2

@Yosemite Tak realnie to na PK bym liczył w tym sezonie.

0

Modrić 35 lat a mam wrażenie że najbardziej żwawo się rusza w tym Realu.

10

Ten Raul Garcia niech dziś strzeli hat-tricka ale w 90 tak niech czerwo wyłapie i z nami niech nie gra.

0

@tristan87 Niektórzy raczej będą dziękować za klasyk w finale. :)

1

Araujo musi grać w obronie na te ważne mecze, to nasz jedyny tak szybki obrońca jak jakiś skrzydłowy sie urwie przy np.parze Pique-Lenglet to po ptokach.Lenglet to wczoraj dał popis szybkości z Januzajem, a Pique to mam przed oczami jego starcie z Inakim. :P
https://i.ytimg.com/vi/EHTaX9iwOYM/maxresdefault.jpg

21

0

@Jacu327 Ten Theo Hernandez ma szanse jeszcze wrócić do Realu czy w Milanie już jest definitywnie? W Realu grał padake jak pamiętam ale we Włoszech chyba najlepszy LO.

0

@MarcelNJ11 Wiem, napisałem że Araujo-Garcia to para w teorii na przyszłość.

4

Wielu ludzi pisze że Mingueza to nie ma przyszłości w tym klubie i jest słaby, może nie ma talentu na TOP jak Araujo ale Oscar moim zdaniem będzie bardzo przydatny może zagrać na każdej pozycji w obronie i zawsze taki ktoś się przyda.Pozycja ŚO u nas wychodzi że będzie budowana na Araujo-Garcia, Lenglet i Mingueza na rezerwie, Umtitiego bym się pozbył bo klub potrzebuje zmniejszyć wydatki a Francuz dużo zarabia i niewiadoma kiedy złapie kolejną kontuzje z kolanami.(Pique już chyba raczej MLS)

1

@escarabajo Elche chyba.

0

Jutro się wyjaśni czy przełożą te wybory czy nie, mam nadzieje że nie, byłoby to bez sensu.

0

@BarcaInfo Czekamy z niecierpliwością czy przełożą te wybory czy też nie.

1

@endriuuu2 Nie no nie ma dyskusji że Neuer to był najlepszy bramkarz 2020r. ale w karnych to raczej Marc jest od niego lepszy.

2

A potężny Manuel Noja to żadnego karniaczka nie wyciągnął :P

1

@BarcaInfo Ten knypek Riki najbardziej odważny.

28

Trincão to mnie załamuje jego wejścia nie dają kompletnie NIC, gdyby była opcja wymieniłbym go z Lyonem na Depaya z pocałowaniem rączki.

3

@BarcaInfo Ehh oby wyzdrowiał jak Real jutro wygra to bez Messiego nie widzę szans. (Może bym się zaskoczył)

5

De Jong chyba najbardziej będzie wymęczony po tym meczu ile on tam zasuwał, ale też 120 min. Dembele to bym się nie spodziewał :P słabo grał ale ważne że karnego trafił pewnie a nie to co Griezmann gdzie piłka do tej pory gdzieś tam obok tej Ramosa w kosmosie leci.

4

Skrót karnych po polsku jakby ktoś przegapił

0

Ciekawe czy ktokolwiek u nas trafi.

0

Trincão to trzeba zapakować w paczkę i do Legii.

1

Najgorsze będzie przegrać, tyle zdrowia na nic...

1

Griezmann powinien pokazać dziś ile jest dla nas wart, z Eibarem bez Messiego zawiódł, mam nadzieje że dziś nie zawiedzie...

0

@BarcaInfo Tylko ciekawe czy w ewentualnym finale się pojawi.

0

@LuisSalvano Nawet jak nie przełożą to prędzej Garcia przyjdzie niż Memphis mimo że Holender moim zdaniem bardziej potrzebny...

0

@LuisSalvano Nie da rady Luisito napewno nie w zimie.

0

Wasza ulubiona postać filmowa gdybyście mieli wybrać tylko jedną?
Mój faworyt:


0

@Jakchcesz Zdecydowanie bardziej wole sprzedać Coutinho niż Grieza ale jeśli by była satysfakcjonująca oferta za Francuza to nie ma co się zastanawiać i zbierać na pewnego Norwega.

1

Oglądam mecz Inter-Viola i dopiero teraz dowiedziałem się że Bonaventura odszedł z Milanu, jak mi to umknęło nie wiem(rytm z muzyki Zenka)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?