1

@D10SLEO może do mnie dzwonią o długi twoje, a do ciebie o długi moje? XD

1

@Kondziubarca no niestety w dzisiejszych czasach zmiana numeru telefonu jest coraz cięższa. Tak jak kiedyś wystarczyło wszystkim wysłać swój nowy numer telefonu, tak dzisiaj jest gorzej ze względu chociażby na 2FA w serwisach społecznościowych, bankach, pocztach itd.

1

@Chaoss z jakąś fotowoltaika albo innymi ekologicznymi pomysłami też mam ciągle jakieś połączenia. To nawet nie dzwoni człowiek, a jakiś bot. Smutek szczególnie, że ja nie lubię podawać swoich danych osobowych i nie wpisuję w każdy formularz internetowy co popadnie.

4

Jakiś debil z długami podał mój numer telefonu i przez jakieś 2 lata dzwonili do mnie co jakiś czas i się pytali czy dodzwonili się do "__tu jego imię i nazwisko__". Regularnie odpowiadałem, że to pomyłka i że mają usunąć mój numer telefonu z bazy. Już nie dzwonią, ale natomiast teraz regularnie dostaję połączenia od jakiejś sekretarki/bota z ofertą pożyczki, jeśli posiadam długi. Zawsze blokuję dany numer telefonu, ale potem dzwonią z kolejnego xd
Wie ktoś jak sobie z tym poradzić? Mam w ogóle jakąś możliwość usunąć globalnie mój numer z tego typu baz?

0

@tomek8756 mógłbym tak wymieniać w nieskończoność. Nie znam gościa, niepotrzebnie się do niego przywalili, bo sprawuje funkcje państwową już od wielu lat i to zamyka temat. Odpowiedziałem dlatego, że niespecjalnie podoba mi się sposób argumentowania wykształceniem :) Ponadto nawet nie napisałeś jaki kierunek skończył.

0

@tomek8756
Krystyna Pawłowicz - doktor habilitowany nauk prawnych, Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2007–2011

0

@sdg przyznanie się do błędu albo dalsze realizowanie planu :) Ja uważam, że nie bez przyczyny wycofują te rzeczy, kiedy głównym tematem jest Ukraina i Rosja. Mniej osób zwróci uwagę

3

@Bunk420 od zawsze w tym okresie przechodnie były przepełnione. 5 lat temu również.

0

@tbas ja od początku nie noszę, ale dzięki.

@sdg to znaczy?

@skubi99 daj znać jaki będzie rezultat. Ile chcieli mandatu wlepić?

3

Wszędzie znoszą maseczki i inne obostrzenia, a w Polsce dalej jak w lesie.
Chociaż w Polsce i tak mało kto stosuje te kuriozalne (absurdalne) zasady, może dlatego :D

3



W Szwajcarii już też prawie nie ma wirusa, za półtora miesiąca wycofa się całkowicie .

0

[ANKIETA]
Czy chciałbyś powrotu Messiego do FC Barcelony od przyszłego sezonu?

https://fast-poll.com/poll/cde225fa

0

Ciekawe jaka polska społeczność była dzisiaj większa. Czy kibice PSG czy kibice Barcelony, którzy kibicowali PSG (Messiemu).

Obstawiam to drugie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

46

Więcej komentarzy, niż po meczu Barcy w lidze. To pokazuje jak Messi był wielki i jak bardzo stał się częścią kibicowskiego barcelońskiego serca. Niesamowicie się z nim zjednałem. I mimo, że ze smutkiem się ogląda jego spadki umiejętności, to i tak będę zawsze życzył mu samych wygranych meczów i wspaniałych statystyk. Niech mu się wiedzie. Nas już nie ma tam, więc niech wygrają tą LM. Messi lubi Bernabeu może tam zagra lepiej, a kto wie, może w przyszłych fazach LM będzie decydujący.

8

Messi niby taki słaby i niestrzelony karny, a i tak na luzie powinien mieć z 2 asysty.

1

Błogosławieństwa Pereza w samolocie jednak nie pomogły

5

"Trudno zobaczyć Real co nie ma kontroli nad meczem"
Ehh, co za ludzie tam siedzą. Spotkań nie oglądają nawet. Typowy La Ramblowiec by ich tam zaorał.

9

Najlepsze w Mbappe jest to, że on już to zrobił wiele razy w bardzo ważnych meczach. To nie jest piłkarz o którym można powiedzieć, że błyszczy głównie ze słabymi rywalami. Ile to on razy był decydujący w lidze mistrzów czy w meczach reprezentacyjnych. Prawdziwy TOP. Jeśli Real faktycznie go zdobędzie, to możemy tylko zazdrościć.

11

Messi musi być szczęśliwy i tyle. W trykocie FC Barcelony nawet w tym wieku nigdy nie dałby się tak łatwo zrobić Casemiro, tak jak to miało miejsce pod koniec tego spotkania. Jego psychika (która i tak nigdy nie była najsilniejsza) jest zbudowana tak, a nie inaczej. To nigdy nie była maszyna, która idzie niczym po trupach do celu nie patrząc co się dzieje wokół. On potrzebuje odpowiedniego otoczenia i komfortu psychicznego.

7

Bym był komentatorem, to bym zwyzywał Casemiro za ten uśmieszek nawet kosztem utraty pracy, a ten go chwali xd

2

Karny odblokował Messiego xd

1

Ronaldo minutę później strzelił gola na 1:0, całkiem ładnego, sam wypracował i uderzył spoza pola karnego.
Przekorny bywa los :)

15

Czy byłem zdziwiony? Nie

7

Zawodnik Realu by nie dostał za to kartki, nie dyskutujcie nawet

0

@FCB24 dzięki, ale mam telewizor

0

@FCB24 ja też :o

3

Fenomenalnie fantastycznie

7

@FCB24 jaki mecz oglądasz?

17

Jakbym słuchał tylko meczu, a nie oglądał, to bym myślał, że Real za chwilę wciśnie bramkę. Real według komentatorów niemal wszystko robi mądrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?