GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 No nic nie jest oczywiste. Nawet jakby podjęli złą decyzję, to nie ma nigdy pewności, że jakaś inna była lepsza - mogła być jeszcze gorsza. Ja im nie ufam, ale nie sądzę, żeby sami próbowali myśleć w tym okresie - co jest obecnie dla nich największym plusem. Przypuszczam, że to nie Polska obecnie rządzi w Polsce, jeśli chodzi o kwestie konfliktu :)
18
@michal26 na razie żadnego nieodpowiedniego ruchu nie wykonali.
5
@clyde do Polski powinna płynąć teraz kasa tak duża jak się tylko da. To będzie prawdziwy test dla wspólnoty krajów UE
0
@tristan87 z artykułu wynikach, że głównie rozchodzi się o wódkę. Nie wiem czy ta jest im teraz najbardziej potrzebna. No i sama Biedronka nie podaje co zrobi dalej.
2
@Gwyn to jest lekko głupie, bo Biedronka i tak już za to zapłaciła. Powinna wyprzedać co jest, a nie zamawiać nowych partii. Co zrobią z tymi produktami, co nie można wbić już na paragon? Wyrzucą? Żadna strata dla Rosji
87
Zjednoczenie się w stylu polskim xd
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/274522467_2347045392099009_808180857998841801_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=L2nSZcJjjqYAX81l6I8&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=00_AT-_6Z-wUXW00eTxBYsL-qDfEeHz6APsRsA7bqnMAvGP0A&oe=622242AE
0
@Malkey95 8 i pół godziny i krótka drzemka po obiedzie, ale na tyle krótka, aby nie wejść w fazę głębokiego snu.
5
Unia Europejska ogłosiła, że wszystkie kraje mogą przyjmować Ukraińców bez konieczności wcześniejszego ubiegania się o azyl.
Co myślicie?
8
@Chaoss dobra dla kogo? Ale raczej zła, dla każdego. Dobra tylko dla tych, co będą chcieli kupić jeszcze taniej.
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274852987_5274503062582284_4933720783682138243_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=Yq4Qs5aCA8YAX_Gz4qQ&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=03_AVKYTW3VinpZEfGghqYBomOWTsBFL9a8aXb_fftCVGbZgQ&oe=624401A8
4
@CatalanDream na FB grupy są bardzo aktywne. Facebookowe grupy zabiły fora dyskusyjne. Oczywiście wciąż jakieś są (my w pewnym sensie też jesteśmy, ale nie takim typowym), jednak kiedyś w internecie było znacznie więcej.
9
@Malkey95 Facebook się nie daje do bycia z czymś na bieżąco. Do tej pory mam jakieś posty o sytuacji w Ukrainie sprzed paru dni. FB jest spoko w momencie, kiedy w sumie nie do końca jest ważne kiedy otrzymasz info i kiedy sytuacja nie jest bardzo dynamiczna. Twitter natomiast priorytetyzuje najnowsze informacje. .
10
Ale ważne, że Izrael potępia działania Rosji
1
@Azi ogólnie to tak, ale jest dużo różnych nagrań z frontu, kręconymi właśnie telefonami. No i pewnie niektórzy biorą ze sobą telefon po kryjomu.
1
@Danny Gaucho No tak, albo ćwiczenia albo w ten sposób zdezertowali.
4
[NIEZWERYFIKOWANE]
Informacja niezweryfikowana. Podesłał mi kolega. Screen pochodzi z wykopu. Wiedz jednak, że jeśli taka rozmowa została podrobiona, to podobna historia mogła wydarzyć się naprawdę.
Dlatego pisałem wczoraj, że nie ma co życzyć zwykłym Rosjanom śmierci i jak największej męki. Oczywiście, "kibicuje" się tym, co się bronią, ale trzeba pamiętać że ofiary Putina są po jednej jak i drugiej stronie.
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/274686712_634845077582956_7446696528764161147_n.png?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=_oOd8Ok4cZcAX9_OfoS&_nc_oc=AQkXkhIXGsB-P5GO6VY0os0vwvs4MrIzkAC89VwLKNr78E33dwdNOtVNkh_nUtPZ7IM&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=03_AVJ8n8uJ5ms151UddDV6SdmQ3QhUKQp7QFQ_LPsWsNVFDA&oe=6241764A
2
@paweldunajecfcb teraz to on sam nie wie
9
@patry295 tu by dawno perma złapał, no ale wiadomo La Rambla to jest poziom
0
@Yoshi94 Fifa i Uefa
27
Ta decyzja Fify pokazuje, że reakcja społeczeństwa potrafi mieć sens. Coś bardzo satysfakcjonującego.
I na co im to było? I tak w końcu Rosja została zawieszona, a oni ile stacili w oczach i w ogóle w tym momencie nie zyskali.
2
@prokofiew nie, bycie agresorem nigdy nie jest piękne.
0
@Azacca Niemcy to największy lider UE. To oni tam rządzą.
2
@Azacca przecież sam minister Ukraiński się wypowiadał, że Niemcy w pierwszej kolejności odpowiedzieli: "nic nie dostaniecie, bo i tak nie przetrwacie więcej niż 12h" i że po tym jak to usłyszał miał łzy w oczach.
To może napiszesz mi jeszcze, że Ukraina mówi 1:1 narrację Putina.
23
@Azacca nie, nie działa równie sprawnie. Wielka Brytania była od początku pierwszym inicjatorem sankcji, a większość UE liczyła, że Ukraina szybko straci niepodległość, a oni nic będą musieli robić. To Wielka Brytania pokazała, że da się znaleźć sankcje, które zabolą Ruskich i osłabią ich wewnętrznie.
49
Kraj który opuścił Unię Europejską? TOP
0
@Emhyr a jak namierzą, to co zrobią?
30
Jeszcze trochę i będzie można napisać Rosja oficjalnie mistrzem świata w piłce nożnej 2022.
9
@bari_94 Czeczeni mieli już być wyszkoleni
4
@Przemek2323 bohater
10
@avanes To trochę brzmi jakby naprawdę chciał coś odpalić i sam się schował. Oby nie...
3
@semafor ktoś z posturą Biedronia na pewno walczy, ale ktoś z charakterem już dawno jest w innym kraju albo siedzi gdzieś skitrany. Oczywiście nie ma co zmuszać każdego do walki, jeśli ktoś nie czuje się na siłach. Jednak jeśli pomyślę, że Biedron (albo taka Kidawa-Błońska) startowali w wyborach prezydenckich, ludzie bez jakiegokolwiek charakteru, to aż mnie skręca.
Myślę, że trochę się to zmieni i ludzie teraz będą inaczej patrzyć na rolę prezydenta w kraju i już takie osoby nie będą w ogóle kandydowały.