7

@Medium śmierdzi fejkiem

1

@AlexDark00 to ryzykowne, bo FC Barcelona by niektórych piłkarzy chciała, a Alemany by nas tak zaplątał, że byśmy jeszcze dopłacili do tego interesu

3

@Ironman może by się La Rambla zrzuciła? Kupić i rozwiązać.

5

Nie dałoby rady jakoś załatwić rosyjskie obywatelstwo dla Casemiro? Może by jakiegoś bana na grę dostał czy coś.

2

@Gavinho a ile masz lat i jaka forma zatrudnienia? Bo jeśli poniżej 26 i pracując 10h, to słabo. Jednak każdy ma inne możliwości. To Ty powinieneś wiedzieć czy dobrze czy źle, jakie masz alternatywy. Każdy ma inne, bo każdy ma inne doświadczenie, umiejętności, znajomości itd.

0

@Slazzy niedługo pewnie na świecie będzie interwencja walutowa. Teraz to wróżenie z fusów. Czas na kupowanie złota był wcześniej. Jak chcesz kupić jako dłuższą inwestycję (minimum 10 lat), to czas na kupowanie złota jest zawsze dobry.

2

@ciema Rosja sponsoruje cały świat i na odwrót. Tam jest wiele poważnych biznesów i wiele bogatych ludzi. Zwykłe współprace. A że jeden typ sobie wymyślił wojnę...

2

@D10SLEO stary, ale twardy

16

W Białym Domu to nie jest normalnie xd


11

@kaamil1910 drugi akapit spoko, pierwszy to chyba jakieś nieporozumienie.

0

@D10SLEO dokładnie o to chodzi :)

3

@D10SLEO ale sport ma wartość, że Ministerstwa Spraw Zagranicznych najbardziej boli, to że Rosja została wyeliminowana "z jakiegoś tam" biegania za piłką i innych dyscyplin. Bardzo dobrze, że te bany poszły. W teorii "to pikuś" w porównaniu do innych sankcji i związanych z nimi konsekwencji, ale nie zawsze się liczą cyferki, czasami chodzi też o kulturę i społeczeństwo, a sporty ją budują.

5

@Cwaniak4 jak oni na miejscu dopiero się dowiadują, że nie są na ćwiczeniach

9

Ależ cudownie wypowiedziane. Prawdziwe piękno naszego języka


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 o co chodzi?

2

@masq No to mam podobne zdanie :)

0

@masq tl;dr jakie?

3

@Kamilos84 spoko, już piszę do mojego kumpla co przedwczoraj koleje hackował. Co prawda jutro jest zajęty satelitami, ale możliwe że znajdzie chwilę.

0

@Bobo25 bez szans. Pewnie z 700 zł zostawisz minimum

21

@vangoor jak on Polski nie potrafi nawet odbudować, a co więcej ją burzy

36

@Emhyr nie wierz w ogóle w żaden Trybunał w Hadze. To pic na wodę.

7

@masq opozycja zawsze się znajdzie. Już w poprzednich wyborach zdobył ponad 73%, a to jest już bardzo dużo. Jak Ukrainie uda się z tego wyjść, po jakimś czasie emocje opadną, państwo będzie do odbudowy, a on będzie bardzo łatwym celem do atakowania. Myślę, że wygrałby wybory, ale nie wierzę nawet w 85%

7

@ShawnC piłkarz kompletny. Tak samo dobrze psuje lewą i prawą nogą.

1

@sokot to niestety. To trochę jak drabinka w LM w pierwszej "fali" covida, kiedy nie było rewanżów, każdy mecz kluczowy. Jeden przegrasz i odpadasz.

2

@Bobo25 "rodzinny wypad do stomatologa" xdd

kuźwa, jak to brzmi. No, ale się nie śmieję konkretnie z Ciebie. W Polsce to takie ceny u nich, że strach w ogóle się spytać czy jest coś do leczenia xd

0

@LambiPL no, ale nie ma de facto wielu rzeczy potrzebnych do wzięcia - oprócz ubrań. Tylko one zbytnio wartości nie mają, więc tylko tyle ile trzeba. W przypadku dostania się do innego kraju łatwiej sprzedać PS5, niż ubrania.

0

@clyde akurat PS5 to świetna rzecz do zabrania. Mało kto ma rzeczy cenniejsze, które da się wziąć w rękę - oprócz biżuterii, złota, srebra czy gotówki. Widziałem gdzieś mema, że ktoś się śmiał z Ukrainca, że trzymał komputer i był jakiś śmieszny dopisek (w stylu nerdowskim), ale ja całkowicie to rozumiem.

4

@John_Doe nie ma żadnej opcji, abym uciekał przed wojną. Zdecydowanie wolałbym zginąć. Ze świadomością ucieczki, tego że nikt mnie nie chce, jestem w obcym miejscu o ile łaskawie by mnie wpuścili i tego, że skąd ja uciekłem zginęli ludzie, już nigdy nie byłbym i tak szczęśliwy.

3

@Hubsao czemu oni to pokazali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?