Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Wiem, że jest pomnikową postacią tam. Jestem z Chorzowa, także do Katowic rzut beretem i gość ma status Boga w tym mieście. Zasłużenie.
1
@MesQueUnClub_87 Okręt był zajebisty, najlepszy z listy. Spadkobierców nie oglądałem tylko i chyba już nie obejrzę, widząc w obsadzie Clooneya. No nie siedzi mi ten gość totalnie, jeden z najgorszych aktorów o dużym nazwisku jakich oglądałem na dużym ekranie. O ile nie najgorszy.
3
Rafał Górak - Pan trener. Nieprzerwanie 7 lat w Katowicach, zaczynali od II ligi, obecnie solidna firma w Ekstraklasie i powalczą o finał Pucharu Polski. Odkurza ten uznany na naszym podwórku klub.
11
"Nie mieliśmy wyboru" rzekł boss Hansi Flick 3 marca o godzinie 23:01 po zniszczeniu Atletico Madryt 5:0. My idziemy tutaj znowu.
1
@Piotrek1993 Piłkarze na tym poziomie powinni być przygotowani do dwóch meczów na najwyższych obrotach w ciągu kilku dni. Bez przesady już.
1
W sumie fajnie jakby Filipe Luis dostał angaż trenerski w jakimś średniaku europejskim top5 lig. We Flamengo świetną robotę zrobił. :D
1
@gumaz Ja wiem, że Pan wiesz, że ja wiem.
3
@Zoker Piękny avek. :D
1
@gumaz Witam Gumaz.
1
@mekston Kiedy to rusza? I jak jest miejsce to mnie oznaczaj, Panie.
0
Czyli bankrut z Barcelony znowu lepszy od madryckiego galacticos? No nie może być. :| Może trypletu w tym sezonie nie wygrają, ale nawet jednego pucharu również nie.
0
Masturbinho piękny występ. Po to zostałeś sprowadzony!
6
Nie ma karnego, nie ma trzech punktów. Klasyk.
4
Mister Ojrzyński gotuje w Zagłębiu.
3
@adi7adi8 Tylko piłkarze by mu tak nie pyskowali. XD
12
Bruno Ganz jako Hitler w filmie "Upadek" to jest jedna z najlepszych kreacji w historii kina. Lepiej się nie dało.
25
@blakkudium 8-1-1 bardziej to będzie. XD
23
@Hosh Ludzie nie rozumieją, że Lewy to nie tylko gole, klasa, doświadczenie i tak dalej, ale przede wszystkim jego transfer pokazał, że Barca jeszcze nie zginęła, że do nas jeszcze ciągną wielkie nazwiska. Piękny transfer.
1
@MesQueUnClub_87 Ale dobra lista. Tylko Endless nie widziałem. Kolekcjoner kości świetny. Mam jeszcze słabość do Gwiezdnego Pyłu. Fajna baśń, lubię czasem sobie odtworzyć. I dużo legend kina - sam De Niro, Pfeiffer czy O'Toole, nawet jeśli tę role były nieco mniejsze. :D
5
Paul Hunter to był talent. Potencjał na niejedno MŚ, ale niestety przegrał walkę z nowotworem na kilka dni przed swoimi 28 urodzinami. Zdążył wygrać 3 turnieje rankingowe i 3 prestiżowe Mastersy. Przez lata czołówka rankingu światowego (najwyższe 4 miejsce w 2005 roku). Ogrywał w finałach Marka Williamsa, Johna Higginsa czy - jak na poniższym filmiku samego Ronnie'go O'Sullivana. Co ciekawe, przegrywał już w tym finalw 2:7, żeby zrobić comeback i wygrać 10:9, wbijając w tym meczu aż 5 "setek". Smutna historia, ale zawodnik piękny.
Tak mnie wzięło na wspominki. :D
@mekston @zadafcb @piotr1985 @Bykunn @JimMorrisonFCB
1
Tęskniłem za Sassuolo w Serie A. Piękna drużyna.
19
Odkąd Najman stanął pod Old Trafford, MU nie przegrało meczu. Co za aura.
2
@Kejtas No ja to bym bardziej był zaskoczony jakby prowadzili.
0
@Arkon OglądaMY Legię, pięknie grają.
4
Brawo Legia, nie poddawaj się i rozkładaj nogi dalej, najobrzydliwszy polski klubie.
3
Milan się obudził, 2:0. Za tydzień Inter na łeb dostaje.
1
W końcu Milan. Nowy Vidić.
3
@Safrani Mam w planach, ale nie jesteś pierwszą osobą, która zdaje mi pozytywną relacje z tego filmu. Już sam Gierszał ciągnie do kina, bo talent niesamowity.
3
@norbi77 Bo jego się nie da lubić. XD Ale fakt, pięknie to wyjął.
11
Maximilian Al-legri nowym liderem Iranu.
@Karol145 @takisobiektos @blakkudium @michaleu