0

@FCB_dimiC przykro to się Ciebie czyta

31

Ale chłop chyba właśnie zdał sobie sprawę co znaczy wymienić Fernandesa na Karbownika, Bernardo Silve na Szymańskiego itd.

7

@FCB_dimiC żeby usłyszeć co myślę

12

Dobra, dawać mi tego Kowala xd

2

Michniewicz jaki był to był

0

La Ramblo help me!!! Potrzebuję przygodowej gry na xboxa one, że mogą grać jednocześnie 2 osoby. Coś prostszego, żeby laska ogarnęła.

2

@Lionel_Messi10 ok, a całościowo? Bo chodziło mi o jedną ocenę?

1

Znając już teraźniejszość i to który transfer jak się spisuje, to jak byście ocenili transfery za kadencji Laporty w skali od 1 do 6? System szkolny, czyli +/-

18

@msmsms tamten Messiego, bo zwyczajnie wtedy żyłem znacznie bardziej jako kibic.

53

@TheNekro94 nie przelogowałeś się Vegeta

16

@Messibestplayerintheworld zawsze mnie rozpieprza sformułowanie "środowisko piłkarza" xd

0

Myślicie że David Silva był wystarczająco docenianym piłkarzem? Oczywiście wciąż jest aktywny, ale ma 37 lat. Nawiązuje do jego 10 lat w Man City

1

@michal26 wiesz, to zupełnie normalne. Ludzie są różni, nie każdy może być inteligentny, również ze względów ewolucyjnych. Albo się rodzisz mądry, albo się rodzisz kibicem Realu Madryt

0

Myślicie że Element to jest dobry człowiek czy niedobry? Ogólnie moje pytanie zmierza do tego, czy jak usuwa śmieszne rzeczy z La Rambli z których sam się śmiał i był dumny, że go nigdy nic nie ominie, to czy jest smutny z tego powodu, ale ma poczucie obowiązku i odpowiedzialności, czy może się złowrogo śmieje że innych ominie jakieś złoto?

56

@Bogan Lionel Andres Messi Cuccittini przeszedł futbol wygrywając Mundial 2022. Ponadto warto wspomnieć o kolejnej złotej piłce na jego koncie.

12

@Nhyz Nie wierzę jak się ludzie zesrali o tego twitta. Przecież tu jest zastosowany bardzo duży skrót myślowy, bo taki jest twitter.

36

Dokładnie 24 godziny temu Real Madryt przegrał trzecie z rzędu el clasico, ponieważ przed meczem zostały zmienione zasady wyznaczania spalonych, a ponadto tak naprawdę Realowi nie zależało na wygranej.

3

@MesQueUnClub_87 mam wyrzuty sumienia xd, ale ciekawość silniejsza. W dodatku po prostu jestem zaangażowany w tutejszą społeczność xd

0

Marnuję swoje życie na głupoty, ale mógłby ktoś mi na priv wysłać o co chodzi i ewentualnie jakieś linki do Twittera czy instagrama?

2

@Encore @PatrykBarca to pokazuje jak u wielu piłkarzy jest ważny trener i to w jakim środowisku przebywa. Najwyraźniej w FC Barcelonie bardzo mu wszystko przypasowało. Mało jest takich piłkarzy, którzy zawsze czują się dobrze i u każdego trenera wymiatają.

28

Najlepsze w tym darmowym przyjściu Christensena jest to, że on przyszedł w najlepszym wieku dla piłkarza. Ba! Jego szczyt formy może być dopiero za 2-3 lata. Gdyby Chelsea oddała jakiegoś starego grajka i on w nowym klubie przeżywałby drugą młodość, to można byłoby ich zrozumieć. A tak Chelsea to po prostu zwykli frajerzy xd

6

Ale bym sobie obejrzał ostatnie 3 Klasyki

12

Po wczorajszym meczu nic się nie zmieniło. FC Barcelona wciąż jest lepszym klubem niż Real Madryt, a polscy dziennikarze i pseudoeksperci to wciąż idioci.

1

@tristan87 w internecie nic się tak dobrze nie sprzedaje jak hejt :) Tylko że teraz całkowicie zasłużony

62

@Kuba_1 co to jest za kretyn xd

0

@VegetaPolska pisaliśmy Ci przecież, że sobie jaja robią. Możesz w końcu skupić się na sobie albo w kółko brać udział w tego typu relacjach.

0

@VegetaPolska Co się stało?

42

No no, @VegetaPolska gratulacje


6

Malkontentom i hejterom Generała Xaviego Hernandeza pewnie znowu coś nie pasuje? Co tym razem? Z jakiego powodu Xavi do wywalenia i trzeba nam Kloppa czy Tuchela? A nieważne, nie chcę wiedzieć. Wygraliśmy 3 klasyki z rzędu i dumnie budujemy drużynę na przyszłe lata. Wyniki w europejskich meczach też przyjdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?