GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 oczywiście, dziękuję
0
@wyrek no właśnie dlatego że grają klastyczną toporną piłkę, to City się męczy. Pierwsze sezony Atletico w LM pod wodzą Cholo były fajne, ale teraz rzygam takim futbolem.
0
@Janas11224 no to (prawie) gratulacje. U mnie kuponik tylko z tych dwóch meczów, więc kursik mnie nie zadowolił stawiając na "pewniaki", więc szukałem czegoś bardziej szalonego xd
0
@Janas11224 myślę, że wciąż mogą wygrać 2:0. Wziąłem pod uwagę, że Atletico jest słabe w tym sezonie, a City gra u siebie.
Liverpool to było po prostu ryzyko. Szukałem szczęścia. Sądziłem że wygrają, ale myślałem że się będą męczyć, a jak się uśmiechnie do mnie szczęście to nawet nie wygrają.
1
Postawiłem handi 0:1 na City i remis Liverpoolu.
życie mnie szybko zweryfikowało
4
@urbipl znowu płacze?
7
Ale bym sobie obejrzał wielką FC Barcelonę Xaviego z wielkim Robertem Lewandowskim
1
@Katalończyk 99 właśnie z tego względu też chciałbym zobaczyć. Polskie media musiałyby nagle zmienić swoją narrację :)
3
Ja tak naprawdę zawsze uważałem, że to Lewandowski powinien wygrać złotą piłkę, a nie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Danny Gaucho ten pierwszy obrazek powinien mieć opis: Barcelona wygrywa mecz bez gola Lewandowskiego
A ten drugi: Barcelona przegrywa mecz 1:3, gola dla Barcelony strzelił Lewandowski
4
@VamosRakieta Koeman w sumie też akurat to sprawił xd (trzeba czekać do czwartku)
4
Ja to Pana Ekscelencję Janusza Korwina Mikkę lubię (nie traktuję go po prostu jako polityka, a barwną postać), ale ten wykres to mnie rozwalił :D
3
@Mr8lack już mówił o agresorze Rosji i to nie raz i o Ukrainie i jej niepodległości.
@Colon najgorsze jest to, że oglądasz Stano w wypowiedziach: "no całkiem ogarnięty gościu". Patrzysz na twittera Stano: "jakiś gimnazjalista przy klawiaturze". I nie tylko w kwestiach polityki i pokrewnych tematów, ale również w kontekście takiej piłki nożnej.
5
Stanowski jak zwykle nie zrozumiał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Hubsao Polska wtedy stanie się pionierem węglowym, będziemy wszystkim sprzedawać, więc my zaczniemy dyktować warunki w UE i staniemy się bardziej znaczącym krajem niż Niemcy. Mówię Wam, tak będzie
0
@Vhaeraun No niestety, jak Ci zależy na baterii to Samsungi nie będą najlepsze. Też mam Samsunga 10 i bateria słabiutko.
No chyba, że byś zamówił z UK lub Azji, bo tamte Samsungi są na Snapdragonie, a nie obrzydliwym Exynosie :D.
0
@DonMatteo901 bo wiesz, bo wiatr był
1
@Vhaeraun doradczyni z ME się nie zna. Ja sam nie wrócę raczej do Xiaomi, bo nie lubię ich nakładki, ale moja siostra ma już prawie 2 lata Xiaomi Mi 10 (sam jej wybierałem) i telefon petarda.
Ważne jest to, aby nieważne jakiej marki, ale brać telefon tzw. flagowy. Czyli serię o którą dany producent najbardziej dba, ją rozwija i wtedy długo też utrzymuje. Czasami lepiej wciąć telefon z zeszłego roku, a właśnie flagowy, niż niby jakiś nowszy, a z jakiejś pobocznej serii. W przypadków Iphonów tylko nie trzeba na to patrzeć, bo oni akurat nie mają pobocznych modeli i każdy jest tym ich flagowym.
Jaki masz budżet? To jest najważniejsze.
Ale widzę, że ten Asus jest drogi. Szedłbym więc w Samsunga S22 plus lub Samsunga s22 ultra (większy ekran, więc większa bateria). Ja bym brał 22 plus. Jestem pewny, że będziesz zadowolony.
0
@deyna2018 City wygra na handi -1, a Liverpool na wyjeździe myślę że zremisuje.
0
@The_Man Potężny Vieira ułożył bardzo fajny zespół z bardzo przeciętnych piłkarzy. Jestem pod wrażeniem
0
@Mr8lack aaa, ok :D
0
@Mr8lack mnie też o to chodziło :) szczególnie ten pierwszy komentarz, bo że specjalnie traktowane, to ogólnie, nie w stosunku do tej przypadkowej sytuacji, która została szybko wyjaśniona
1
@Antimadridista~ a sorry, pomyliło mi się. Oba kluby w obu ligach specjalnie traktowane, więc mogłem pomylić :D
1
@Kamiloza91 jak obstawisz >2, to zwrot, a jak >2.5, to porażka
0
@JohnnyBarca pstryczek w stronę Juventusu? :D
1
@IronSanHybrid aha, czyli że dwa sparingi? To już w ogóle git :)
1
@IronSanHybrid Brazylia fajniejszy mecz do obejrzenia, ale myślę że Kolumbia mogłaby być bardziej przydatna pod względem meczów w grupie
0
@Foro No a ja uważam, że marnowanie czasu zaczęło się od drugiego sezonu Enrique.
No chyba, że chodzi tylko o Dembele. To Enrique nie miał jak go "marnować", wtedy przepraszam :)
0
@Comfortable_ no ja się szczerze zastanawiam czy aż był tak dobrym jak niektórzy myślą :) Z chęcią go zobaczę w jakimś klubie.