24

Taka historia


6

I co teraz Puczi będzie udostępniał na instastories?

30

@FC1899Barca Niesamowita jest hipokryzja u tych obu panów, jeden i drugi siebie warci, co za kraj, Boże.

0

@macio_944 coś się zdjęcie rozmazało po prawo. Możesz wstawić jeszcze raz?

2

@tomek8756 i ten niewzruszony pies xd

22

@Mr8lack aj ten nowoczesny i progresywny Zachód

0

@PatrychoO nie chodzi o heroizm, czy to głupie czy mądre, a o zasady, którymi się kieruję. Miałem już raz okazję komuś pomóc, ale sam musiałem narazić swoje bezpieczeństwo i w ogóle tego nie żałuję.

0

@gumaz Oczywiście że wskakuję. Wolałbym również się utopić, niż żyć w świadomości, że nie spróbowałem pomóc.

0

@Grzbiet nocnik, to wzięło się od tego, żebyś się nie zesrał w pościel podczas snu

32

Grzebień do włosów ma zęby, a szczoteczka do zębów ma włosy.

Jak to się stało?

0

@Nazio87 ok, ale ma to wyglądać na wypadek

0

@Nazio87 a ze zniżkami?

1

@Kurkmen klikasz przycisk do udostępniania i tam masz "Zakładka"

1

Wiem że było, ale konkretnie tego ujęcia tu jeszcze nie widziałem. Myślę, że to zdjęcie przejdzie do historii.


4

@BART97 co takiego walnął o Ukrainie? Pisał i mówił, że wojna jest praktycznie pewna, kiedy w Polsce 99% polityków sobie siedziało i dyskutowało czy Putin wjedzie czy nie wjedzie. Całkowicie jego zdanie również się różniło od Korwina, który twierdził że Putin na pewno nie zaatakuje.

7

@Peciak Ja nie wiem jakimi oni musieliby być frajerami, aby go wykupić. No ale trzeba wierzyć :)

1

@Vincent__Vega Uważam, że Pedri jest takim zawodnikiem.

3

@Pasiak Weź się uspokój xd

50

Mówcie co chcecie, ale Real w derbach Madrytu przegrał tylko 0:1. Tylko 0:1, kiedy jeszcze parę dni temu grali półfinał ligi mistrzów. Niesamowicie są. Każda inna drużyna po rozegranych 35 minutach w LM, to by w następnym meczu dostali z co najmniej 5 bramek. A oni stracili tylko jedną. Niesamowity mental

6

@Jestjakjest Nie, mnie się podoba to, że FC Barcelona jest inna i nie ma typowego właściciela.

2

@Colon no właśnie, Kononowicz był chociaż szczery i nikogo nie udawał

2

@Kapitan hawk wszystkie możliwe nadużycia, afery, skandale, popełniane błędy i oszustwa? :D Zgadzam się xd

3

@Kapitan hawk czym się to różni od rządów PiSu?

4

Ciekawe jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby Kononowiczowi udało się wejść lepiej do polityki.

0

@norbi77 Może ubezpieczenie? :P Choć nigdy niczego nie ubezpieczyłem. Szkoda mi kasy xd

0

@norbi77 a ile razy zalałeś laptopa? Po prostu trzeba uważać :) W dodatku jak wylejesz jakąś herbatę, to i tak nie jest powiedziane, że coś się stanie. Kontynuując odpowiedź na to pytanie: brzydko to wygląda, jest niepraktyczne. Chyba że byś znalazł konkretnie pod swój rozmiar klawiatury, ale to trudne.

2

@norbi77 folia ochronna/nakładka silikonowa - tak szukaj (inna sprawa, że uważam, że to gra niewarta świeczki)

3

@Fake69 obcisłe gacie xddd

0

@FCB_dimiC ale uważam, że jak zrobią zakupy, to będzie zdecydowanie inaczej :) Ponadto będą jakieś wygrane na pewno mieli na koncie, ale czy piłkarze będą do siebie pasować? Nie sądzę

1

@talizmo Myślę że tam nikt do nikogo nie będzie pasował i zajmie im co najmniej parę lat zbudowanie jakiejś poukładanej drużyny, a nie tylko drogie/dużo zarabiającej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?