Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Łysy w prime to był potwór. 1,5 roku bez porażki w najważniejszych turniejach. XD Ciekawe czy The Nuke go łyknie.
3
6 kolejka Premier League w darcie. My idziemy tutaj znowu. 8 najlepszych na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Szklaner Są takie rzeczy na świecie, Panie Boczek, które się fizjologom nie śniły.
1
@FCB_dimiC Tam jest zawsze wymówka, a tak naprawdę to przy tych pieniądzach i możliwościach to powinni zapierdalać na najwyższym poziomie co trzy dni i dominować każde europejskie rozgrywki co roku.
4
@MesQueUnClub_87 @Safrani to już wyższa liga. Nic się przed nim nie ukryje. Skubaniec.
5
@michaleu @gumaz Panowie, ja żem jednego filmu z tej listy nie widział. Tego z najdłuższym tytułem.
@MesQueUnClub_87 Piękna lista, Panie kucharz. Obywatel X najlepszy moim zdaniem. :|
8
Kvara wszedł z ławki wczoraj i wybrał przemoc.
1
@mekston Ten mecz z Sinnerem na AO to był trochę błąd w matrixie. W każdym aspekcie był gorszy od Włocha, a jednak wygrał. Na 10 takich meczów pewnie z 9 by przegrał. :D
8
Bodo jeszcze cztery lata temu dostawało w baniak od Legii Czesława "711" Michniewicza. Teraz są jedną nogą w najlepszej 8 Ligi Mistrzów, a Wojskowi biją się o utrzymanie w Ekstraklasie. To są te detale. Legia powinna podzielić się z nimi informacjami jak się odjeżdża i rozwija za pieniądze z europejskich pucharów.
0
Djoković już wieku nie oszuka. Ciekawe ile jeszcze pogra, ale ciężko mu będzie jeszcze coś wygrać przy młodym Carlitosie i Sinnerze.
@mekston @FcPortoFan1999
3
Gitarzysta Red Hot Chili Peppers z lepszym głosem niż niejeden wokalista. Piękny występ, zwłaszcza te wyższe dźwięki. Frusciante to jest Pan artysta.
2
@Czajka90 Wolę kobiety, Panie Czajka. :|
1
@michaleu Witam Panie Michale, wszystko w porządku. Choć podobno mam chore plecki, ale nic mi o tym nie wiadomo. A z tamtej strony jakie wieści?
1
@michaleu Czemu mnie żałujesz?
6
@gumaz A tego znasz?
https://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2015/07/Odc88.jpg
3
O Cię uj. 83 punkty.
8
@AduŚ07 No jak jakiś Olise. Gość w Crystal Palace już robił świetne liczby, a teraz drugi rok w Bayernie pokazuje, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak to napisałeś jakby chłop od miesiąca dopiero grał dobrze, a to już są lata.
0
@lucca87 Bramkarzowi się pomyliło, to nie z tym Madrytem miał takie babole popełniać. XD
13
Flaszka Niedopitka wybitny odcinek. A później Ferdek najebany śpiewał w piaskownicy "Latała Pani z Panem aaeroplanem, puszczali sobie pszczoły na dupy goły, parampampam"!
@FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @Szklaner @Sinirsey @Czajka90
1
@mekston Fonseca był blisko. Szkoda, ale widać potencjał.
0
Yamal w poprzednim sezonie złamał granicę 20 asyst w sezonie, a w tym sezonie granicę 20 goli. Chłopak, który za kilka miesięcy skończy dopiero 19 lat. Wybitny już teraz.
4
@kubix05 Przecież to jest @gumaz.
4
@michaleu Dziękuję i pozdrawiam. Ale do w/w userów nawet nie startuje!
16
Mały risercz słabszych europejskich lig, proszę Państwa. A to dlatego, bo jest ciekawie. Nawet rzekłbym, że bardzo.
