2

@michal26 No nic nie jest oczywiste. Nawet jakby podjęli złą decyzję, to nie ma nigdy pewności, że jakaś inna była lepsza - mogła być jeszcze gorsza. Ja im nie ufam, ale nie sądzę, żeby sami próbowali myśleć w tym okresie - co jest obecnie dla nich największym plusem. Przypuszczam, że to nie Polska obecnie rządzi w Polsce, jeśli chodzi o kwestie konfliktu :)

18

@michal26 na razie żadnego nieodpowiedniego ruchu nie wykonali.

5

@clyde do Polski powinna płynąć teraz kasa tak duża jak się tylko da. To będzie prawdziwy test dla wspólnoty krajów UE

0

@tristan87 z artykułu wynikach, że głównie rozchodzi się o wódkę. Nie wiem czy ta jest im teraz najbardziej potrzebna. No i sama Biedronka nie podaje co zrobi dalej.

2

@Gwyn to jest lekko głupie, bo Biedronka i tak już za to zapłaciła. Powinna wyprzedać co jest, a nie zamawiać nowych partii. Co zrobią z tymi produktami, co nie można wbić już na paragon? Wyrzucą? Żadna strata dla Rosji

0

@Malkey95 8 i pół godziny i krótka drzemka po obiedzie, ale na tyle krótka, aby nie wejść w fazę głębokiego snu.

5

Unia Europejska ogłosiła, że wszystkie kraje mogą przyjmować Ukraińców bez konieczności wcześniejszego ubiegania się o azyl.

Co myślicie?

4

@CatalanDream na FB grupy są bardzo aktywne. Facebookowe grupy zabiły fora dyskusyjne. Oczywiście wciąż jakieś są (my w pewnym sensie też jesteśmy, ale nie takim typowym), jednak kiedyś w internecie było znacznie więcej.

9

@Malkey95 Facebook się nie daje do bycia z czymś na bieżąco. Do tej pory mam jakieś posty o sytuacji w Ukrainie sprzed paru dni. FB jest spoko w momencie, kiedy w sumie nie do końca jest ważne kiedy otrzymasz info i kiedy sytuacja nie jest bardzo dynamiczna. Twitter natomiast priorytetyzuje najnowsze informacje. .

10

Ale ważne, że Izrael potępia działania Rosji


1

@Azi ogólnie to tak, ale jest dużo różnych nagrań z frontu, kręconymi właśnie telefonami. No i pewnie niektórzy biorą ze sobą telefon po kryjomu.

1

@Danny Gaucho No tak, albo ćwiczenia albo w ten sposób zdezertowali.

4

[NIEZWERYFIKOWANE]

Informacja niezweryfikowana. Podesłał mi kolega. Screen pochodzi z wykopu. Wiedz jednak, że jeśli taka rozmowa została podrobiona, to podobna historia mogła wydarzyć się naprawdę.
Dlatego pisałem wczoraj, że nie ma co życzyć zwykłym Rosjanom śmierci i jak największej męki. Oczywiście, "kibicuje" się tym, co się bronią, ale trzeba pamiętać że ofiary Putina są po jednej jak i drugiej stronie.

https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274686712_634845077582956_7446696528764161147_n.png?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=_oOd8Ok4cZcAX9_OfoS&_nc_oc=AQkXkhIXGsB-P5GO6VY0os0vwvs4MrIzkAC89VwLKNr78E33dwdNOtVNkh_nUtPZ7IM&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=03_AVJ8n8uJ5ms151UddDV6SdmQ3QhUKQp7QFQ_LPsWsNVFDA&oe=6241764A

2

@paweldunajecfcb teraz to on sam nie wie

9

@patry295 tu by dawno perma złapał, no ale wiadomo La Rambla to jest poziom

0

@Yoshi94 Fifa i Uefa

27

Ta decyzja Fify pokazuje, że reakcja społeczeństwa potrafi mieć sens. Coś bardzo satysfakcjonującego.
I na co im to było? I tak w końcu Rosja została zawieszona, a oni ile stacili w oczach i w ogóle w tym momencie nie zyskali.

2

@prokofiew nie, bycie agresorem nigdy nie jest piękne.

0

@Azacca Niemcy to największy lider UE. To oni tam rządzą.

2

@Azacca przecież sam minister Ukraiński się wypowiadał, że Niemcy w pierwszej kolejności odpowiedzieli: "nic nie dostaniecie, bo i tak nie przetrwacie więcej niż 12h" i że po tym jak to usłyszał miał łzy w oczach.
To może napiszesz mi jeszcze, że Ukraina mówi 1:1 narrację Putina.

23

@Azacca nie, nie działa równie sprawnie. Wielka Brytania była od początku pierwszym inicjatorem sankcji, a większość UE liczyła, że Ukraina szybko straci niepodległość, a oni nic będą musieli robić. To Wielka Brytania pokazała, że da się znaleźć sankcje, które zabolą Ruskich i osłabią ich wewnętrznie.

49

Kraj który opuścił Unię Europejską? TOP


0

@Emhyr a jak namierzą, to co zrobią?

30

Jeszcze trochę i będzie można napisać Rosja oficjalnie mistrzem świata w piłce nożnej 2022.

9

@bari_94 Czeczeni mieli już być wyszkoleni

4

@Przemek2323 bohater

10

@avanes To trochę brzmi jakby naprawdę chciał coś odpalić i sam się schował. Oby nie...

3

@semafor ktoś z posturą Biedronia na pewno walczy, ale ktoś z charakterem już dawno jest w innym kraju albo siedzi gdzieś skitrany. Oczywiście nie ma co zmuszać każdego do walki, jeśli ktoś nie czuje się na siłach. Jednak jeśli pomyślę, że Biedron (albo taka Kidawa-Błońska) startowali w wyborach prezydenckich, ludzie bez jakiegokolwiek charakteru, to aż mnie skręca.
Myślę, że trochę się to zmieni i ludzie teraz będą inaczej patrzyć na rolę prezydenta w kraju i już takie osoby nie będą w ogóle kandydowały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?