@MichVeB Neymar spóźniał się notorycznie na treningi? Dembele nawet jak doskwierał mu ból na rozgrzewce to tego nie zgłosił... a na meczu kontuzja na wiele miesięcy.
@kamiVeB Tak to już jest na tej stronie :p,Todibo przed wznowieniem Bundesligi był następcą Pique dziś już go wypychają bo miał słabsze występy bez rytmu meczowego.
Transfer Neymara mógłby załatwić jedynie Tom Cruise bo to mission impossible,jak za Lautaro tylko klauzula to też nie do zrealizowania to co zostaje nam Pjanić i De Sciglio? :>
@T_TG Cholo to trener z TOPu ale kompletnie nie na Barcelonę xD,wyobrażasz sobie byśmy grali jak Atletico? Dla Cholo to jakaś włoska ekipa jak Inter byłaby dobra.
@mateuszdabski To kto jest wg ciebie faworytem w LM? PSG? które tak samo frajerzy rok w rok.Juve? Które z Sarrim gra padake,tylko City coś pokazuje i Bayern.
1
@MichVeB Neymar spóźniał się notorycznie na treningi? Dembele nawet jak doskwierał mu ból na rozgrzewce to tego nie zgłosił... a na meczu kontuzja na wiele miesięcy.
0
@Chwytliwy Jego sposób prowadzenia jednak daje dużo do życzenia,nie wiem czy sam nie jest sobie winien.
0
@Hosh A książka?
2
@kamiVeB Tak to już jest na tej stronie :p,Todibo przed wznowieniem Bundesligi był następcą Pique dziś już go wypychają bo miał słabsze występy bez rytmu meczowego.
2
Sama Barcelona jest sobie winna,dając tak horrendalne kwoty pensji i teraz jest problem go sprzedać przez pensje,gorące pozdrowienia panie Bartomeu.
13
@BarcaInfo I super,może najlepszym ŚO nie będzie ale jako taki solidny obrońca może być u nas na lata.
1
Transfer Neymara mógłby załatwić jedynie Tom Cruise bo to mission impossible,jak za Lautaro tylko klauzula to też nie do zrealizowania to co zostaje nam Pjanić i De Sciglio? :>
1
@BarcaInfo Oby nic mu nie było :/
0
@abram3k I dobrze niech zostanie,jak dopisze sobie kolejny udany sezon w la liga napewno zyska na tym jak i my.
10
@Messibestplayerintheworld Oni już wiedzą ;P
0
Będzie jakiś mecz Ekstraklasy na TVP Sport w ten weekend?
0
@tristan87 Tiago Ramos kumplem Suareza to żem nie wiedzioł :O
1
@Chwytliwy Prawie czyli kogo nie zaprosisz? Luisa S. ? :P
2
Matka Neymara wróciła do tego jej chłopaka,co go podejrzewała o romans z kucharzem. xD
1
@MesQueUnClub_87 Czekam na przygodowe. ;)
0
Jaki sezon Rodziny Soprano uważacie za najlepszy i czy jest jakiś słaby?
3
@T_TG Cholo to trener z TOPu ale kompletnie nie na Barcelonę xD,wyobrażasz sobie byśmy grali jak Atletico? Dla Cholo to jakaś włoska ekipa jak Inter byłaby dobra.
2
@Joey Takie jak w Kac Vegas w Bangkoku? :p
1
@kerouac Czyli to co zwykle w tym całym der klassikerze czy jak mu tam Borussia zawsze daje ciała.
0
@mateuszdabski To kto jest wg ciebie faworytem w LM? PSG? które tak samo frajerzy rok w rok.Juve? Które z Sarrim gra padake,tylko City coś pokazuje i Bayern.
0
@mateuszdabski Może i tak,w tym sezonie wydają się jednak mocni.
5
@T_TG Dostalibyśmy w pyrke
1
@itmustbejoke Siedem
2
@chavez Strimsworld
1
@itmustbejoke Od Messiego też chyba.
1
@wildzenon12 Ta Biglia i dobry pomocnik,on ich sabotował tak samo jak teraz w Milanie,tak samo Higuaín więc proszę nie pisz więcej głupot.
1
@IronSanHybrid Serio nie mają innego tematu,ciągle drążą to samo chyba czekają aż każdy z rodziny Arthura to zdementuje babcia,ciotka itd.
1
Dlaczego musi tak cierpieć? xD między innymi przez pana panie Biglia.
1
@kolo123 1.Walter White
2.Pablo Escobar
3.Tony Soprano
4.Ragnar
5.Gustavo Fring
6.Saul Goodman
7.T-Bag
8.Michael Scofield
9.Jim Hopper ;p kolejność losowa
10.Lalo Salamanca
0
@Bobo25 Ja mam tak samo z Peaky Blinders,ale BB zachwycił mnie praktycznie po paru odcinkach.