GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yolas to Guardiola nie chciał go.
1
@JimMorrisonFCB chyba chodzi o @MCPaRaCa
4
@DonMatteo901 prawdę napisał xd
1
@Kondziubarca jak Ronaldo w ogóle mógł być omawiany?
0
@Hosh może popierają, może nie. Biedron jest jednym z 3 liderów.
1
@Karokilla to już Korwin lepiej się trzyma ;)
16
Atom nie jest zrównoważonym źródłem energii xDDDD Lewica jak zwykle upośledzona. Malo tego, jeśli Europa ma się oduzależnić od Rosji, to własnie za pomocą energii atomowej
35
@Comentateiro ok, już pytam całe multum osób, które pracują w całym multum zawodów, które normalnie funkcjonują w każdą niedzielę.
0
@Karokilla jakimi poglądami? Tylko napisałem o mojej obserwacji.
5
@anxted no ja wiem, że wy znacie najlepiej te z pornoli xD
osób homoseksualnych jest parę procent, więc nawet jak znacie kilkaset osób w życiu codziennym (gdzie tylko połowa, to będą kobiety), to znacie maksymalnie kilka lesbijek.
Nie pytam również o te z social mediów i innej strefy publicznej.
0
@Emhyr jasne, ale chodzi o zupełnie inne proporcje. W dodatku brzydkie dziewczyny hetero, również starają się być ładne, a przynajmniej nie idą w kierunku takim jak opisałem.
Ile procentowo heteroseksualnych kobiet ma króciutkie włosy i "męski ubiór", a ile % takich jest w kobiet homoseksualnych...
15
Dlaczego przeciętna lesbijka zazwyczaj jest gruba, a ponadto swoim ubiorem i wyglądem upodobania się do faceta (krótkie włosy, męski ubiór itd.)?
(podkreślam - przeciętna, większość itd. a nie każda)
0
@VegetaPolska jeśli będzie średnio? To max dwa, ale pewnie tylko jeden
0
@VegetaPolska trzy sezony? :D
4
@macio_944 ale co z tego, że istotne. Jako społeczeństwo mamy się rozwijać, a nie wszystko możliwie bardzo tłumaczyć i tym sposobem uzyskiwać odwrotny efekt.
@AxelF ja podobna historia, choć sporo młodszy jestem (maturę pisałem jakieś 7 lat temu). Spieprzyłem maturę rozszerzoną z matematyki. Pretensje miałem? Oczywiście, ale tylko do samego siebie, a nie na cały system dookoła.
1
@macio_944 na tej zasadzie można tłumaczyć dosłownie wszystko.
5
@gumaz że jakaś dziewczyna świeciła dupą, chciała się wyszaleć, niż zbudować coś stabilnego, wpadła i teraz szuka porządnego frajera, który jej pomoże w życiu?
0
Quaresma, zmarnowany talent czy po prostu taki gracz?
12
@KanwikBlancos no u was tym bardziej, jak wy ogólnie jeden strzał na mecz oddajecie xd
1
@AmigoBlancos No to widzisz, a teraz Ty mnie pouczasz
3
Ale to by było piękne jakby Ronaldo dołączył do drużyny grającej w LM i kolejny raz wywalczył im LE :D Kibicuję mu z całego serca, żeby znalazł klub. Chcę to zobaczyć i poczytać co wtedy będą pisać obrońcy Cristiano
1
Gdyby Ronaldo miał przyjść za darmo i grać za pensję Puiga, chcielibyście go, aby przyszedł na jeden sezon z opcją przedłużenia kontraktu na kolejny?
0
Skończyła się dziewczyna
7
@pluszek info jakby Gerard Morero pisał
0
Torres, Lewandowski, Raphina - ale to będzie chodziło
0
@PJ1985 dawno Cię tu nie wiedziałem
1
@Firestone No transfery Dembele, Coutinho, Griezmanna też nie zabijały budżetu. Widzę, że was nic nie nauczyła przeszłość.
11
Doba nie minęła, a FC Barcelona już mi się wydaje taka inteligentniejsza, a piłkarze mniej podatni na kontuzje.
10
https://i.imgur.com/9SRYfEO.png
Jak się zaptrujecie na to, że córka tutejszego użytkownika @Janiama obraża i wyzywa córkę legendarnego piłkarza, który strzelił gola w pamiętnym meczu z Niemcami? Bo co, bo jak dziecko kradnie, to można wyzywać? Jak Mila ukradł uśmiech z twarzy niemieckich dzieci, które myślały, że pokonają polską husarię, to co, już się cieszyliście? Jak można być takim hipokrytą. Jak siedzieliście przed telewizorami i oglądaliście jego dialogi z Ferdynandem, to też nigdy wam się nawet przez chwilę uśmiech na twarzy nie pojawił? Dla mnie to jest niedopuszczalne i dziwię się, że La Rambla w ogóle na ten komentarz nie zareagowała. Brawa dla wychowawcy. Dobrze, że chociaż edukacja w tym kraju jest prowadzona przez mądrych ludzi, którzy bronią polskie symbole narodowe.
0
Picka na grubym czy na cienkim cieście?