57

Dembele: "odpalcie mi Fortnite i dajcie podwyżkę"

1

@kuz skąd wiesz co odpowiedział jutro mój szef?

8

Ale jest w pytę
https://imgur.com/a/QNRKBKj

Jeszcze niech Real straci punkty i idę jutro po podwyżkę

2

@Hubsao nie no, nie przesadzajmy xd

1

@Pawel13sz co z tego, że obie celebracje z Camp Nou xd pierwsza powinna być z Anfield (ale coś nie było okazji :D)

3

@Hubsao bo mądry z Ciebie facet

14

Trochę mało pochwał dla Xaviego. Przed meczem, to prawie każdy był przekonany jak to źle ustawił Gaviego i co to on nie wymyślił złego.

Byśmy przegrali, to byłby głównym winowajcą. No ale wygraliśmy, więc pochwały zbierają głównie piłkarze.

66

Traore parę dni w szatni i jądra Alby od razu zaczęły produkować więcej testosteronu :) On miał dzisiaj nawet inny wyraz twarzy, niż zawsze ma :D Jakby mniej zesrany

5

@BXOD i "nowy" skład :D

0

@BaroPodertos aaa za sezon, coś mi nie pasowało właśnie, że jesteś zadowolony - ale nie zagłębiałem się w temat. To tak, za sezon 60 mln bardzo fajnie :)

0

@BaroPodertos no właśnie moim zdaniem 60 mln za 4 sezony i głównego sponsora to wcale nie jest niesamowicie dużo :P No ale lepszy rydz, niż nic.

1

@Arczek2001 normalnie jest powołany, więc raczej jakiś błąd na flashscorze.

0

@BaroPodertos końcowa robota i tak będzie najważniejsza i to jak dobrze wykorzystamy te pieniądze. Byliśmy beneficjentami najdroższego transferu w historii piłki nożnej, a jak te pieniądze zostały wykorzystane wszyscy wiemy.

0

@LioMessi10 a jakie różnice?

0

@kuz "Nie wiem jak by było bez szczepienia, może bym w ogóle nie zachorował?"
"wiec uważam ze to zależy od człowieka a nie od tego czy ktoś się zaszczepił czy nie"

Czyli dobrze rozumiem, że bierzesz pod uwagę opcję, że szczepionka nie działa, a może nawet pogarsza przejście covida?
Oczywiście nie wyzywam Cię w tym momencie od foliarza, szacunek do każdej opinii.

0

@BART97 wiadomo od czego to jest zależne i czy jest jakaś korelacja między tym jak ktoś przechodzi szczepionkę, a jak przeszedłby covida?

7





A Wy lepiej przeszliście covida czy szczepionkę, lub też nie macie porównania?

3

@JonSnow z czego polecasz najbardziej wino własnej roboty? Miałem okazję robić tylko z jabłek, ale to były czasy kiedy jeszcze nie miałem 18 lat. Robiliśmy z kumplami i smak był wtedy najmniej istotnym elementem XD

1

@Cariones ehh, ta LR

20

@PatrychoO Ronaldo taki top, że nawet przegrywa lepiej, niż Messi

0

@jacobFCB ostatnio oglądałem drugi raz i doceniłem dużo bardziej, niż za pierwszym razem :P

5

@jacobFCB u mnie Linkin Park, ale oczywiście z szacunkiem do tych drugich.

2

@BorzyKrzys co z tego, że czerpie z innych filmów, skoro wszystko składa się w genialną całość.
Czy najlepszy w dekadzie, to nie wiem, bo aż tak dobrym kinomaniakiem nie jestem aby oceniać, ale w mojej opinii powinien znaleźć się gdzieś w topce.

1

@BART97 link się nie chce wkleic, nie wiem czemu, idę spać, dobranoc :D

0

@BART97 tu bardziej :D

0

@BART97 trochę nie xd

9

@Destroyer_of_Worlds oho, legendarne pojęcie "kompleksu" wróciło

4

@PatrychoO nie mogę z tego filmiku. Jakby do kibla biegł xd

41

Szkoda i chorych i całych rodzin w takich chwilach


3

@BART97 no cóż, Barcelona musi się rozwijać i iść na przód. Messi odszedł, teraz era Luuka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?