Dużo postów śmiga po necie, że szwajcarski klub FC Thun prawdopodobnie zgarnie pierwsze mistrzostwo swojej ligi w historii. Jednak jakby się tak zagłębić, to w innych ligach wcale nie jest mniej ciekawie. Mianowicie...
-Obecnym mistrzem Szwecji jest drużyna Mjallby. Pierwszy raz w historii klubu i zacznie walkę o grę w Lidze Mistrzów od II rundy eliminacyjnej.
-Na Litwie najlepszą drużyną sezonu została drużyna Kauno Zalgiris. Również pierwszy raz w historii klubu. Będą reprezentować swój kraj w eliminacjach Champions League od I rundy.
-Na Białorusi z kolei również pisze się historia. Maxlime Vitebsk został mistrzem tego kraju - jakby inaczej, również pierwszy raz w historii. I podobnie jak w/w litewska drużyna rozpocznie walkę o LM od I rundy.
-W Norwegii mistrzem nie zostało Bodo, Molde czy Rosenborg, a drużyna Viking. Oni świeżakami mistrzowskimi nie są, ale jest to pierwszy tytuł tej drużyny od 35 lat. I tylko dwa mecze ich dzielą od gry w LM, bo zaczną od razu eliminacje od fazy play off.
I teraz "gdybanie".
-W Szkocji jeszcze nic nie rozstrzygnięte, ale obecnie liderem jest drużyna Hearts z 5 punktami przewagi nad Celticiem. Jakby dopięli swego, byłby to pierwszy tytuł od 66 lat!
-Za to w Bułgarii obecnie lideruje drużyna Levski Sofia. Duży, utytułowany klub, ale... Ostatnie 14 lat z rzędu mistrzem kraju zostawał Łudogorec. I jest dość spora szansa, że ta hegemonia zostanie przełamana. 9 punktów przewagi Levski'ego nad obrońcami tytułu. A ostatnie mistrzostwo drużyny z Sofii miało miejsce 17 lat temu.
Mega jest ten sezon w słabszych ligach. Dużo nowych "twarzy'. Dodałbym jeszcze naszą piękną Ekstraklasę, ale tu wiadomo, że nic nie wiadomo, bo dalej każdy może spaść i zostać mistrzem.
@gumaz @NeroTFP1 @JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 @blakkudium @michaleu @Adran360 @escarabajo @Gary
1
@Gary Voight to jest dla mnie ten typ aktora, którego nie postawię na najwyższej półce z De Niro, Pacino, Hopkinsem, Nicholsonem, ale lubię go oglądać na ekranie. To samo mam z Kurtem Russellem.
3
@Safrani Żeby się nie powtarzać z tytułami, to...
"Dług" i muzyka niestety niedawno zmarłego Michała Urbaniaka. Idealnie oddaje klimat całego filmu i podkreśla fabułę, wpływając na emocje widza. Uwielbiam.
Dębski w "Ogniem i mieczem" dał popis, ale również w "Kingsajzie" pokazując bardziej komediową duszę muzyczną.
Dodam jeszcze całą trylogię "Trzy kolory" Zbigniewa Preisnera. Klimat muzyki dosłownie otula każdą z tych trzech części. Pamiętam, że jak pierwszy raz oglądałem to miałem ciary. Zwłaszcza przy części "Niebieskiej".
Byłoby więcej takich filmów pewnie. Ogniem i mieczem jak wspomniałeś również, czy wyżej wymieniona Symetria.
12
Dwa kozaki. Ale ta różnica w udanych dryblingach na korzyść Yamala jest niesamowita (200-90). No i jeden ma na szpicy Kane'a w prime, a drugi szprotkę. :|
3
@gumaz Trzy tylko obejrzałem. Uwolnienie, Uprowadzenie Agaty i Obława.
4
@MesQueUnClub_87 No, więcej filmów z tej listy nie widziałem jak widziałem, także mam co nadrabiać. Uwolnienie lubię. Voight generalnie ma jakąś taką moc, że mnie ciągnie do filmów z nim.