3

Łysy w prime to był potwór. 1,5 roku bez porażki w najważniejszych turniejach. XD Ciekawe czy The Nuke go łyknie.

3

6 kolejka Premier League w darcie. My idziemy tutaj znowu. 8 najlepszych na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Szklaner Są takie rzeczy na świecie, Panie Boczek, które się fizjologom nie śniły.

1

@FCB_dimiC Tam jest zawsze wymówka, a tak naprawdę to przy tych pieniądzach i możliwościach to powinni zapierdalać na najwyższym poziomie co trzy dni i dominować każde europejskie rozgrywki co roku.

4

@MesQueUnClub_87 @Safrani to już wyższa liga. Nic się przed nim nie ukryje. Skubaniec.

5

@michaleu @gumaz Panowie, ja żem jednego filmu z tej listy nie widział. Tego z najdłuższym tytułem.

@MesQueUnClub_87 Piękna lista, Panie kucharz. Obywatel X najlepszy moim zdaniem. :|

8

Kvara wszedł z ławki wczoraj i wybrał przemoc.

1

@mekston Ten mecz z Sinnerem na AO to był trochę błąd w matrixie. W każdym aspekcie był gorszy od Włocha, a jednak wygrał. Na 10 takich meczów pewnie z 9 by przegrał. :D

8

Bodo jeszcze cztery lata temu dostawało w baniak od Legii Czesława "711" Michniewicza. Teraz są jedną nogą w najlepszej 8 Ligi Mistrzów, a Wojskowi biją się o utrzymanie w Ekstraklasie. To są te detale. Legia powinna podzielić się z nimi informacjami jak się odjeżdża i rozwija za pieniądze z europejskich pucharów.

0

Djoković już wieku nie oszuka. Ciekawe ile jeszcze pogra, ale ciężko mu będzie jeszcze coś wygrać przy młodym Carlitosie i Sinnerze.

@mekston @FcPortoFan1999

3

Gitarzysta Red Hot Chili Peppers z lepszym głosem niż niejeden wokalista. Piękny występ, zwłaszcza te wyższe dźwięki. Frusciante to jest Pan artysta.

2

@Czajka90 Wolę kobiety, Panie Czajka. :|

1

@michaleu Witam Panie Michale, wszystko w porządku. Choć podobno mam chore plecki, ale nic mi o tym nie wiadomo. A z tamtej strony jakie wieści?

1

@michaleu Czemu mnie żałujesz?

3

O Cię uj. 83 punkty.

8

@AduŚ07 No jak jakiś Olise. Gość w Crystal Palace już robił świetne liczby, a teraz drugi rok w Bayernie pokazuje, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Tak to napisałeś jakby chłop od miesiąca dopiero grał dobrze, a to już są lata.

0

@lucca87 Bramkarzowi się pomyliło, to nie z tym Madrytem miał takie babole popełniać. XD

13

Flaszka Niedopitka wybitny odcinek. A później Ferdek najebany śpiewał w piaskownicy "Latała Pani z Panem aaeroplanem, puszczali sobie pszczoły na dupy goły, parampampam"!



@FcPortoFan1999 @gumaz @DragonxNF @Szklaner @Sinirsey @Czajka90

1

@mekston Fonseca był blisko. Szkoda, ale widać potencjał.

0

Yamal w poprzednim sezonie złamał granicę 20 asyst w sezonie, a w tym sezonie granicę 20 goli. Chłopak, który za kilka miesięcy skończy dopiero 19 lat. Wybitny już teraz.

4

@kubix05 Przecież to jest @gumaz.

4

@michaleu Dziękuję i pozdrawiam. Ale do w/w userów nawet nie startuje!

16

Mały risercz słabszych europejskich lig, proszę Państwa. A to dlatego, bo jest ciekawie. Nawet rzekłbym, że bardzo.

