7

"Niemcy 30 czerwca 2022

1. Olaf Scholz i jego rozmowa z dziennikarką (no dobra, to było wczoraj)
- Czy mógłby pan skonkretyzować, jakich gwarancji Niemcy udzielają Ukrainie?
- Tak mógłbym
(cisza)
- To tyle (huehuehue)

Gwarancje 1939
Gwarancje 2022
Zmienił się tylko ten, który zaatakował i ten który obiecuje

2. Na łamach Die Zeit opublikowano apel niemieckich artystów i naukowców:
"Jak dotąd Ukraina była w stanie bronić się przed brutalną wojną napastniczą Rosji, częściowo dzięki ogromnym sankcjom gospodarczym i wsparciu wojskowemu ze strony Europy i USA. Jednak im dłużej trwają te działania, tym bardziej niejasne stają się cele wojny. Wzywamy do zastanowienia się czy dostawy broni nadal są właściwym rozwiązaniem
Konsekwencje wojny nie ograniczają się już tylko do Ukrainy, jej kontynuacja powoduje ogromne kryzysy humanitarne, ekonomiczne i ekologiczne na całym świecie. Zachód musi zjednoczyć się przeciwko agresji Rosji w Ukrainie i dalszym rewanżystowskim roszczeniom, ale kontynuacja wojny w Ukrainie nie jest rozwiązaniem problemu"

3. Niemcy za pośrednictwem UE naciskają na Litwę aby zdjęła sankcje z transportu do Kaliningradu, nałożone... przez UE. Sankcje to wiecie, fajnie ale na papierze, nie świrujcie tam za bardzo.

Korytarz do Gdańska 1939.
Korytarz do Kalinigradu 2022
Zmienił się tylko agresor, reszta po staremu. Nikogo na zachodzie nie interesuje Europa Środkowa. Ma być tania benzyna, ciepełko i reszta nas nie obchodzi."
Żelazna Logika, FB

32

Pół godziny okienko otwarte, a nadal bez Lewandowski Fichado. Tak myślałem, że ten Laporta to krętacz jakich mało. My sobie poradzimy, szkoda tylko Roberta. Jak on teraz spojrzy w oczy kolegom z reprezentacji Niemiec?

2

@Batys o stary, ale mi teraz wspomnienia wróciły. Zasnąć teraz nie będę mógł

1

0

@macio_944 w sumie to ładnie tą akcję pociągnął xD

1

@damian16161212 przecie oni właśnie dostali wypowiedzenia na biurko xd

0

@ZwyklyKibicBarcy04 mój stary?

1

@P5 fajny pomysł, tak zrobię, dziękuję.

@RobiS no najszybciej to bym to w sql pyknął, ale niestety musi być Excel :(

1

@Wossi61FCB ja zrozumiałem i je kontynuowałem ;)

0

@Wossi61FCB a kim wtedy będziemy grać w pomocy?

0

@michal26 jak jej celowo źle nie przygotuje, to Antypolak jak nic.

0

Umie ktoś excela? Dla przykładu mam w jednej tabeli piłkarzy: pierwsza koluma, to nazwiska: Messi, Neymar, Pique, Iniesta, a w drugiej kolumnie napisany ich wzrost.
Mam drugą tabelę, a tam w pierwszej kolumnie: Messi, Pique, Umtiti, Iniesta, a w drugiej napisane czy są lewo czy prawonożni.

Chcę zrobić tabelę, która będzie posiadała tych piłkarzy, którzy się powtórzyli w obu tabelach (Messi, Pique, Iniesta), a obok mieć napisane ich wzrost oraz czy są lewo-prawonożni.

0

@tbas piłkarsko Dembele jest jednym z najlepszych skrzydłowych na świecie, ale osobiście nie wierzę, że po podpisaniu nowego kontraktu zachowałby swój profesjonalizm, który nagle mu towarzyszył przez ostatnie pół roku kontraktu.

4

Cieszycie się, że Dembele odchodzi? Ja też

1

@Ali3231 chłopie, wtedy akurat update do fortnite wchodzi.

4

@Kusco15 popracuj nad pisaniem, bo się nie da tego przeczytać.

1

@Bartek22 nieraz też pokazali, że nie wiedzą, co robią :D

2

Oficjalne oświadczenie Michniewicza
https://x.com/czesmich/status/1542508747343265792

Co sądzicie?

0

@macio_944 a jakie mam? To bardzo ciekawe :D

2

@macio_944 What If? A co gdyby przyglądając internet wyjąć kija z dupy i nie inteteptować wszystkiego tak dosadnie?

2

Bill specjalnie wykupił promowanie swojego postu, abyśmy wszyscy wiedzieli jakich książek nie kupować. Miło z jego strony


0

Od jakiegoś czasu sprawdzam cenę w uberze, a następnie biorę najbliższą taxowke. Taxi wychodzi zawsze taniej. Taki protip dla Was :)

0

@NeKenI może nie jesteś taki głupi :D

0

@TR3YWAY dziękuję, muszę coś podpisywać czy przyjdzie kurierem?

0

@Katalonbar dzięki za leaka.

3

Zauważyłem, że czym większą głupotę się napisze, tym większa szansa na gorącą dyskusję.

0

@Comentateiro wiesz, że to, że w obu tych sportach jest piłka, nie wystarcza, żeby te zupełnie inne sporty porównywać?

1

@Bykunn @NeKenI dobra, Panowie. Ja nie mówię o jakichś wyjątkowych specyfikach, a zwykłych browarach, gdzie każdy praktycznie smakuje tak samo, ale niektórych jest 100 ml mniej.

22

Co za pacany wpadły na pomysł, aby produkować piwa 400ml? Pewnie jakieś kobiety. Macie swój feminizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?