Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz Waldek, Babka i Listonosz w prime. Walduś na początku był zajebisty, potem typowy kapeć jak z Ameryki wrócił.
2
@1LY0 W tym odcinku jeszcze liczył Boczkowi ile zeżarł schabowych. XD Albo mówił Halince, że Paździochowa się goli, bo jej wąsy rosną. :D
4
@1LY0 Tego jednego się nie da wybrać, ale takie top10 już tak. Ścisły top.
A Dracz w tych nowszych odcinkach to ciągnie cały serial. XD On miał tam kilka popisowych ról. Fryzjer Kobielak, Głupi Piotruś, jako ksiądz też świetny, albo nauczyciel tańca, który zakochał się w Ferdku. XD No i oczywiście reżyser Marini.
14
Jak co sobotę o 18:00 wleciał nowy odcinek Kiepskich na kanale Polsatu na YouTube. Tym razem "Tożsamość Mariana". XD
@FcPortoFan1999 @gumaz @Czajka90 @Szklaner @DragonxNF @PatrychoO @Sinirsey
5
@takisobiektos @Karol145 @michaleu @blakkudium
Doskonale wiecie Panowie po co się tu zebraliśmy po remisie Interu z Atalantą.
https://pbs.twimg.com/media/HDDCHgiWMAAiTvK?format=jpg&name=small
13
@Bernard777 Okraść złodzieja to dobry uczynek.
1
@michaleu CzekaMY, Panie Misialeu.
0
@Colon Słuchałem. Dire Straits znam na wylot. :|
6
Klasyk. Knopfler na gitarze to jest inny rodzaj brzmienia. Geniusz.
1
@gumaz Rataj - van Veen, mówi to Panu coś?
8
Ale komentarze pod tym postem się źle zestarzały. XD Wszyscy wieszali na Panu Leszku psy, a on w rok wyciągnął ich z bagna, a obecnie są liderem Ekstraklasy. Cytując klasyka "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".
1
@FcPortoFan1999 Nie obrażaj Pan, dobre? Jak gra Krzysiu to zawsze jest święto!
@gumaz
1
@FcPortoFan1999 O awans do kolejnej rundy europejskiego Touru. Przy okazji zobaczymy jak Krzysiek wypadnie na tle topowego rywala.
3
Ratajski dzisiaj podejmuje obecnego wicemistrza Świata. Także starcie jednego z najlepszych darterów świata z... van Veenem. :|
4
Piosenka pobudzająca wspomnienia. Podstawówka, dyskoteka szkolna. Jakiś piątek godzina 17:00 (piękny czas na rozpoczęcie dyskoteki, ale dla gówniarzy to wiadomo XD). Odstrzelony w nowe adidasy z bazaru za 20 złotych, jeansy i koszule. Włosy na żel, zapach perfumu Twojego ojca, którym się psiknąłeś. Na wejściu płacisz złotówkę za wstęp. Pan od muzyki dj'em i puszcza ten utwór. Prosisz do tańca najładniejszą koleżankę z klasy i mimo, że nie rozumiesz kompletnie tekstu piosenki to wiesz, że to o Was. I masz totalnie gdzieś, że niedawno skończyłeś 8 lat. Czujesz się jak młody Bóg. Nostalgiczny kawałek bez dwóch zdań. :D
0
@Roobo Pamiętam jak X lat temu się jarałem jak Renaud Lavillenie łamał barierę 6 metrów. :D A tu taki wybryk natury, który jeszcze nie ma dość. Piękne.
3
@BojanKriKicz To jeszcze się postaraj, żeby przed przecinkiem były dwie cyfry, a nie trzy. :|
A tak na poważnie to gratulacje.
1
@gumaz Panie, Pan żeś jest zwykły erosoman. A wódki to ja żem w życiu nie pił!
0
@mekston Wiadomo czy finał IW będzie o jakiejś normalnej godzinie?
1
@Piorun No tak. Jemu ostatnio coś często w ważnych momentach głowa siada. A Clayton top, gość ma prime po 50 roku życia. :D
2
Clayton ale brutal. 6:1 złomowanie.
1
@Mario96w MŚ najważniejsze. Przełom grudnia i stycznia. World Matchplay też jedno z ważniejszych, to w lipcu. World Masters styczeń/luty. Grand Slam w listopadzie. Ale MŚ to jest święto, wiadomo. Największa kasa, najlepsza atmosfera itp. :D
5
@FcPortoFan1999 Humphries 6:5 Littler. Czyli jednak Nuke jest człowiekiem jeszcze.
1
@mekston Pięknie jest żyć w erze Carlosa i Luke'a. :D
0
@mekston Krótki dystans w sumie. Mu nie idzie w długich meczach. :D
1
@Mario96w Tak. :D
1
@Mario96w Jeszcze trzy mecze z rzędu. Dwa półfinały i finał. Właśnie się zaczyna.
0
@mekston A jak Grzesznik? Dominacja?
@FcPortoFan1999 Oski, a to dopiero ćwierćfinał był.
3
@D10SLEO Price dwa +150 checkouty z rzędu. Littler 109 średnia i 10x180. Poebane.
2
Znowu decider potrzebny. I znowu Littler górą. Na luźnej średniej prawie 109. Geniusz.