GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@D10SLEO może do mnie dzwonią o długi twoje, a do ciebie o długi moje? XD
1
@Kondziubarca no niestety w dzisiejszych czasach zmiana numeru telefonu jest coraz cięższa. Tak jak kiedyś wystarczyło wszystkim wysłać swój nowy numer telefonu, tak dzisiaj jest gorzej ze względu chociażby na 2FA w serwisach społecznościowych, bankach, pocztach itd.
1
@Chaoss z jakąś fotowoltaika albo innymi ekologicznymi pomysłami też mam ciągle jakieś połączenia. To nawet nie dzwoni człowiek, a jakiś bot. Smutek szczególnie, że ja nie lubię podawać swoich danych osobowych i nie wpisuję w każdy formularz internetowy co popadnie.
4
Jakiś debil z długami podał mój numer telefonu i przez jakieś 2 lata dzwonili do mnie co jakiś czas i się pytali czy dodzwonili się do "__tu jego imię i nazwisko__". Regularnie odpowiadałem, że to pomyłka i że mają usunąć mój numer telefonu z bazy. Już nie dzwonią, ale natomiast teraz regularnie dostaję połączenia od jakiejś sekretarki/bota z ofertą pożyczki, jeśli posiadam długi. Zawsze blokuję dany numer telefonu, ale potem dzwonią z kolejnego xd
Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Mam w ogóle jakąś możliwość usunąć globalnie mój numer z tego typu baz?
0
@tomek8756 mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Nie znam gościa, niepotrzebnie się do niego przywalili, bo sprawuje funkcje państwową już od wielu lat i to zamyka temat. Odpowiedziałem dlatego, że niespecjalnie podoba mi się sposób argumentowania wykształceniem :) Ponadto nawet nie napisałeś jaki kierunek skończył.
0
@tomek8756
Krystyna Pawłowicz - doktor habilitowany nauk prawnych, Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2007–2011
0
@sdg przyznanie się do błędu albo dalsze realizowanie planu :) Ja uważam, że nie bez przyczyny wycofują te rzeczy, kiedy głównym tematem jest Ukraina i Rosja. Mniej osób zwróci uwagę
3
@Bunk420 od zawsze w tym okresie przechodnie były przepełnione. 5 lat temu również.
0
@tbas ja od początku nie noszę, ale dzięki.
@sdg to znaczy?
@skubi99 daj znać jaki będzie rezultat. Ile chcieli mandatu wlepić?
3
Wszędzie znoszą maseczki i inne obostrzenia, a w Polsce dalej jak w lesie.
Chociaż w Polsce i tak mało kto stosuje te kuriozalne (absurdalne) zasady, może dlatego :D
3
W Szwajcarii już też prawie nie ma wirusa, za półtora miesiąca wycofa się całkowicie .
0
[ANKIETA]
Czy chciałbyś powrotu Messiego do FC Barcelony od przyszłego sezonu?
https://fast-poll.com/poll/cde225fa
0
Ciekawe jaka polska społeczność była dzisiaj większa. Czy kibice PSG czy kibice Barcelony, którzy kibicowali PSG (Messiemu).
Obstawiam to drugie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
46
Więcej komentarzy, niż po meczu Barcy w lidze. To pokazuje jak Messi był wielki i jak bardzo stał się częścią kibicowskiego barcelońskiego serca. Niesamowicie się z nim zjednałem. I mimo, że ze smutkiem się ogląda jego spadki umiejętności, to i tak będę zawsze życzył mu samych wygranych meczów i wspaniałych statystyk. Niech mu się wiedzie. Nas już nie ma tam, więc niech wygrają tą LM. Messi lubi Bernabeu może tam zagra lepiej, a kto wie, może w przyszłych fazach LM będzie decydujący.
8
Messi niby taki słaby i niestrzelony karny, a i tak na luzie powinien mieć z 2 asysty.
1
Błogosławieństwa Pereza w samolocie jednak nie pomogły
5
"Trudno zobaczyć Real co nie ma kontroli nad meczem"
Ehh, co za ludzie tam siedzą. Spotkań nie oglądają nawet. Typowy La Ramblowiec by ich tam zaorał.
9
Najlepsze w Mbappe jest to, że on już to zrobił wiele razy w bardzo ważnych meczach. To nie jest piłkarz o którym można powiedzieć, że błyszczy głównie ze słabymi rywalami. Ile to on razy był decydujący w lidze mistrzów czy w meczach reprezentacyjnych. Prawdziwy TOP. Jeśli Real faktycznie go zdobędzie, to możemy tylko zazdrościć.
11
Messi musi być szczęśliwy i tyle. W trykocie FC Barcelony nawet w tym wieku nigdy nie dałby się tak łatwo zrobić Casemiro, tak jak to miało miejsce pod koniec tego spotkania. Jego psychika (która i tak nigdy nie była najsilniejsza) jest zbudowana tak, a nie inaczej. To nigdy nie była maszyna, która idzie niczym po trupach do celu nie patrząc co się dzieje wokół. On potrzebuje odpowiedniego otoczenia i komfortu psychicznego.
7
Bym był komentatorem, to bym zwyzywał Casemiro za ten uśmieszek nawet kosztem utraty pracy, a ten go chwali xd
2
Karny odblokował Messiego xd
1
Ronaldo minutę później strzelił gola na 1:0, całkiem ładnego, sam wypracował i uderzył spoza pola karnego.
Przekorny bywa los :)
15
Czy byłem zdziwiony? Nie
7
Zawodnik Realu by nie dostał za to kartki, nie dyskutujcie nawet
0
@FCB24 dzięki, ale mam telewizor
0
@FCB24 ja też :o
3
Fenomenalnie fantastycznie
7
@FCB24 jaki mecz oglądasz?
17
Jakbym słuchał tylko meczu, a nie oglądał, to bym myślał, że Real za chwilę wciśnie bramkę. Real według komentatorów niemal wszystko robi mądrze.