GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Zbyszard Obecnie? Płaczący na konferencji, bo wczoraj się dowiedział, że musi odejść. Nigdy się nie pogodzę z tym, że tak została potraktowana największa legenda tego klubu.
4
- Niemcy nie potrafią się zachować?
- Nowe, nie znałem
Oni zrobili coś kiedyś z klasą? Porównajcie w jakiej aurze odszedł Ronaldo z Realu (gdzie sprzedaż było na prośbę Portugalczyka i wcale to nie było inicjatywą Pereza). To co robią Niemcy przy potencjalnym odejściu swojej największej gwiazdy, to jakaś kpina.
0
@Nano22 niby taka rutyna, a w prawej kolumnie zawsze jaki zaskoczony.
1
@Lionel_Messi10 może być, ale najbardziej bym chciał, aby premiere league, la liga, liga mistrzów, liga europy - aby to wszystko było na jednej stacji i chyba najlepiej canal +. Czy możliwe? Bardzo średnio
10
@lucca87 gorsze, niż sobie wyobrażasz
1
@YouTuber nie poszliby. Wystarczyłoby, żebyś się cofnął do opinii i analiz pierwszego dnia inwazji (kiedy nie było wiadomo jeszcze jak sobie Ukraina poradzi, a bardziej się zastanawialiśmy ile wytrzyma).
3
Kiedyś to była La Rambla, już nie ma La Rambli
0
@Hosh No wyczytałem w komentarzach, że stąd ten 2016. Moim zdaniem nie mogli gorzej zaznaczyć, w którym roku został mural wykonany :P
14
Mało kto wie, ale Sienkiewicz bardzo zdrowo się odżywiał, nie pił alkoholu, nie palił papierosów, dużo biegał, nie jadł mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego.
1
@michal26 przy optymistycznym podejściu, jesteś w stanie oszacować kiedy mogłoby się to zakończyć, bo Rosja już będzie do tego zmuszona?
6
@bartas97 Ciekawe czy jakby nie był "Polakiem", to też by tak na niego zwracali uwagę, czy po prostu traktowali jak solidnego zawodnika premiere league.
1
@FC1899Barca jaki nowy, ja tylko sprawdzony
2
Tylko się zastanawiam nad jednym, no bo wiadomo, Lewandowski typowa 9. Ale jak połączymy Salaha i Messiego? Salaha robimy jako lewoskrzydłowego, czy Messiego cofamy do pomocy, wtedy Salah prawe skrzydło, a na lewe się kogoś jeszcze dokupi, ewentualnie czasami Torres? W każdym razie, Mój Boże ale to będzie chodziło.
6
@AdamaTraore super pomysł, miejmy w sejmie tylko PoPiS.
1
@don'T.R.I.P.e Przepiękna inicjatywa Obywatelu
1
@Rust_Cohle byś teraz tego komentarza nie pisał, gdyby on był prawą ręką moderacji
2
Jak ktoś będzie sprzeciw, to przegłosuję w nocy
5
Wnioskuję o @michal26 na Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej La Rambla
2
@Vebrol u mnie Vinicius
14
@Crema Catalunya no nie wiem jakimi byśmy musieli być kretynami, chyba większymi od czasów Bartomeu
3
do grudnia? Albo cały sezon albo wcale.
0
@Kidd @LioMessi10 no coś w tym jest powiem Wam panowie
20
@LioMessi10 nie wiem jaki musiałby być całościowy kontekst, aby dało się usprawiedliwić te słowa.
0
Wielu pewnie zna Linkin Park i jeden z ich najpopularniejszych kawałków Numb. Teraz leci do Was pytanie, co myślicie o tym coverze?
Patrząc na tekst i przesłanie Numb, uważam że taka aranżacja tego kawałka jest dużo lepsza i we mnie osobiście bardziej trafia.
1
@BartqRKO grupowe śpiewanko "spadają gwiazda spełnia sny"
0
@ranger3120 ciekawe, jakbyś się czegoś więcej dowiedział albo wypróbujesz, to możesz dać znać :)
8
Kurcze, szkoda tej Ligi Europy, wciąż boli bardziej to odpadnięcie, niż to że nie wyszliśmy z grupy LM
1
@Kitek1640 sport tak, ale możliwość pójścia do szkoły, a nie do pracy jest już tylko dla nielicznych ;) Ja już się swoje wychodziłem, taka kolej rzeczy :P
2
@Kitek1640 szczerze to Ci zazdroszczę. Ale bym poszedł jutro do szkoły i własnie pograł w coś na wf albo nawet pobiegał w kółko
6
@YouTuber z Guardiolą