10 stycznia 2021, 17:48
24
Najgorszy jest wiatr.
10 stycznia 2021, 16:39
0
Czyli Eric jak i Depay nie przyjdą w zimie.
9 stycznia 2021, 22:53
@seba1324 Najpierw Real bo jest w zasięgu, Atleti poza zasięgiem w tym momencie.
9 stycznia 2021, 22:27
5
Szacunek Lewy, za słowa o ojcu.
9 stycznia 2021, 20:55
1
https://www.instagram.com/p/CJ1X7dglSeU/?utm_source=ig_web_copy_linkAle grafika :)
9 stycznia 2021, 20:35
@IronSanHybrid Sevilla jak wygra zaległe mecze to nas przeskoczy :/
9 stycznia 2021, 20:31
18
@Janiama Puig znów pokazał jak jest przeciętny? :)
9 stycznia 2021, 20:28
Byle nie było nic poważnego z Araujo i będzie idealnie.
9 stycznia 2021, 20:25
4
Puig kolejny raz sie broni występem.
9 stycznia 2021, 19:27
W końcu jest skuteczność.
9 stycznia 2021, 19:18
@El dominatore Lepsza i zdrowsza bez porównywania.
9 stycznia 2021, 18:34
Bez Araujo czuje się jakbyśmy przegrywali już 1:0.
9 stycznia 2021, 18:30
3
Nie no Umtiti-Mingueza to się nie może udać...
9 stycznia 2021, 17:54
8
Jak ma skoczyć Stoch by każdy dał mu 20?
9 stycznia 2021, 17:17
@BarcaInfo Znowu ten Busquets za 3..2
9 stycznia 2021, 17:13
@Homeopata8989 Wolny jest 10
9 stycznia 2021, 17:09
@MesQueUnClub96 Utykał po skoku z kontuzją by nie skakał.
9 stycznia 2021, 17:06
Ciekawe czy Stękale nic nie jest i skoczy 2 raz.
9 stycznia 2021, 17:03
16
A Horngacher tylko siedział załamany xD
9 stycznia 2021, 16:39
@jeyx77x Poczekajmy na przedstawienie projektów Laporty które przedstawi przed wyborami wtedy będzie można coś porównywać.
9 stycznia 2021, 14:49
Wcale nie było już 20 razy :)
9 stycznia 2021, 14:11
Lepiej żeby Sevilla przegrała lub remis najlepiej.
9 stycznia 2021, 13:25
@ProMILs W Barcy B to niezbyt narazie sobie radzi :P
9 stycznia 2021, 11:23
@lucca87 Tylko na Ligę i LM mamy znikome szanse ten SPH może być jedynym trofeum.
8 stycznia 2021, 22:34
Jak ten Alaba ma tak grać na ŚO w Realu to z chęcią bym go tam zobaczył.
8 stycznia 2021, 22:31
7
https://www.instagram.com/p/CJzByF5JgNT/?hl=plTen Pedri to złoty chłopak plaże posprząta, dzień dobry powie.
8 stycznia 2021, 22:00
Realowi i Atletico przełożą mecze?
8 stycznia 2021, 21:33
@eckov Zgadza się ale jak Aspas gra to ta drużyna ma jakiś charakter :P
8 stycznia 2021, 21:23
Celta tragedia bez Aspasa nie istnieją.
8 stycznia 2021, 13:16
@MontelQ Świetny film, rola Deppa też chciałbym by ten aktor zagrał jeszcze coś kultowego ale raczej jego czas świetności minął niestety.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
24
Najgorszy jest wiatr.
0
Czyli Eric jak i Depay nie przyjdą w zimie.
0
@seba1324 Najpierw Real bo jest w zasięgu, Atleti poza zasięgiem w tym momencie.
5
Szacunek Lewy, za słowa o ojcu.
1
https://www.instagram.com/p/CJ1X7dglSeU/?utm_source=ig_web_copy_link
Ale grafika :)
0
@IronSanHybrid Sevilla jak wygra zaległe mecze to nas przeskoczy :/
18
@Janiama Puig znów pokazał jak jest przeciętny? :)
5
Byle nie było nic poważnego z Araujo i będzie idealnie.
4
Puig kolejny raz sie broni występem.
1
W końcu jest skuteczność.
0
@El dominatore Lepsza i zdrowsza bez porównywania.
0
Bez Araujo czuje się jakbyśmy przegrywali już 1:0.
3
Nie no Umtiti-Mingueza to się nie może udać...
8
Jak ma skoczyć Stoch by każdy dał mu 20?
0
@BarcaInfo Znowu ten Busquets za 3..2
1
@Homeopata8989 Wolny jest 10
0
@MesQueUnClub96 Utykał po skoku z kontuzją by nie skakał.
1
Ciekawe czy Stękale nic nie jest i skoczy 2 raz.
16
A Horngacher tylko siedział załamany xD
0
@jeyx77x Poczekajmy na przedstawienie projektów Laporty które przedstawi przed wyborami wtedy będzie można coś porównywać.
3
Wcale nie było już 20 razy :)
0
Lepiej żeby Sevilla przegrała lub remis najlepiej.
0
@ProMILs W Barcy B to niezbyt narazie sobie radzi :P
1
@lucca87 Tylko na Ligę i LM mamy znikome szanse ten SPH może być jedynym trofeum.
5
Jak ten Alaba ma tak grać na ŚO w Realu to z chęcią bym go tam zobaczył.
7
https://www.instagram.com/p/CJzByF5JgNT/?hl=pl
Ten Pedri to złoty chłopak plaże posprząta, dzień dobry powie.
0
Realowi i Atletico przełożą mecze?
0
@eckov Zgadza się ale jak Aspas gra to ta drużyna ma jakiś charakter :P
1
Celta tragedia bez Aspasa nie istnieją.
0
@MontelQ Świetny film, rola Deppa też chciałbym by ten aktor zagrał jeszcze coś kultowego ale raczej jego czas świetności minął niestety.