Dużo postów śmiga po necie, że szwajcarski klub FC Thun prawdopodobnie zgarnie pierwsze mistrzostwo swojej ligi w historii. Jednak jakby się tak zagłębić, to w innych ligach wcale nie jest mniej ciekawie. Mianowicie...

-Obecnym mistrzem Szwecji jest drużyna Mjallby. Pierwszy raz w historii klubu i zacznie walkę o grę w Lidze Mistrzów od II rundy eliminacyjnej.

-Na Litwie najlepszą drużyną sezonu została drużyna Kauno Zalgiris. Również pierwszy raz w historii klubu. Będą reprezentować swój kraj w eliminacjach Champions League od I rundy.

-Na Białorusi z kolei również pisze się historia. Maxlime Vitebsk został mistrzem tego kraju - jakby inaczej, również pierwszy raz w historii. I podobnie jak w/w litewska drużyna rozpocznie walkę o LM od I rundy.

-W Norwegii mistrzem nie zostało Bodo, Molde czy Rosenborg, a drużyna Viking. Oni świeżakami mistrzowskimi nie są, ale jest to pierwszy tytuł tej drużyny od 35 lat. I tylko dwa mecze ich dzielą od gry w LM, bo zaczną od razu eliminacje od fazy play off.

I teraz "gdybanie".
-W Szkocji jeszcze nic nie rozstrzygnięte, ale obecnie liderem jest drużyna Hearts z 5 punktami przewagi nad Celticiem. Jakby dopięli swego, byłby to pierwszy tytuł od 66 lat!

-Za to w Bułgarii obecnie lideruje drużyna Levski Sofia. Duży, utytułowany klub, ale... Ostatnie 14 lat z rzędu mistrzem kraju zostawał Łudogorec. I jest dość spora szansa, że ta hegemonia zostanie przełamana. 9 punktów przewagi Levski'ego nad obrońcami tytułu. A ostatnie mistrzostwo drużyny z Sofii miało miejsce 17 lat temu.

Mega jest ten sezon w słabszych ligach. Dużo nowych "twarzy'. Dodałbym jeszcze naszą piękną Ekstraklasę, ale tu wiadomo, że nic nie wiadomo, bo dalej każdy może spaść i zostać mistrzem.

@gumaz @NeroTFP1 @JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 @blakkudium @michaleu @Adran360 @escarabajo @Gary

1

@Gary Voight to jest dla mnie ten typ aktora, którego nie postawię na najwyższej półce z De Niro, Pacino, Hopkinsem, Nicholsonem, ale lubię go oglądać na ekranie. To samo mam z Kurtem Russellem.

3

@Safrani Żeby się nie powtarzać z tytułami, to...

"Dług" i muzyka niestety niedawno zmarłego Michała Urbaniaka. Idealnie oddaje klimat całego filmu i podkreśla fabułę, wpływając na emocje widza. Uwielbiam.

Dębski w "Ogniem i mieczem" dał popis, ale również w "Kingsajzie" pokazując bardziej komediową duszę muzyczną.

Dodam jeszcze całą trylogię "Trzy kolory" Zbigniewa Preisnera. Klimat muzyki dosłownie otula każdą z tych trzech części. Pamiętam, że jak pierwszy raz oglądałem to miałem ciary. Zwłaszcza przy części "Niebieskiej".

Byłoby więcej takich filmów pewnie. Ogniem i mieczem jak wspomniałeś również, czy wyżej wymieniona Symetria.

12

Dwa kozaki. Ale ta różnica w udanych dryblingach na korzyść Yamala jest niesamowita (200-90). No i jeden ma na szpicy Kane'a w prime, a drugi szprotkę. :|

3

@gumaz Trzy tylko obejrzałem. Uwolnienie, Uprowadzenie Agaty i Obława.

4

@MesQueUnClub_87 No, więcej filmów z tej listy nie widziałem jak widziałem, także mam co nadrabiać. Uwolnienie lubię. Voight generalnie ma jakąś taką moc, że mnie ciągnie do filmów z nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?