6

@macio_944 oj tak, napisałeś tezę kompletnie z dupy, byle była ona bliższa twojemu światopoglądowi kościelnemu i nie potrafisz jej udowodnić, więc "nie będę z tobą rozmawiać, jesteś odpychający".

"w których konkluzja jest jasna - "nie wiemy""
a chwilę wcześniej:
"przeważają badania mówiące o tym, że ciało nim okryte było z wczesnego średniowiecza."

To pokażesz mi, te badania? A konkretnie wyniki badań? Bo jak zrobisz sobie w domu małe laboratorium i będziesz chciał udowodnić, że krzesło lewituje, to też możesz wtedy napisać, że przeważają badania, że krzesło lewituje, ale wyniki będą inne.

Piszesz tutaj regularnie jakieś wymyślone tezy, które popierasz słowem "badania".

5

@macio_944 Gdzie te "przeważające" badania naukowe widziałeś? Chyba na discovery, zaraz po programie o kosmitach najeżdżających naszą planetę kiedy śpimy. :P
Na Całun Turyński akurat poświęciłem wiele czasu - podsumuję krótko - coś niesamowitego . Całun już tyle razy próbowali wybitni naukowcy obalić i potwierdzić właśnie, że został podrobiony albo namalowany, ale zawsze kończy się to na "nie wiemy ". 'Najzabawniejsze' jest moim zdaniem to, że kościół według oficjalnego stanowiska nie uznaje go za autentyczny (za nieautentyczny - też nie). To dziwne, bo uznają wiele kłamstw, fałszerstw czy jakichś zmyślonych bajek czy relikwii.

@paweldunajecfcb weź pod uwagę, że sam w sobie Całun - jeśli nawet założymy, że jest on całkowicie prawdziwy itd. To nie potwierdza on zmartwychwstania. Jednak największą wartością wiary chrześcijańskiej jest zmartwychwstanie. Ciało mogło być na przykład ukradzione. Jeśli już to pokazuje jakieś siły nadprzyrodzone, które wtedy zadziały, ale jako tako z zmartwychwstaniem się to nie łączy.

5

@IronSanHybrid ale lepiej, niż w Anglii. Mniej słówek do zapamiętania xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LioMessi10 w każdym sklepie internetowym od yerba mate albo na allegro

3

Ogólnie jakby do naszego młodego składu wrzucić taką prawdziwą i doświadczoną 10 jak Coutinho, to maszyna chodziłaby aż miło.

0

@AdiKingu96 uważam, że miał świetne momenty i miał również bardzo słabe, większość jednak przeciętnych.

10

My po prostu mamy jakąś klątwę na bardzo drogich piłkarzy. Musimy kupować tanio (jak Pedri) albo sami wychowywać. De Jong nie był ani tani, ani bardzo drogi i do tej pory nie może się zdecydować ile kosztował.

6

Coutinho u nas to by się zesrał, a nie obróciłby się tak z piłką by zagrać bardzo dobre podanie do przodu.

6

@xL4sTx aktualnej umowy, tamta jest już nieważna.

20

@Colon ta samego lista ponoć przestawia argumenty, że warto się go słuchać

9

@zadafcb ehh, było trzeba taką ciekawostkę dać 8 miesięcy temu

0

@Encore jeszcze Michniewicz - Stano mnie interesuje, ale ta cała spawa z dzieckiem i byłem Legionistą nie uważam, żeby była aż tak ciekawa i porywająca.

0

Serio ponad 40 minut film Stanowskiego? Nie no, nie ma opcji żebym to objerzał. Nie chce mi się. Nie spodziewam się szczególnie, żeby to było jakoś niesamowicie ciekawe. Są lepsze rzeczy do robienia.

1

@Encore obawiam się, że ci bogaci zazwyczaj robią takie rzeczy, bo czują się ponad prawem. Biedny często ma więcej pokory w sobie. Oczywiście to nie reguła. Po prostu pokazuję, że ta ustawa niczego nie rozwiąże.

5

@Encore ani to, ani to często nie jest rozwiązaniem. Jak ktoś jest bogaty, to będzie miał wywalone w mandat i zabranie auta.

0

@PatrykBarca szczepionki też im nie wyszły

0

@Bunk420 @Colon obu nie oglądałem (jeszcze)

2



https://x.com/synxchaosu/status/1489793269940862977

Firma chyba nie ma się za dobrze.

0

@taris najmniejszy wymiar kary. Szkoda, że akurat wchodzi LE pomiędzy, to nie będzie go tak naprawdę 4 razy

5

@Kinginiesta weź to skumaj, że takie startują z list Lewicy

0



"This world will neverbe
What I expected"

"The world we knew
Won't come back"

9

jutro lub pojutrze:
"Otoczenie Sergiego Roberto uważa, że Barcelona chce przedłużyć z nim umowę. Nastawienie jest optymistyczne, klub zaprasza do rozmów."

(oczywiście kolejność pojawianie się informacji mogła być odwrotna)

1

@barcanawieki odstaw te pornole synu

3

@Chaoss nie no, bez porównania :)

8

@MesQueUnClub96 myślicie, że takie coś jest możliwe kiedyś z zdjęciami siurów i również dopiskiem "wsparcie do podstawa"?

0

@Pogba no tak, ale widzę że ta armia się zmniejsza przez to że Krzychu trochę nie wytrzymuje tempa. Choć mówię ogólnie. Dzisiejszego filmu jeszcze nie oglądałem.

2

@Chaoss @KrychaFCB Krzycha dotyka to co każdego polityka czy inną osobę publiczną, która jest na fali. Nie potrafi powiedzieć stop. Z każdym dniem stawia krok dalej, bo myśli że jest niezniszczalny czy nieomylny i nie znajduje czasu aby się zatrzymać i pomyśleć.
Ogólnie to dosyć normalne, nie ma nawet co mieć wielkich pretensji. O zwykła psychika ludzka.

0

@Azacca a o tym, co rozmawia dzisiaj cała La Rambla. Taki żart, że te 2 loga kluczowe, ale może nieśmieszny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?