Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Littler - Price, proszę Państwa. Lecimy z tym gównem.
4
@BulaKG Normalnej nie mam. XD Na tym samym wózku jedziemy, stópkarzu.
2
@LAMC_10 Panie, z kocmoucha robię normalnie Gigi Amoroso, a Pan mnie chcesz jakieś zasrane pinć złotych dać?
2
@gumaz Gotowy już, odliczam!
7
@DamianBarcaCule Lewy miał numer buta 74 i jakoś doszło do transferu.
6
@escarabajo Uspokoiłeś. Się przypomina jak Eto'o na prawej obronie zapierdalał u Mourinho w Interze.
9
@MessiForeverTheBest Sorloth szkarłatna szczena nadchodzi?
5
@PatrychoO Panie, tyle Pan wiesz co Pan zjesz. A w ogóle to won do siebie na górę.
2
Dwa big fishe Littlera w meczu z MvG, dla przypomnienia.
2
Jedyny plus, że wygra ktoś nieoczywisty. Chyba, że znowu dziodek, ale wątpię.
2
@FcPortoFan1999 Skąd taki wniosek?
2
@FcPortoFan1999 Olałeś post o darcie. Zapamiętam.
2
@mekston Jakiś taki smutny ten turniej bez Carlosa. Zawsze fajnie jak grają wszyscy najlepsi.
Na Wimbledon nie wróci?
6
Ostatni czwartek z rzutkowym Premier League. Dzisiaj poznamy mistrza.
Półfinały:
Littler - Price
Clayton - Humphries
@Peter @D10SLEO @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz @BulaKG @BojanKriKicz @Sinirsey @APTAPT
7
Ludzie na iksie odkryli, że człowiek się starzeje. Nawet Superman. Poza tym, na prawym zdjęciu i tak nie ma nic niepokojącego, po prostu wyszło trochę niekorzystnie, ale to ciągle lepiej wyglądający 43 latek niż większość młodszych. No, ale kto to widzioł, żeby się starzeć, Panie.
6
Fajny kierunek na rozpoczęcie pracy trenerskiej w Europie.
3
@gumaz W sumie najczęściej to bobsleje.
7
Meksyk - RPA jako mecz otwarcia? Gdzieś to już widziałem.
3
@FcPortoFan1999 Schudł, wymlodniał, zrobił przeszczep włosów i zmienił obywatelstwo.
4
N(a)ijman talenciak.
1
@Encore Dwa młode talenty, może być ciekawie.
6
@FcPortoFan1999 Trzeci puchar w dwa lata w takim klubie to jest sztuka. Nawet jeśli są to trofea drugiej kategorii. Przydałby się w Milanie.
3
Uwielbiam te scenę. Ogólnie świetny film, głównie dzięki Jackmanowi i Gyllenhallowi. Aktorski popis nawet w tak "błahej" scenie.
2
@gumaz Smith i Cross to mieli peak formy na poziomie Panów powyżej, a potem siadło. Dobrze, że chociaż obaj po tytule MŚ mają.
3
Ci jaka sesja przed jutrzejszymi play offami. Chyba obecnie czterech najlepszych darterów globu. Angielsko-walijski pojedynek.
1
@MOLESTA Po prostu więcej kasy tam dostanie i ot koniec historii. Włoska liga, biedna liga.
1
@Kgorecki2500 @bart_azz @LukaszFan No, ale jeżeli Flick go chce to o czym ta dyskusja jest? Mają kupować Hansiemu piłkarzy, których nie chce?
1
@bart_azz No i 10 goli w 12 meczach LM, ale o tym nie napiszesz.
4
Dziodek Djoković pewnie już szlema nie wygra, ale nie mogę wyjść z podziwu jak ten facet się porusza na korcie w tym wieku. Niczym baletnica. Fizycznie top.
2
@MessiForeverTheBest Piękny jest ten avatar. Pozdrawiam.