@LuisSalvano Może to jest piłkarz który musi czuć docenienie nie wiem, jestem pewien że on nie jest złym piłkarzem musi złapać ten luz, w Barcelonie nie jest główną postacią dlatego nie może się odnaleźć.
Ter Stegen to ma ostro przeje jak nawet w meczach z ogórkami musi wspinać się na wyżyny :P mogliby mu dać trochę spokoju ale z takimi tuzami jak Umtiti co balansuje we własnym polu karnym i Busi co podaje do rywala to cóż.
@Ratamahatta Nie jest i nie będzie drugim Iniestą ale najbardziej boli to że w takich meczach gołym okiem widać że on by może tu namieszał ale jednak Koeman jest tak uparty że szkoda gadać.
Koeman cały czas wystawia Busquetsa który w każdym meczu zalicza bardzo groźne straty, cały czas robi te same beznadziejne zmiany, cały czas nie daje szans zawodnikowi który nie kosztował 100 mln jak Coutinho ale przynajmniej tworzy groźne sytuacje a nie jest tak nijaki jak Brazylijczyk.Ktoś jeszcze ma nadzieje na wyciągnięcie wniosków? Bo ja nie, czekamy na nowego prezydenta i jakieś decyzje, już chyba chciałbym do końca sezonu Garcie Pimiente.
Ten Puig to temu trenerowi kogoś z rodziny zamordował czy co że go tak nienawidzi, jestem ciekaw jakie pozytywy widzi w grze Trincao że go ciągle wpuszcza...
3
Świetna rozmowa, przyjemnie się słuchało oby więcej takich! :)
0
@geass Być może gdyby nie taka sytuacja finansowa to by jej nie poparł.
1
https://aju.pl/wp-content/uploads/2020/12/Zrzut-ekranu-2020-12-07-085458.jpg
Taki tam szczur na sterydach z Podlasia.
1
Naszła mnie myśl że Coutinho miał być lepszy jak kibiców nie będzie bo psycha siada a jak był słaby tak nadal jest xD
0
@LuisSalvano Może to jest piłkarz który musi czuć docenienie nie wiem, jestem pewien że on nie jest złym piłkarzem musi złapać ten luz, w Barcelonie nie jest główną postacią dlatego nie może się odnaleźć.
0
@LuisSalvano Jako piłkarz też jest genialny ale niekoniecznie w Barcelonie, czasem się tak zdarza w innym klubie będzie kotem jak w Atleti. :)
0
@Walker Faktycznie coś tam w nim widać :D
11
@BarcaInfo Wie że tylko on może posprzątać ten syf co narobił :)
0
I nawzajem.
https://www.google.pl/search?q=i+nawzajem&client=safari&hl=pl-pl&prmd=isnv&sxsrf=ALeKk01FeKSyLnRPtwCRHx6vKUfgCJlxlw:1608816720474&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjTj4ep3ebtAhXM6eAKHSCpD1wQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=375&bih=553#imgrc=WHR8tndRI-5xfM&imgdii=e7XEOBSYsB0aCM
2
https://www.instagram.com/p/CJHdzB3qUhb/?hl=pl
Ale fajny filmik, takie “like a Boss” :)
1
No i Real wraca do formy gdy wygrał mistrzostwo gra ujowo ale do bólu skutecznie.
0
O czapeczki ;).
2
Ter Stegen to ma ostro przeje jak nawet w meczach z ogórkami musi wspinać się na wyżyny :P mogliby mu dać trochę spokoju ale z takimi tuzami jak Umtiti co balansuje we własnym polu karnym i Busi co podaje do rywala to cóż.
0
@Borneo Z Valencią było widać jak dobrze broni :p
0
Lenglet-Umtiti-Mingueza Triple kill!
0
@El dominatore Bo mógłby poklepać z Suarezem, Braithwaite to nie ten typ.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też was prześladują bobry?
2
@ShawnC Jednak ostatnio mocno zawodzi moim zdaniem :) a Dembuś jak gra to show jest.
0
@juliacicha O dzięki w internecie widziałem wiele niepochlebnych opinii na temat tej książki a jest dosyć długa ale mam ją w domu więc przeczytam. :)
0
Warto przeczytać ,,Łowca snów” S.Kinga?
5
Top 4 Sergiño Desta:
1.Dida
2.Koeman
3.Ronaldinho
4.Ronaldo Nazario
Z Koemanem to się nieźle podlizał :P
0
@TheGoldenEleven A gdzie potężny Karl Geiger
2
Messi za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował Pele za jego gratulacje.
https://www.instagram.com/p/CJBupOZFNy4/?hl=pl
1
@Gaucho Nie wiem czy przed wyborami kogoś ściągną a po wyborach to mało czasu będzie.
0
@Ratamahatta Nie jest i nie będzie drugim Iniestą ale najbardziej boli to że w takich meczach gołym okiem widać że on by może tu namieszał ale jednak Koeman jest tak uparty że szkoda gadać.
2
Koeman cały czas wystawia Busquetsa który w każdym meczu zalicza bardzo groźne straty, cały czas robi te same beznadziejne zmiany, cały czas nie daje szans zawodnikowi który nie kosztował 100 mln jak Coutinho ale przynajmniej tworzy groźne sytuacje a nie jest tak nijaki jak Brazylijczyk.Ktoś jeszcze ma nadzieje na wyciągnięcie wniosków? Bo ja nie, czekamy na nowego prezydenta i jakieś decyzje, już chyba chciałbym do końca sezonu Garcie Pimiente.
0
@PanPatrykk Co? Pedri przecież gra cały czas i tak xd i dobrze
0
@Korsain Ta czyste konto z tą obroną? Nieźle się uśmiałem.
0
Ten Puig to temu trenerowi kogoś z rodziny zamordował czy co że go tak nienawidzi, jestem ciekaw jakie pozytywy widzi w grze Trincao że go ciągle wpuszcza...