził mniejsze emocje + Mbappe zdobył hattricka w finale, a to "niby nagroda indywidualna, a nie drużynowa".

Teraz Messiego złota piłka jest już w ogóle pewna :)

0

Dobra, dawaj Leo do Barcy. LM może nie wygrasz, ale chociaż o LE powalczysz.

1

Kto najlepszy na boisku?

0

@Striker jest, jak najbardziej.

0

Zajebista ta zapowiedź zbliżającej się kalendarzowej wiosny. Ktoś wie ile muszę jeść gram mięsa dziennie, aby to całe ocieplenie klimatu znacznie przyspieszyło?

1

@DaPidejpi ja mu wierzę. Powiedział prawdę i nie skłamał. POPIS to samonapędzająca się maszyna do wykorzystywania i oszukiwania ludzi. Jako że znamy mentalność Tusków i Morawieckich, to według ich myślenia, byliby całkowitymi debilami, gdyby zepsuli to co stworzyli.

Rozliczą się, ale pod stołem.

4

@Medium wiele kobiet dla pieniędzy i sławy jest w stanie zrobić wszystko. Nie bez powodu istnieje pewien najstarszy zawód świata. Kobiety mają to już praktycznie w genach i tylko dojrzewało i przekształcało się w inne formy w procesie ewolucji.

7

@macio_944 kryptomuniak

0

Dlaczego kształt makaronu wpływa na jego smak?

0

@michal26 postępowi socjaliści? :D

15

@VegetaPolska "To nie takie proste zwłaszcza że zależy jej na mnie." -> spotkała się z raz z tobą, trochę popisaliście, nie była z tobą szczerze w kwestii dziecka - no zajebiście jej na Tobie zależy

"Zlewa innych facetów" -> a to skąd wiesz? Bo tak Ci powiedziała? XD Tak samo jak nie powiedziała Ci o dziecku? Jeśli jest w tym cień prawdy, to tylko dlatego, że nie tyle co zlewa innych facetów, co inni faceci trzymają się od niej z daleka. Jej znajomi wiedzą o jej problemach i na przykład o dziecku.
W ogóle zdania "zlewa innych facetów" i "poznałem ją na tinderze", to są zdania które sobie całkowicie zaprzeczają.

"zupełnie normalna dziewczyna tylko że z wpadką" -> OK, też uważam że dziewczyny z wpadką nie powinny być całkowicie skreślone. Tylko że w takim przypadku matka musi być całkowicie normalna i mieć poukładane życie. Jeśli ktoś jest w stanie wychowywać cudze dziecko, to szacunek dla tego faceta. Tylko że ona nie jest normalną dziewczyną. Sam pisałeś, że ma pełno problemów psychicznych


Reszta twoich wypowiedzi to niestety pokazuje ogromny problem. Warunkujesz swoją wartość od posiadania dziewczyny. Myślę że nieważne jaka ona by była, to będzie ona dla Ciebie wyjątkowa. Będziesz dogadywał się z każdą, byle tylko chciała na Ciebie spojrzeć. Będziesz dostosowywał swój charakter, poczucie humoru, potrzeby i wymagania. Zadalibyśmy Ci tutaj 2 miesiące temu pytanie o kobietę z problemami psychicznymi, dzieckiem i inne tajemnicami, to byś powiedział że takiej nie chcesz.
Zresztą to widać, że każdą dziewczynę traktujesz jako tą wyjątkową i idealnie dopasowaną pod Ciebie.

Nie piszę tego, żeby Ci sprawić przykrość. Jeśli to zrobiłem, to przepraszam. Piszę to, żebyś sobie to przemyślał i jeśli sam nie dajesz rady zmienić swojego myślenia, to poszukaj pomocy u specjalisty.

2

@Cotutajsiedzieje Fati najgorszy na boisku. Torres grał całkiem nieźle, ale spierniczył karnego, co wszystko zepsuło. Więc zależy też jak bardzo ocenę obniża spierniczony karny. Jeśli bardzo, to wtedy może rywalizować o miano najgorszego z Fatim.

0

@barcowy1899 Jestem przekonany, że jakieś transfery będą. Niestety będzie trzeba jeszcze więcej kreatywnej księgowości, sprzedawania jakichś praw itd.

0

@Firestone bo pamiętam w jakich okolicznościach przyjmował Xavi klub. W dodatku to jest ogromna różnica i od zawsze się to mówi w piłce, czy przejmujesz klub w trakcie sezonu czy przed sezonem, masz cały okres przygotowawczy, masz więcej czasu na namysły o transferach itd.
Xavi tu przyszedł ratować obecną sytuację i ją uratował, bo chwilę wcześniej się zastanawialiśmy czy my w ogóle będziemy mieli okazję występować w LM w tym sezonie.

0

@MesQueUnClub96 Mecz już się skończył jakiś czas temu, ale to i tak nie powinno przeszkadzać, bo Tobie się udało opublikować odpowiedź na mój komentarz po 27 sekundach (szybko czytasz).

