GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
Dembele: "odpalcie mi Fortnite i dajcie podwyżkę"
1
@kuz skąd wiesz co odpowiedział jutro mój szef?
8
Ale jest w pytę
https://imgur.com/a/QNRKBKj
Jeszcze niech Real straci punkty i idę jutro po podwyżkę
2
@Hubsao nie no, nie przesadzajmy xd
1
@Pawel13sz co z tego, że obie celebracje z Camp Nou xd pierwsza powinna być z Anfield (ale coś nie było okazji :D)
3
@Hubsao bo mądry z Ciebie facet
14
Trochę mało pochwał dla Xaviego. Przed meczem, to prawie każdy był przekonany jak to źle ustawił Gaviego i co to on nie wymyślił złego.
Byśmy przegrali, to byłby głównym winowajcą. No ale wygraliśmy, więc pochwały zbierają głównie piłkarze.
66
Traore parę dni w szatni i jądra Alby od razu zaczęły produkować więcej testosteronu :) On miał dzisiaj nawet inny wyraz twarzy, niż zawsze ma :D Jakby mniej zesrany
5
@BXOD i "nowy" skład :D
0
@BaroPodertos aaa za sezon, coś mi nie pasowało właśnie, że jesteś zadowolony - ale nie zagłębiałem się w temat. To tak, za sezon 60 mln bardzo fajnie :)
0
@BaroPodertos no właśnie moim zdaniem 60 mln za 4 sezony i głównego sponsora to wcale nie jest niesamowicie dużo :P No ale lepszy rydz, niż nic.
1
@Arczek2001 normalnie jest powołany, więc raczej jakiś błąd na flashscorze.
0
@BaroPodertos końcowa robota i tak będzie najważniejsza i to jak dobrze wykorzystamy te pieniądze. Byliśmy beneficjentami najdroższego transferu w historii piłki nożnej, a jak te pieniądze zostały wykorzystane wszyscy wiemy.
0
@LioMessi10 a jakie różnice?
0
@kuz "Nie wiem jak by było bez szczepienia, może bym w ogóle nie zachorował?"
"wiec uważam ze to zależy od człowieka a nie od tego czy ktoś się zaszczepił czy nie"
Czyli dobrze rozumiem, że bierzesz pod uwagę opcję, że szczepionka nie działa, a może nawet pogarsza przejście covida?
Oczywiście nie wyzywam Cię w tym momencie od foliarza, szacunek do każdej opinii.
0
@BART97 wiadomo od czego to jest zależne i czy jest jakaś korelacja między tym jak ktoś przechodzi szczepionkę, a jak przeszedłby covida?
7
A Wy lepiej przeszliście covida czy szczepionkę, lub też nie macie porównania?
3
@JonSnow z czego polecasz najbardziej wino własnej roboty? Miałem okazję robić tylko z jabłek, ale to były czasy kiedy jeszcze nie miałem 18 lat. Robiliśmy z kumplami i smak był wtedy najmniej istotnym elementem XD
1
@Cariones ehh, ta LR
20
@PatrychoO Ronaldo taki top, że nawet przegrywa lepiej, niż Messi
0
@jacobFCB ostatnio oglądałem drugi raz i doceniłem dużo bardziej, niż za pierwszym razem :P
5
@jacobFCB u mnie Linkin Park, ale oczywiście z szacunkiem do tych drugich.
2
@BorzyKrzys co z tego, że czerpie z innych filmów, skoro wszystko składa się w genialną całość.
Czy najlepszy w dekadzie, to nie wiem, bo aż tak dobrym kinomaniakiem nie jestem aby oceniać, ale w mojej opinii powinien znaleźć się gdzieś w topce.
1
@BART97 link się nie chce wkleic, nie wiem czemu, idę spać, dobranoc :D
0
@BART97 tu bardziej :D
0
@BART97 trochę nie xd
9
@Destroyer_of_Worlds oho, legendarne pojęcie "kompleksu" wróciło
4
@PatrychoO nie mogę z tego filmiku. Jakby do kibla biegł xd
41
Szkoda i chorych i całych rodzin w takich chwilach
3
@BART97 no cóż, Barcelona musi się rozwijać i iść na przód. Messi odszedł, teraz era Luuka