0

@Comentateiro wiesz, że to, że w obu tych sportach jest piłka, nie wystarcza, żeby te zupełnie inne sporty porównywać?

1

@Bykunn @NeKenI dobra, Panowie. Ja nie mówię o jakichś wyjątkowych specyfikach, a zwykłych browarach, gdzie każdy praktycznie smakuje tak samo, ale niektórych jest 100 ml mniej.

22

Co za pacany wpadły na pomysł, aby produkować piwa 400ml? Pewnie jakieś kobiety. Macie swój feminizm

1

@Mario96w Miała być Superliga i będzie :D

4

Ale Tebas to niezły terrorysta xd Jak patrzę na jego mordę, to mam wrażenie, że ma ogromną frajdę, że kluby nie mogą rejestrować piłkarzy, Atletico Madryt nie może walczyć na rynku transferowym z klubami pokroju Aston Villa, a calutka La Liga po prostu bardzo mocno spada w dół.

0

@HypeR Fakt :) Choć jak będziemy oceniać tylko w perspektywie jakości piłkarskiej. Cała otoczka Neymara, jego odpowiedzialność, podchodzenie do piłki, to jak odszedł z FC Barcelony, to jak piłkarsko upadł, to ile miał mieć 0 piłke, a będzie miał 0 - tego na pewno nie ma Maguire.

1

Stanowski - Michniewicz, historia prawdziwa


0

@tbas mam wrażenie, że Neymar to obecnie kotwica marketingowa. Jest piłkarz który ma gorszą opinię przez kibica każdego klubu na świecie?

5

Będzie pasł arabskie krowy.

0

@Compadre to wtedy nie byłby żart.

2

@Gwyn lepiej by było "świetne żarcie, słaba atmosfera". Po pierwsze, księżyc ma atmosferę, ale bardzo słabą, a po drugie odnośnie jakiejś restauracji też to lepiej brzmi, że atmosfera jest słaba, a nie że jest jej brak.

0

@PatrykBarca nigdzie nie napisałem, że się nie liczą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Janiama Nie lubię Dembele, ale jego wkład w grę był znacznie większ w drugiej połowie minionego sezonu, niż Griezmanna podczas pobytu w FC Barcelonie. Statystyki to nie wszystko.

2

Zaszczepiliście się już czwartą dawką? Mateusz Morawiecki namawia i oznajmia, że będą kolejne dawki


0

"Sousa jest głównym kandydatem do objęcia reprezentacji Egiptu."

Niesamowite jak dalekie macki agentów ten gościu ma. Do tego odpowiednia aparycja, kultura i bajerka. Regularnie zawodzi, a robota pewnie zapewniona na wiele kolejnych lat.

https://transfery.info/aktualnosci/paulo-sousa-faworytem-do-objecia-reprezentacji/168402

3

@Mario96w ja to samo :D

1

@Ali3231 drogo, zastanawiałem się czy w ogóle umieszczać taki limit :) No ale masz prawo tak uważać :D

0

[ANKIETA] Ile FC Barcelona powinna wydać maksymalnie za Lewego?

(10 milionów, 20 milionów, 30 milionów, 40 milionów, 50 milionów, 60 milionów, 70 milionów, 80 milionów, 0 milionów (nie powinna kupować wcale))

http://www.polljunkie.com/poll/ibdbrs/ile-barcelona-powinna-byx107-w-stanie-wydax107-maksymalnie-za-lewego

1

@Rust_Cohle dzięki na taką poradę liczyłem.

0

Polecicie jakiś konkretny rower do kupienia? :) Budżet? Nie wiem. Ale nie będę nim jeździł codziennie i nie potrzebuję mieć jakiegoś profesjonalnego.

6

Stanowski ostatnio z każdej strony atakowany


3

@Rust_Cohle a Ty co? Do tutejszej policji rekrutujesz?

20

Nawet nie można przeglądać zasranej La Rambli z włączonym Spotifym w tle, bo się muzyka co chwilę przycisza, bo przeglądarka myśli, że się wczytuje reklama z dźwiękiem.

2

@HighestInTheRoom zgadzam się z tym Napoleonem

4

@Survier typowanie spotkań wzięło mu się od ustawiania spotkań? xD
Typowałem już jako małolat za wygrzebane z kanapy 2 zł, a nigdy żadnego meczu nie ustawiłem.

1

@JohnnyBarca No jak mu piłkarze odchodzą, to co ma nie kupić nikogo, żeby udowodnić takim jak Ty? Już próbował w zeszłym sezonie, gdy grał wszystkie mecze bez napastnika. Teraz odchodzi mu Fernandinho, odszedł mu w między czasie między innymi Ferran czy Aguero. Teraz chce odejść Bernardo Silva. On już siedzi trochę czasu w tym City, to normalne że jest rotacja szatni.

0

@Ojciec5tkidzieci jak uprawiam jakąś aktywność w pełnym słońcu, to u mnie też git. Ale położenie się całkowicie mnie rozwala xd

2

@Luciano99 no panie. Z takim zdjęciem, to jedno jest pewne. Prezesem żadnej polskiej telewizji, serwisu sportowego etc. to Ty nie zostaniesz.

Z takimi cv i zainteresowaniami, to nadawałbyś się na polityka. Spróbuj w Kukiz15. Tylko dopisz jeszcze coś o braku godności.

0

@arasz1819 coś się chyba zaczyna między nimi dziać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?