Ponadto po meczu LE z United, bardzo dużo czytałem o ten Hagu.

@Encore ja nie wyrażam ani jednego złego słowa o ten Hagu. Powiem więcej, mam wrażenie, że będzie to topowy trener na lata i zapisze się jak Mourinho, Klopp czy Guardiola.

A ile meczów przegrywa Xavi? Tez jak Potter?

0

Dlaczego nikt nie pisze o ten Hagu? Gdyby FC Barcelona przegrała takim wynikiem, to wszyscy by pisali tylko o Xavim. Gdy United wygrywało, to wszyscy pisali o ten Hagu.

Obaj trenerzy prowadzą swój klub de facto od tego sezonu, bo ciężko uznawać tamtejsze pół sezonu Xaviego, że miało mu to jakoś pomóc i teraz powinniśmy widzieć tego efektu. Powiem więcej, zdecydowana większość trenerów nie zdecydowałaby się przyjąć klubu w takim bałaganie i syfie, co wtedy był. Bo tamtejszy okres mógłby się odbijać czkawką.

Nie twierdzę, że jednoosobowo ten Hag jest odpowiedzialny za dzisiejszy wynik. Zarówno FC Barcelona jak i Manchester United są drużynami na etapie budowania, obie drużyny potrzebują jeszcze wiele czasu i cierpliwości. Niektóre już wypracowane elementy ten Haga i efekty tego potrafią robić wrażenie. Tak samo na mnie potrafią robić wrażenie rzeczy wypracowane przez Xaviego, czy nasza pozycja w tabeli. Nawet mimo tego, że stale "tylko" wygrywamy "tylko" 1:0. Ale przed sezonem nie miałem żadnych oczekiwań. Każdy przed sezonem wziąłby w ciemno taką pozycję w tabeli. Jasne, boli mnie LM i LE, ale tak samo kibiców United będzie bolał dzisiejszy wynik .

W sporcie potrzeba szczęścia, a kiedy budujesz zespół i mało rzeczy jest pewnych, potrzebujesz tego szczęścia jeszcze więcej. Nam na przykład zabrakło szczęścia w LM, gdzie byliśmy chociażby krzywdzeni przez arbitrów. Zabrakło nam również w kluczowych momentach skuteczności. LE to nagła plaga kontuzji w zespole. Jasne, możemy obwiniać za to Xaviego, ale możemy też próbować spojrzeć na to szerzej. Można rozumieć, że Xavi popełnia błędy, ale można jednocześnie go doceniać.

Wracając do ten Haga. Nie rozumie po prostu dlaczego niektórzy są całkowicie inaczej oceniani przez inny pryzmat. "Wygrywał ten Hag - o jeju, ale przepiękną rewolucję zrobił, jego zasługa. Przegrywa ten Hag - no zdarza się." "Wygrywa Xavi - no to obowiązek, transfery, za mało rotacji, styl nie ten, to jego obowiązek. Przegrywa Xavi - szkoda, że Laporta nie zatrudnił ten Haga, tylko tego wuefistę".

0

Liverpool wygrał tak wysoko tylko po to, aby zrobić nam nadzieję na ich mecz rewanżowy w lidze mistrzów i koncertowo zagrać tam jeden wielki shit.

2

A może by jednak podyktować tego karnego? Można byłoby przy okazji, od razu po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego.

0

@Yoohoo Tebas zrobi wszystko co możliwe, aby nie

0

@Pawel13sz No akurat gdzie tu Xavi wziął w tym udział.

5

@DonMatteo901 o kolejny kibic Realu, który będzie teraz najmocniej przeżywał tego karnego

11

2

@bartekvisca da się, jeśli będą strzelali o jedną bramkę więcej od przeciwnika w każdym dwumeczu i finale.

1

@Adamski69 o kurde, ciary przy tej scenie. Nie oglądałem tego filmu, gdzie wykupiłeś dostęp?

5

Ale nam ekipę zbudowałem

1

@MesQueUnClub_87 problem w tym, że mi się te dziury zrobiły na piętach xd

0

Gdzie kupujecie skarpetki? Jakieś przyjemne w dotyku, trwałe żeby się dziura nie robiła po drugim założeniu i żeby się noga pociła możliwie jak najmniej. Macie jakieś sprawdzone? Bo co ostatnio kupię inne, to potem jestem rozczarowany. Kupiłem bardzo fajne z sizeera, nie były tanie i dziury albo mocno poprzecierane po trzecim założeniu.

0

@tbas jego kontraktu w FC Barcelonie? :D

4

Wilki chyba pod formą? Że z Liverpoolem się męczą i po pierwszej połowie wciąż 0-0? Semedo pewnie w szoku jak nisko upadł.

3

@HaZZi no jak już została wysłana, to przecież paczka nie zawróci :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?