0

@Yolas to Guardiola nie chciał go.

1

@JimMorrisonFCB chyba chodzi o @MCPaRaCa

4

@DonMatteo901 prawdę napisał xd

1

@Kondziubarca jak Ronaldo w ogóle mógł być omawiany?

0

@Hosh może popierają, może nie. Biedron jest jednym z 3 liderów.

1

@Karokilla to już Korwin lepiej się trzyma ;)

16



Atom nie jest zrównoważonym źródłem energii xDDDD Lewica jak zwykle upośledzona. Malo tego, jeśli Europa ma się oduzależnić od Rosji, to własnie za pomocą energii atomowej

35

@Comentateiro ok, już pytam całe multum osób, które pracują w całym multum zawodów, które normalnie funkcjonują w każdą niedzielę.

0

@Karokilla jakimi poglądami? Tylko napisałem o mojej obserwacji.

5

@anxted no ja wiem, że wy znacie najlepiej te z pornoli xD

osób homoseksualnych jest parę procent, więc nawet jak znacie kilkaset osób w życiu codziennym (gdzie tylko połowa, to będą kobiety), to znacie maksymalnie kilka lesbijek.
Nie pytam również o te z social mediów i innej strefy publicznej.

0

@Emhyr jasne, ale chodzi o zupełnie inne proporcje. W dodatku brzydkie dziewczyny hetero, również starają się być ładne, a przynajmniej nie idą w kierunku takim jak opisałem.
Ile procentowo heteroseksualnych kobiet ma króciutkie włosy i "męski ubiór", a ile % takich jest w kobiet homoseksualnych...

15

Dlaczego przeciętna lesbijka zazwyczaj jest gruba, a ponadto swoim ubiorem i wyglądem upodobania się do faceta (krótkie włosy, męski ubiór itd.)?

(podkreślam - przeciętna, większość itd. a nie każda)

0

@VegetaPolska jeśli będzie średnio? To max dwa, ale pewnie tylko jeden

0

@VegetaPolska trzy sezony? :D

4

@macio_944 ale co z tego, że istotne. Jako społeczeństwo mamy się rozwijać, a nie wszystko możliwie bardzo tłumaczyć i tym sposobem uzyskiwać odwrotny efekt.

@AxelF ja podobna historia, choć sporo młodszy jestem (maturę pisałem jakieś 7 lat temu). Spieprzyłem maturę rozszerzoną z matematyki. Pretensje miałem? Oczywiście, ale tylko do samego siebie, a nie na cały system dookoła.

1

@macio_944 na tej zasadzie można tłumaczyć dosłownie wszystko.

5

@gumaz że jakaś dziewczyna świeciła dupą, chciała się wyszaleć, niż zbudować coś stabilnego, wpadła i teraz szuka porządnego frajera, który jej pomoże w życiu?

0

Quaresma, zmarnowany talent czy po prostu taki gracz?

12

@KanwikBlancos no u was tym bardziej, jak wy ogólnie jeden strzał na mecz oddajecie xd

1

@AmigoBlancos No to widzisz, a teraz Ty mnie pouczasz

3

Ale to by było piękne jakby Ronaldo dołączył do drużyny grającej w LM i kolejny raz wywalczył im LE :D Kibicuję mu z całego serca, żeby znalazł klub. Chcę to zobaczyć i poczytać co wtedy będą pisać obrońcy Cristiano

1

Gdyby Ronaldo miał przyjść za darmo i grać za pensję Puiga, chcielibyście go, aby przyszedł na jeden sezon z opcją przedłużenia kontraktu na kolejny?

0

Skończyła się dziewczyna

7

@pluszek info jakby Gerard Morero pisał

0

Torres, Lewandowski, Raphina - ale to będzie chodziło

0

@PJ1985 dawno Cię tu nie wiedziałem

1

@Firestone No transfery Dembele, Coutinho, Griezmanna też nie zabijały budżetu. Widzę, że was nic nie nauczyła przeszłość.

11

Doba nie minęła, a FC Barcelona już mi się wydaje taka inteligentniejsza, a piłkarze mniej podatni na kontuzje.

10

https://i.imgur.com/9SRYfEO.png

Jak się zaptrujecie na to, że córka tutejszego użytkownika @Janiama obraża i wyzywa córkę legendarnego piłkarza, który strzelił gola w pamiętnym meczu z Niemcami? Bo co, bo jak dziecko kradnie, to można wyzywać? Jak Mila ukradł uśmiech z twarzy niemieckich dzieci, które myślały, że pokonają polską husarię, to co, już się cieszyliście? Jak można być takim hipokrytą. Jak siedzieliście przed telewizorami i oglądaliście jego dialogi z Ferdynandem, to też nigdy wam się nawet przez chwilę uśmiech na twarzy nie pojawił? Dla mnie to jest niedopuszczalne i dziwię się, że La Rambla w ogóle na ten komentarz nie zareagowała. Brawa dla wychowawcy. Dobrze, że chociaż edukacja w tym kraju jest prowadzona przez mądrych ludzi, którzy bronią polskie symbole narodowe.

0

Picka na grubym czy na cienkim cieście?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?