15

Oczywiście zero informacji od komentatorów że taką piłkę zagrał Messi. Jakby tak podał Lewy (nie podałby) to by tam orgazmu dostali jaki to piłkarz kompletny i czemu okropny Mbappe tego nie wykorzystał.

0

Real gra bardzo słabo. Są zorganizowani, ale nic innego. Jak będą tak dalej grać i nie będą mieli swojego farta, to nie wygrają tego dwumeczu.

2

Messi nadal bez gola. Widać, że się skończył

4

Lionel Messi strzeli gola w dowolnym momencie, PSG wygra i Powyżej 9.5 rzuty rożne: Tak

Po kursie 4.6 poszło. Vamos Messi, Vamos Leo

1

Ale Boniek to jest megaloman xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Vamos Messi, nic innego się dla mnie nie liczy!

10

W niektórych krajach rezygnuje się z paszportów, a we Francji bardziej dokręcają śrubę.

https://x.com/synxchaosu/status/1493619338384920577

0

@clyde a wiadomo kiedy mniej więcej można byłoby się takiego patcha spodziewać?

0

@Lisek to chyba dosyć częsty przypadek? Ten Polak co podnosił ciężary z 6 (?) lat temu na IO i zdobył srebro, to Rusek został zdyskwalifikowani dopiero po paru latach.

1

@tomek8756 tak. Okolice Manufaktury, Piotrkowskiej czy centrum są ogólnie bardzo ładne i dosyć zadbane. Po prostu jest wiele dzielnic takich, że wejdziesz w dowolną uliczkę i są bardzo stare (zaniedbane) kamienice, uliczki itd - w każdym mieście jest coś takiego, ale w Łodzi jest tego naprawdę dużo. Zależy gdzie się mieszka w tej Łodzi. Ja teraz mieszkam w nowszej części i w ogóle czegoś takiego nie doświadczam.

0

@macio_944 właśnie oglądam. Jak na międzynarodową "konferencję", to mogliby wziąć tam jakiegoś native speakera, a przynajmniej ten gościu w czapce słychać, że odstaje i mocno "polski' ten angielski. Ale może to na plus, bo wygląda to bardziej naturalnie? No nie wiem jak takie coś odbiera obcokrajowiec biegle mówiący w języku angielskim.
Spoko nowe umiejętności, pościgi też się dobrze sprzedadzą społeczności.

2

@PatrychoO coś w tym stylu, ale nie jestem w tym dobry. :P Taka nawiązująca do tych, co dzisiaj Realowi będą kibicować :D

@Cwaniak4 nie jest źle :) Nigdy mnie tak naprawdę nie zaczepił, a często chodzę nocą i był okres że mieszkałem w gorszej okolicy. No chyba, że jakiś żul czy bezdomny o pieniądze. Największym minusem Łodzi jest to, że w przeważającej części jest brzydka i zaniedbana.

1

@tomek8756 ale została pobita przez tą uczennicę, za to że nie miała maseczki? To niczego nie zmienia. To jeszcze bardziej pokazuje do czego Covidziarze doprowadzili na tym świecie. Ludzie i nawet dzieci rzucają się sobie do gardeł.

4

Pisałem tu już parę razy że mieszkam w Łodzi. Jak wczoraj wracałem do domu późnym wieczorem, to mnie zaczepiły dresy. Jeden był ubrany w czapkę i szalik Widzewa Łódź, to łatwo się domyśliłem, że Widzewiaki. Pytają mnie czy jestem za Widzewem czy za ŁKSem. Trochę się obsrałem, ale przecież znałem odpowiedź. Odpowiedziałem: "Oczywiście, że za Widzewem". Już mi pionę zaczęli zbijać, więc poczułem się dosyć wyluzowany i dodałem: "ale to nie znaczy, że nie można kibicować ŁKSowi w jakimś meczu". No i mi wpuścili wpi***l.

8

@Gappeq ok, czyli być za Realem można być jak się było na meczu na Camp Nou choć raz

0

@macio_944 akurat dzisiaj rano kupiłem sobie 10 akcji

4

@Kgorecki2500 wydymali pół świata, zniszczyli mentalność wielu ludzi, zniszczyli u wielu ideę wolności i zawijają interes.

@Chaoss no chyba nie powiesz, że wrius przestraszył się maseczek i będzie myślał, że nadal są noszone albo szczepionek, które mają termin ważności paru miesięcy?

11

@AllBundy więc piszesz z rezerwowego konta

0

@bartekvisca ja nie obrażam, ale po prostu napisałeś głupi komentarz i tyle, trudno, każdemu się zdarza :)

2

@bartekvisca 9.2 jest git XDDDDD

0

@Dejwol idź do sklepu z odzieżą męska, a nie dziecięcą, to Ci się zmieści udo.

Ja to nie wiem w jakich sklepach wy widzicie rurki xd, a już na pewno nie jest ich przeważającą ilość.

1

@Joe_Pesci dwie, to byśmy się podzielili po połowie

5

W sumie to Ramos sobie fajną emeryturkę załatwił w Paryżu.

0

@Persyfl ja nie piję jakiegoś żywce czy tyskie, a desperadosa!!!

:)

0

@BeziteX grzaniec to wino, a nie piwo :)

2

@Persyfl jak zobaczyłem powiadomienie od Ciebie to zastanawiałem się "o kurde, może odpisał, coś innego, niż żeby mnie nie obrazić", ale jednak nie, dowiedziałem się że piję kiepskie piwa

3

@Luciano99 a to nie miałem jeszcze okazji takiego pić

4

Zastanawialiście się kiedyś nad chemią, dlaczego zimny browar zawsze smakuje lepiej?

2

@Xwowrak nie stanieją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?