0

@adamt1996To ze Messi musi szukać klubu było oznajmione jak już Grealish był dawno klepnięty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

City było perfekcyjnie przygotowane na ten mecz. Piłkarze City mogą mieć pretensje tylko do samych siebie.

8

Rzygać mi się chce jak patrzę na ten Real

2

Jakbym miał tyle szczęścia w życiu co oni, to pod moim domem stałoby teraz nowiutkie ferrari

28

- Real wyglądał dzisiaj na zmęczonego
- Zgadzam się z tobą

Xddd, a przez 80 minut zachwalili jak to Real cudownie wygląda. Na La Rambli nie ma takich hipokrytów, jak ci w telewizji

1

Ale byłem wkurzony, bo byłem przekonany że Bernardo strasznie zepsuł tą akcję, a tam cyk. Mahrez :D

0

Dwóch koneserów komentuje xddd

0

Piłkarze na boisku lepiej ogarniają co się dzieje na boisku, niż główny sędzia xd

2

Wie ktoś co to za baton co wcina Walker? Też chcę mieć taką sylwetkę

0

Ale Jesus to jest przeciętniak. Aż dziwota że Guardiola gra piłkarzem o takiej technice. No ale specjalnie większego wyboru nie ma. Gundogan mógłby wejść i zagęścić środek pola

0

Druga połowa jak z Atletico. Masakra jakaś, niech coś strzelą

0

@TheNekro94 co złego powiedział? Musi Ci specjalnie dopowiedzieć, że chodzi o połowę?

0

Ewidentny błąd matrixa, że Ederson tam nie trafił prosto w Viniciusa

5

Wywalone w City, wywalone nawet w Real, kiedy gdzieś tam jest Guardiola. Choć życzę z całego serca przegranej Realowi, to mam 1000 serc w stronę Pepa i dzisiaj trzymam kciuki przede wszystkim za niego.
Vamos Mister

15

@Hubsao ten jaki wyszczekany nagle

1

@Survier Spokojnie dostaniesz kredyt po indywidualnej interpretacji. Inna sprawa czy na pewno chcesz go brać przy obecnej sytuacji :) Możesz też się zdecydować na kredyt w zagranicznym banku.

2

Jeden wątek ewidentnie nie pasuje w gorących dyskusjach. Jeden dotyczy matury i maturzystów, czyli de facto dorosłych ludzi, a w dwóch pozostałych kłócą się dzieci.

2

@4drian0 robi jedną kreskę, a nie trzy połączone ze sobą xd

0

@Comentateiro 66% uważam, że to taki odpowiedni próg. Wtedy 1/3 możesz mieć źle, a i tak zdajesz.

0

@Comentateiro lol, a ja od lat uważam że progi trzeba podwyższyć do 50-70% xd

4

@Emhyr no ale z tym gazem pieprzowym to przesadziłeś

1

@Mendoza7 Bo bukmacherzy uważają, że fart Realu kiedyś musi się skończyć.

1

@Kapitan hawk a tak na serio to jest inwestycja. Jak kroisz taką krajalnicą chleb, to sobie przypominasz ile to kosztowało, więc już nie kładziesz na chleb żadnego masła, wędlin, serów czy innych luksusów. Zakładając że jedząc codziennie chleb zaoszczędzasz wtedy 5 zł, to po 700 dniach czyli niecałych 2 latach ci się interes zwraca. Niektórzy na tym świecie myślą odpowiedzialnie i przyszłościowo, a nie jak większość byle się nażreć.

1

@Kapitan hawk lepiej chleb smakuje z takiej

2

@Bykunn czyli z Rosji? :D

0

@tristan87 i weź tu wybieraj czy obejrzeć mecz FC Barcelony z Chelsea z powodów kibicowskich, czy postawić na jakość i futbol w postaci Krasnodar vs Rubinem Kazań.

2

"Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza." - Jan Paweł II



Dlatego cieszyłem się kiedy piłkarskie środowiska kibicowskie zdecydowanie zareagowały i przez krytykę FIFA i EUFA doprowadziły do tego, że Rosja dostała bana na globalną piłkę nożną.
Na pewno ich to zabolało, pewnie bardziej niż niejeden zbanowany bank czy wycofany produkt ze sklepów. A to, że teraz będą robili jakiś shitowy turniej tylko to potwierdza i się jeszcze bardziej kompromitują. Takie działanie jest bardzo ważne. To oczywiste, że przez restrykcje i inne bany, nie wycofają się z wojny z dnia na dzień, ale w dłuższej perspektywie, może dzięki temu wojna skończy się szybciej i mnie niewinnych ludzi zginie.

5

@mientusek1407 że jest odklejony. Ale ma do tego prawo, niech sobie maluje jak tak potrzebuje.

5

@macio_944 głupotom jest ufać tym i tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?