1

@talizmo Myślę że tam nikt do nikogo nie będzie pasował i zajmie im co najmniej parę lat zbudowanie jakiejś poukładanej drużyny, a nie tylko drogie/dużo zarabiającej.

8

@Explode Zaraz po tym jak my im zrobimy szpaler z okazji zakwalifikowania się do LE/Conference

1

@OsamaDembele tak, od pewnego momentu staje się to uzależnieniem, czyli chorobą. Ponadto regularne picie alkoholu powoduje oczywiście wiele innych negatywnych szkód w organizmie.
Ja nigdy nie piję sam i piję tylko jak jest okazja - na zasadzie, że wszystko jest dla ludzi. Wczoraj na przykład miałem taki dzień i chciałem z ciekawości spróbować policzyć kalorie i się zaskoczyłem ile "waży" wódka :D

3

Wiedzieliście że w takim pół litrze wódki jest ponad 1000 kalorii? Wódka nie wydawała mi się kaloryczna. Takie piwo już wydawało mi się kaloryczne, a jednak jest odwrotnie, bo przeciętne piwo będzie miało tych kalorii około 5 razy mniej.
Jednak procenty swoje ważą również w kaloriach.

0

@Sulimo oni mocni, czy reszta jeszcze słabsza?

0

Co się stało z tym miejscem, że ludzie zaczęli się emocjonować ekstraklapą

2

@Danny Gaucho przecież już mi pisałeś kiedyś, że to twoje drugie konto. Nie musisz się przypominać.

3

@KmN Narcos powinien Ci się spodobać.

3

@Danny Gaucho elegancko, widać że lata doświadczeń w futbolu.

0

@Arkon ale na bankomatach są naklejki VISA/Mastercard. Szczerze to nie wiem. Może się mylę, ale ja i tak zawsze wypłacam kasę blikiem. Nie noszę karty, nie wiem nawet gdzie ją mam.

0

@Arkon przecież bank do tego nic nie ma. Ma do tego to czy masz kartę Visa albo MasterCard. Ale tak, za darmo.

15

@koksik2700 PKO BP

2

Kibice serio dajcie spokój z tym Neto i dlaczego on gra tylko wtedy gdy musi. Mieliście okresy gdzie ter Stegen był kontuzjowany i Neto wtedy wyglądał jeszcze gorzej, wyglądał jak amator. Ter Stegen ma problemy i stałem się nawet jego trochę "hejterem", ale Neto nie jest w ogóle rozwiązaniem. Nie chcę ujmować Brazylijczykowi, że dzisiaj zagrał bardzo dobrze - jestem mu również za to wdzięczny. Po prostu nie ogarniam czy niektórzy mają aż tak bardzo krótką pamięć czy żartują tutaj z tym Neto i tym, że powinien grać więcej.
Neto jest słaby. Słaby bramkarz też potrafi zagrać bardzo dobry mecz. Szanujmy go, liczmy na niego kiedy będzie trzeba, ale nic więcej.

0

@Kitek1640 nie dla psa kiełbasa xd

1

Jestem w szoku ile już wygrałem milionów z lotto, dzięki przebywaniu na La Rambli. Nic więcej, tylko teraz wybierać wyspę.

7

Dobra, utrzymać to drugie miejsce i wygrać finał ligi mistrzów jako Liverpool, to można uznawać sezon za względnie udany. Oczywiście biorąc pod uwagę pierwszą część sezonu i to w jakiej sytuacji Bartomeu zostawił klub.

3

@Kurkmen zajebisty moment ziomuś

8

Ciekawe ile Puczi nagra instastories i tiktokow na temat, że jak wszedł na boisko, to drużyna wywalczyła wygraną.
Pique to mu normalnie nie uwierzy. Będą sobie wspominali, a Gerard opowie wszystko Shakirze

0

@Kitek1640 aha xd

1

Ale my mamy MENTAL :D

1

Alba od zera do bohatera meczowego

1

@Kidd od jakiegoś czasu właśnie się poprawiło i X jest zawsze w tym samym miejscu. Jak nie widać, to i tak klikasz i się zamknie xd

0

Piszę jedną pracę na studia, które sobie wykonuję na boku i wziąłem na tapetę Fifę. Wiedzieliście, że tytułują się oni organizacją NON-PROFIT? xdddd

https://en.wikipedia.org/wiki/FIFA

Oficjalny raport:
https://digitalhub.fifa.com/m/6d29dfb0f8a0e4ad/original/e4e5lkxrbqvgscxgjnhx-pdf.pdf
"FIFA is a non-profit organisation and is obliged to spend its results, reserves
and funds based on its objective to improve the game of football and promote it globally, particularly through youth and development programmes. "

7

@DonAndrzejos Bernardo to super piłkarz, ale w ogóle nie są z Pedrim do siebie podobni xd

12

Coraz głupsze te pomysły.

11

@Janas11224 może i nie jest to jakieś wybitne piwo, ale da się wypić. Gratulacje zakupu.

0

Czy można powiedzieć, że UEFA jest częścią FIFA?

4

@AmigoBlancos najbardziej szalona i niespodziewana rotacja w trenerskiej historii Carlo :D

1

@Jestjakjest @Rewolucja123 Pedriego nikt nie odkrył bo został kupiony. Jak ktoś go odkrył to Bartomeu&spółka

0

@maniachp ciężko powiedzieć, bo Messi nie biega i sam nie ma najlepszego mentalu, więc pewnie i reszta drużyny by straciła na tym. Czy by umiejętnościami nadrobił i dał tyle co trzeba albo nawet więcej, żeby powtórzyć Ligi Mistrzów to nie wiem, ale o to nie pytasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?