GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB a jego marzeniem było, żeby grać w FC Barcelonie. Nigdy mu nie odmówię zaangażowania. Wymiana sportowo na Bernardo to byłby majstersztyk, ale zrozumiem jeśli zostanie.
0
@Barca1922 nawet się dobrze zaklimatyzuje, to nie znaczy, że będzie ładował pełno bramek. Do tego też potrzeba drużyny. Dembele może dostać w pierwszym tygodniu kontuzji, Raphina to nie wiadoma, a pomoc to jeszcze dzieciaki. Ja liczę na dużo, ale staram się nie przeliczyć :)
0
@Barca1922 no spoko, powodzenia. Ja też coś chyba postawię. Na forbecie jest taki kurs jak coś.
4
@Barca1922 dlatego, że będzie grał w lidze w której gra od lat. Dlatego, że będzie grał w drużynie w której gra od lat. Dlatego że to on był ostatnio w jeszcze lepszej formie. Dlatego, że gra w bardziej ułożonej drużynie - FC Barcelona będzie dopiero układana. Dlatego, że gra w drużynie, która wygrała mistrzostwo Hiszpanii. Dlatego, że prawdopodobnie rozegra więcej minut na boisku od Lewandowskiego (początkowo spodziewam się małych rotacji Lewego, choćby przez Aubę).
Uwierz mi, że ten kurs 4.5 nie wziął się z niczego.
9
Lewy zostanie królem strzelców La Liga. Kurs 4.5
Powiem Wam, że mocno kusi. Benzema wiadomo, że jest faworytem, ale na Polaka rodaka nie postawić?
27
@IronSanHybrid Pożyjemy zobaczymy, co roku widzimy jakąś drużynę, która robi sporo transferów i mają wymiatać. Potem się okazuje, że kupienie drużyny to jedno, a ułożenie jej, to już coś innego. Często potrzeba więcej czasu.
17
@IronSanHybrid Jest to teza, którą da się jakoś obronić.
18
Niektórzy jeszcze bardziej nienawidzą teraz FC Barcelonę, ale co będzie jak na TVP puszczą mecz FC Barcelony z Slavia Praga, zamiast Liverpoolu z Realem xD Apogeum nienawiści
23
Kaczyński miał rację, że Polacy uciekają z Niemiec, kto się zna na polityce, ten wiedział, że Prezes nie gada tego bez powodu.
1
Rzadko kiedy piłkarze w wieku 34 lat zmieniają klub na lepszy :)
5
Nie no, tak szczerze to zawsze uważałem, że to Lewy powinien wygrać złotą piłkę. Głupio mi po prostu było się tu przyznać.
0
Ej, Mati ta Barcelona wcale nie jest taka zła. Zresztą zawsze uważałem, że Real niezasłużenie wygrał ligę mistrzów.
2
@budzik chodziło mi o zakładkę na FCBarca.com, to był ogólnie żart :)
1
@Janiama nie dosyć że świetny piłkarz, to jeszcze dobry obywatel
0
Ciekawe czy Robercik za PiS czy PO. Będzie trzeba obserwować nowo założone konta. Coś czuję, że będzie tu głównym politycznym zadymiarzem. Po rozegranych meczach w koszulce FC Barcelony nawet nie będzie się wypowiadał na temat meczu, a będzie pisal swoje opinie na temat aborcji itd.
2
@Batys a myślisz, że Alemany potrafi kupić wątrobę?
45
Wejdź na La Ramble po pierwszym przeciętnym meczu.
0
A tak w ogóle to co ten Lewandowski, Kesse, Christensen, Raphinha i Dembele będą robili jak już dołączą do FC Barcelony? Można byłoby w sumie organizować jakieś turnieje pomiędzy piłkarzami niezarejestrowanymi i na tym zarabiać, nawet donejtami.
1
@kynio302 no jak na dwójkę dzieci, to już w ogóle.
0
Ta już za Antonellę próbuje robić
https://www.facebook.com/healthyplanbyann/posts/pfbid0CC8E4EbXjiMd8rqker7ey3wwypgKD3ip2hu99uRxeJXWykKuSWbWUfQnkfMnDcYil
1
@RobiS B)
numer konta wyślę na priv
4
@ProMILs na ogół ciężko popełniać tak duże błędy, kiedy się nie rządzi, a PO się udało :)
16
@ProMILs dorzućmy do tego otwarte granice z Białorusią. Jaki to był płacz ze strony PO, że PiS nie chce wpuścić "ludzi uciekających przed wojną".
13
@Explode dokładnie, wtedy była IDENTYCZNA narracja, tylko po drugiej stronie. Jak PO wygra wybory, to będzie powtórka 8 lat później z PiS. "Ten Matuesz Morawiecki to wcale taki zły nie był. Wojna wybuchła i covid, a on i tak utrzymał ten kraj funkcjonujący. W Turcji 45% inflacji, a w Polsce tylko 15% mieliśmy. W dodatku doświadczenie w sektorze bankowym, które teraz na pewno nam się przyda. Wtedy był też problem z Jarosławem Kaczyńskim, który wydawał polecenia, a Mati próbował jak mógł to zrobić w jak najlepszym Stylu. Ale teraz już Kaczyński nie żyje, więc zobaczymy najlepszą wersję Mateusza Morawieckiego. Ja pamiętam inaczej tamte czasy, a bezwględna krytyka PiSu jest po prostu efektem POwskiej propagandy. "
26
@macio_944 udajesz, że masz tak słabą pamięć, masz faktycznie tak słabą pamięć czy zakłamujesz rzeczywistość?
2
@MesQueUnClub_87 wiesz... też jest coś innego, niż pójście do urny i zagłosowanie na takiej zasadzie jak to opisałeś, a czymś innym krytyka (słuszna) tego co robi i robiło PiS, by następnie tych pomysłów bronić u innej partii. Rozumiesz? :)
7
@ef Do wyborów jest jeszcze dużo czasu. Na razie trzeba jechać ze wszystkimi. Już teraz bronienie kogokolwiek i tworzenie narracji, że ktoś jest lepszy lub gorszy, skutuje tym, że się akceptuje obecną politykę w tym kraju.
43
@macio_944 przyznaję, boli mnie to, że Polacy nabierają się po raz kolejny. Boli mnie to, bo ja nie mam na to praktycznie wpływu, a konsekwencje już będę otrzymywał w pełni. Tak samo jak nie miałem praktycznie wpływu na wybór PiSowców, a konsekwencje tego muszę odczuwać.
22
Ohh, ale ten PiS jest populistyczny i przekupują swoich wyborców, nie to co zdroworozsądkowe PO.
Zostawiamy 500+? Zostawiamy 13 i 14 emerytury? 4-dniowy tydzień pracy? Bierę kurła
0
@TheNekro94 to co się burzysz? Ja pisałem o obrońcach PO. Ty niby nim nie jesteś.