GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC przykro to się Ciebie czyta
31
Ale chłop chyba właśnie zdał sobie sprawę co znaczy wymienić Fernandesa na Karbownika, Bernardo Silve na Szymańskiego itd.
7
@FCB_dimiC żeby usłyszeć co myślę
12
Dobra, dawać mi tego Kowala xd
2
Michniewicz jaki był to był
0
La Ramblo help me!!! Potrzebuję przygodowej gry na xboxa one, że mogą grać jednocześnie 2 osoby. Coś prostszego, żeby laska ogarnęła.
2
@Lionel_Messi10 ok, a całościowo? Bo chodziło mi o jedną ocenę?
1
Znając już teraźniejszość i to który transfer jak się spisuje, to jak byście ocenili transfery za kadencji Laporty w skali od 1 do 6? System szkolny, czyli +/-
18
@msmsms tamten Messiego, bo zwyczajnie wtedy żyłem znacznie bardziej jako kibic.
53
@TheNekro94 nie przelogowałeś się Vegeta
16
@Messibestplayerintheworld zawsze mnie rozpieprza sformułowanie "środowisko piłkarza" xd
39
Gdybym ja był reżyserem tego programu :D
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336874462_449150914061489_3831635462066672114_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=70zoXyuVOTIAX_YQjnP&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=00_AfAWg_oSLJa-GM3R7rcd0-iz1mPbx0Z34pB5-8ggwF_rOA&oe=641FBD3C
0
Myślicie że David Silva był wystarczająco docenianym piłkarzem? Oczywiście wciąż jest aktywny, ale ma 37 lat. Nawiązuje do jego 10 lat w Man City
1
@michal26 wiesz, to zupełnie normalne. Ludzie są różni, nie każdy może być inteligentny, również ze względów ewolucyjnych. Albo się rodzisz mądry, albo się rodzisz kibicem Realu Madryt
0
Myślicie że Element to jest dobry człowiek czy niedobry? Ogólnie moje pytanie zmierza do tego, czy jak usuwa śmieszne rzeczy z La Rambli z których sam się śmiał i był dumny, że go nigdy nic nie ominie, to czy jest smutny z tego powodu, ale ma poczucie obowiązku i odpowiedzialności, czy może się złowrogo śmieje że innych ominie jakieś złoto?
56
@Bogan Lionel Andres Messi Cuccittini przeszedł futbol wygrywając Mundial 2022. Ponadto warto wspomnieć o kolejnej złotej piłce na jego koncie.
12
@Nhyz Nie wierzę jak się ludzie zesrali o tego twitta. Przecież tu jest zastosowany bardzo duży skrót myślowy, bo taki jest twitter.
36
Dokładnie 24 godziny temu Real Madryt przegrał trzecie z rzędu el clasico, ponieważ przed meczem zostały zmienione zasady wyznaczania spalonych, a ponadto tak naprawdę Realowi nie zależało na wygranej.
3
@MesQueUnClub_87 mam wyrzuty sumienia xd, ale ciekawość silniejsza. W dodatku po prostu jestem zaangażowany w tutejszą społeczność xd
0
Marnuję swoje życie na głupoty, ale mógłby ktoś mi na priv wysłać o co chodzi i ewentualnie jakieś linki do Twittera czy instagrama?
2
@Encore @PatrykBarca to pokazuje jak u wielu piłkarzy jest ważny trener i to w jakim środowisku przebywa. Najwyraźniej w FC Barcelonie bardzo mu wszystko przypasowało. Mało jest takich piłkarzy, którzy zawsze czują się dobrze i u każdego trenera wymiatają.
28
Najlepsze w tym darmowym przyjściu Christensena jest to, że on przyszedł w najlepszym wieku dla piłkarza. Ba! Jego szczyt formy może być dopiero za 2-3 lata. Gdyby Chelsea oddała jakiegoś starego grajka i on w nowym klubie przeżywałby drugą młodość, to można byłoby ich zrozumieć. A tak Chelsea to po prostu zwykli frajerzy xd
6
Ale bym sobie obejrzał ostatnie 3 Klasyki
12
Po wczorajszym meczu nic się nie zmieniło. FC Barcelona wciąż jest lepszym klubem niż Real Madryt, a polscy dziennikarze i pseudoeksperci to wciąż idioci.
1
@tristan87 w internecie nic się tak dobrze nie sprzedaje jak hejt :) Tylko że teraz całkowicie zasłużony
62
@Kuba_1 co to jest za kretyn xd
0
@VegetaPolska pisaliśmy Ci przecież, że sobie jaja robią. Możesz w końcu skupić się na sobie albo w kółko brać udział w tego typu relacjach.
0
@VegetaPolska Co się stało?
42
No no, @VegetaPolska gratulacje
6
Malkontentom i hejterom Generała Xaviego Hernandeza pewnie znowu coś nie pasuje? Co tym razem? Z jakiego powodu Xavi do wywalenia i trzeba nam Kloppa czy Tuchela? A nieważne, nie chcę wiedzieć. Wygraliśmy 3 klasyki z rzędu i dumnie budujemy drużynę na przyszłe lata. Wyniki w europejskich meczach też przyjdą.