2

@FcPortoFan1999 Wiem, że jest pomnikową postacią tam. Jestem z Chorzowa, także do Katowic rzut beretem i gość ma status Boga w tym mieście. Zasłużenie.

1

@MesQueUnClub_87 Okręt był zajebisty, najlepszy z listy. Spadkobierców nie oglądałem tylko i chyba już nie obejrzę, widząc w obsadzie Clooneya. No nie siedzi mi ten gość totalnie, jeden z najgorszych aktorów o dużym nazwisku jakich oglądałem na dużym ekranie. O ile nie najgorszy.

3

Rafał Górak - Pan trener. Nieprzerwanie 7 lat w Katowicach, zaczynali od II ligi, obecnie solidna firma w Ekstraklasie i powalczą o finał Pucharu Polski. Odkurza ten uznany na naszym podwórku klub.

11

"Nie mieliśmy wyboru" rzekł boss Hansi Flick 3 marca o godzinie 23:01 po zniszczeniu Atletico Madryt 5:0. My idziemy tutaj znowu.

1

@Piotrek1993 Piłkarze na tym poziomie powinni być przygotowani do dwóch meczów na najwyższych obrotach w ciągu kilku dni. Bez przesady już.

1

W sumie fajnie jakby Filipe Luis dostał angaż trenerski w jakimś średniaku europejskim top5 lig. We Flamengo świetną robotę zrobił. :D

1

@gumaz Ja wiem, że Pan wiesz, że ja wiem.

3

@Zoker Piękny avek. :D

1

@gumaz Witam Gumaz.

1

@mekston Kiedy to rusza? I jak jest miejsce to mnie oznaczaj, Panie.

0

Czyli bankrut z Barcelony znowu lepszy od madryckiego galacticos? No nie może być. :| Może trypletu w tym sezonie nie wygrają, ale nawet jednego pucharu również nie.

0

Masturbinho piękny występ. Po to zostałeś sprowadzony!

6

Nie ma karnego, nie ma trzech punktów. Klasyk.

4

Mister Ojrzyński gotuje w Zagłębiu.

3

@adi7adi8 Tylko piłkarze by mu tak nie pyskowali. XD

12

Bruno Ganz jako Hitler w filmie "Upadek" to jest jedna z najlepszych kreacji w historii kina. Lepiej się nie dało.

25

@blakkudium 8-1-1 bardziej to będzie. XD

23

@Hosh Ludzie nie rozumieją, że Lewy to nie tylko gole, klasa, doświadczenie i tak dalej, ale przede wszystkim jego transfer pokazał, że Barca jeszcze nie zginęła, że do nas jeszcze ciągną wielkie nazwiska. Piękny transfer.

1

@MesQueUnClub_87 Ale dobra lista. Tylko Endless nie widziałem. Kolekcjoner kości świetny. Mam jeszcze słabość do Gwiezdnego Pyłu. Fajna baśń, lubię czasem sobie odtworzyć. I dużo legend kina - sam De Niro, Pfeiffer czy O'Toole, nawet jeśli tę role były nieco mniejsze. :D

5

Paul Hunter to był talent. Potencjał na niejedno MŚ, ale niestety przegrał walkę z nowotworem na kilka dni przed swoimi 28 urodzinami. Zdążył wygrać 3 turnieje rankingowe i 3 prestiżowe Mastersy. Przez lata czołówka rankingu światowego (najwyższe 4 miejsce w 2005 roku). Ogrywał w finałach Marka Williamsa, Johna Higginsa czy - jak na poniższym filmiku samego Ronnie'go O'Sullivana. Co ciekawe, przegrywał już w tym finalw 2:7, żeby zrobić comeback i wygrać 10:9, wbijając w tym meczu aż 5 "setek". Smutna historia, ale zawodnik piękny.

Tak mnie wzięło na wspominki. :D



@mekston @zadafcb @piotr1985 @Bykunn @JimMorrisonFCB

1

Tęskniłem za Sassuolo w Serie A. Piękna drużyna.

19

Odkąd Najman stanął pod Old Trafford, MU nie przegrało meczu. Co za aura.

2

@Kejtas No ja to bym bardziej był zaskoczony jakby prowadzili.

0

@Arkon OglądaMY Legię, pięknie grają.

4

Brawo Legia, nie poddawaj się i rozkładaj nogi dalej, najobrzydliwszy polski klubie.

3

Milan się obudził, 2:0. Za tydzień Inter na łeb dostaje.

1

W końcu Milan. Nowy Vidić.

3

@Safrani Mam w planach, ale nie jesteś pierwszą osobą, która zdaje mi pozytywną relacje z tego filmu. Już sam Gierszał ciągnie do kina, bo talent niesamowity.

3

@norbi77 Bo jego się nie da lubić. XD Ale fakt, pięknie to wyjął.

11

Maximilian Al-legri nowym liderem Iranu.



@Karol145 @takisobiektos @blakkudium @michaleu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?