5

Odbiegając od tego meczu. To jest tutaj teraz tak nasrane reklamami, że się nie da przeglądać strony na telefonie.

13

Dlatego wolę przelewać kasę blikiem, niż tradycyjnie przelewem. Cenię sobie błyskawiczne transakcje bezgotówkowe

1

@Nano22 bez względu na wszystko, to ta wypowiedź byłaby zawsze taka sama xd

14

Florentino Perez zwołał posiedzenie, bo boi się, że podczas dochodzenia wyjdzie prawda na jaw. To że Real opłacał sędziów.

1

@Bartula Generalnie, to gdyby nam nie pomagali, to nikt by za to nie płacił.

8

Pamiętacie jak przez ostatnie lata byliśmy nagminnie krzywdzeni przez sędziów? Ja też pamiętam. Gdyby ktoś parę lat temu napisał, że będziemy oskarżeni o korupcję, to bym wysłał soczystego reporta do Elementa, a on by bez cienia wątpliwości usunął za prowokację. Wiele Barcie można zarzucić za ostatnie lata. Na bank niektóre transfery to był czyste wałki i wyciąganie pieniędzy na zewnątrz. No ale ostatnie co można byłoby zarzucić, że sędziowie nam gdzieś kiedyś pomagali, bo byli kupieni.

0

@Nihas zastanawia mnie takie myślenie. Nawet jeśli do czegoś takiego doszło, to są za to odpowiedzialne pojedyncze osoby. A jak mi się wydaje, to bardziej kibicujemy barwom, historii i ogólnemu przywiązaniu.

0

@mekston to znaczy?

1

Jak Barcelona zostanie zdegradowana do niższej ligi, to nadal będziecie jej kibicować i dlaczego tak?

11

W jakim my kraju żyjemy xd


0

@Medium @barteggg08 rozumiecie, że nasza odpowiedź dotyczyła wymagań pytającego? Sam bym sobie toyoty nie kupił, ale jestem w stanie przełknąć te 2 litry benzyny więcej

1

@bartekvisca Jakaś toyota yaris?

0

@mekston dokładnie tak. Widać zresztą poziom obecnej obrony na tle europejskich drużyn :)

2

@tomek8756 no niestety lub stety (zależy jak na to patrzeć). Ja jestem osobą wierzącą, ale nie mam zamiaru bronić KK. Przypuszczam że prędzej czy później skończy się to ogromną rewolucją w kościele, pewnie coś na wzór soboru. Ale czy już nie będzie za późno, to nie mi oceniać. To taki właśnie Franciszek i biskupi powinien dbać o to, żeby ludzie nie odchodzili od kościoła, bo to będzie przekładać się na odchodzenie od wiary. Problemem jest jednak cała struktura kościelna. Na wysokie stanowiska idziesz jak jesteś już zwyczajnie stary. Franciszek ma teraz 86 lat, zastanawiam się ile on w ogóle ogarnia z tego co się dzieje. (Tyle jest żartów z Bidena, a on jest młodszy o 6 lat od Franciszka).

Jak jest jakaś ogromna firma, to prezesi są zazwyczaj względnie młodzi. Nawet jak jesteś założycielem, to w pewnym momencie odchodzisz w cień. Nie wierzę, że kiedy Elon Musk będzie po 80, to nadal będzie sprawował tyle funkcji.

2

@tomek8756 problem w tym, że kościołem nie rządzą księża. Może ludzie którzy kiedyś tymi księżami byli, ale od dawna nie są.

19

Bekę mam z ludzi, którzy piszą tylko o pedofilii kościoła katolickiego w tym kraju, ale jak napiszesz, że Platforma Obywatelska tak samo przyczyniła się do tego problemu, tak samo zatajała i tak samo nic nie zrobiła w tym temacie aby było lepiej, to już jesteś oskarżany o bycie pisowcem i "hehe, 1.5 zł wpadło za wpis".

Smutne to jest. Bo to jest ogromny problem w tym kraju. A niestety zdecydowanej większości osób w ogóle nie chodzi o skrzywdzone osoby, a o to żeby dopiec PiSowi


Zresztą nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że temat dziwnie powrócił, akurat przed zbliżającymi się wyborami. Nikomu o żadną pedofilię nie chodzi, a o dostanie się do koryta.

0

@Malibu Weź pod uwagę też, że OBECNIE nasz atak średnio funkcjonuje. Guardiola grał możliwie futbol totalny, możliwie ofensywnie i do przodu. Jeśli masz takie założenia taktyczne, to obrońcom jest znacznie ciężej. Jeśli my obecnie prowadzimy mozolny atak, to obrońcom też jest łatwiej, bo pomocnicy szybciej im pomagają i są lepiej ustawieni.

18

@Nhyz obrona Guardioli, czyli Abidal Pique Puyol Alves zjadłaby z zamkniętymi oczami obecną naszą obronę

14

@VegetaPolska porównywanie wychowywanie cudzego bachora, do zostawienia swojej kobiety w ciąży xdddd

9

@cris2706 pewnie sobie przypomniał, że Messi wygrał mundial parę miesięcy temu

18

@VegetaPolska Zaczynam lubić te dwie dziewczyny. Niezłą bekę tam z Ciebie cisną. Mógłbyś którejś z niej podesłać linka do La Rambli? Myślę że tutaj pasują.

2

@SteuerFreiMoney Najlepsze jest to, że w Ukrainie na półkach w sklepach też są rosyjskie produkty xd

0

@HRYNIU no przecież wrak został znaleziony, a przynajmniej jego części. Nie zostały natomiast znalezione czanre skrzynki.

0

@Emhyr tak źle to oby nie xd

4

@esem91 Całkiem nieźle wyprowadzał piłkę, ale to co najważniejsze dla obrońcy, czyli obrona - katastrofa. Moim zdaniem szybko na boisko nie wróci

2

Twoim zdaniem najlepszy utwór muzyczny, ale taki który ma ponad 10 lat, ale nie więcej niż 20 lat? Czyli lata 2003-2013

0

Co myślicie o Imagine Dragons?

2

@barteggg08 o Panie, to jakie tam kursy były, że tylko 16 zł xd

0

Kiwior zagra w tym sezonie jeszcze w Arsenalu? Wątpie

1

@Rust_Cohle nie, ja mu życzyłem wygranej ligi mistrzów. Ale tutaj napisałem "W KONTEKŚCIE ZŁOTEJ PIŁKI".
Ale nie pierwszy raz nie potrafisz czytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?