Wielu w sytuacji Puiga,odeszłaby z klubu,już ma 21 lat i to czas by regularnie grać,ale on cierpliwie konsekwentnie dąży do celu jakim jest sukces w barwach Blaugrana,widać że kocha ten klub i walczy za niego,takich graczy nam potrzeba a nie leniwców jak Arthur. Vamos Riki!,Vamos Barça!
Arthura bym się pozbył bez większego płaczu,bo chłop zawodzi i boi się wziąć ryzyko ale żeby za niego brać Pjanicia?!,nie przeszkadzałoby mi że ma 30 lat gdyby dawał jakość ale on ma za sobą najsłabszy sezon w Juventusie...
Wychodzi na to że zwolnienie Valverde było kolejnym złym ruchem...,za jego kadencji nie było kłopotów ze zdobywaniem bramek,u Setiena to oni nie mają kompletnie pojęcia co zrobić w ofensywie tylko podają do Messiego,LM się teraz zmieniła bez rewanżów to też byłoby dobre za Valdka a Setien na wszystko narzeka,zamiast pozostawić Ernesto do końca i się normalnie pożegnać to będziemy się męczyć rok z tym gościem bo go nie zwolnią po pół roku.
1
@PatrykBarcelona Aplikacja Image prawo jazdy
0
Czytał ktoś „Ślepnąc od świateł”?
2
@IronSanHybrid Vidal nie kosztował 18 mln?
0
@thebaanqn W Lyonie był kotem,PL to może nie jest liga dla niego i ma konflikt z Mou,nie można go skreślać.
0
@Hushovt Myślę że dałoby się jakoś inaczej to załatwić niż mieć kolejnego 30 latka w składzie.
0
Co oni widzą w tym Pjaniciu?! Przecież ten zawodnik się niczym nie broni,tyle ciekawych opcji jak Van de Beek,Ndombele,Thiago... Szkoda gadać
0
@BarcaInfo Już lepszy by był jakiś Bentancur.
5
Carlos Lehder jeden z najbliższych współpracowników Pablo Escobara,wyszedł na wolność.Ciekawe wywiady by z nim były ;P
0
Semedo jednak powinien zostać?
0
@kombo13 Tyle że jak Puig jest na boisku to coś robi,Arthur nie daje nic.
1
Gdyby Vidal odszedł Thiago byłby super rozwiązaniem,problem w tym że nie ma za niego ofert,Inter już chyba zrezygnował z niego.
10
Wielu w sytuacji Puiga,odeszłaby z klubu,już ma 21 lat i to czas by regularnie grać,ale on cierpliwie konsekwentnie dąży do celu jakim jest sukces w barwach Blaugrana,widać że kocha ten klub i walczy za niego,takich graczy nam potrzeba a nie leniwców jak Arthur.
Vamos Riki!,Vamos Barça!
23
Oby Setien nie był ślepy i docenił te wejścia Puiga i Fatiego poważną szansą dla nich,a nie jak z Sevillą...
4
Fajnie jakby Puig dostał szanse w 1 składzie,wkońcu byśmy zobaczyli na co go stać na poważnie.
0
Trincao przyjdzie do klubu już 1 lipca?
0
Popek oficjalnie tam gdzie jego miejsce w Fame mma.
1
Żeby tak fani wybierali transfery i np.koszulki, marzenie.
0
@FcBforever221 Lengleta na Barzagliego jeśli jeszcze tam jest,jak nie Chiellini też się nada.
4
Arthura bym się pozbył bez większego płaczu,bo chłop zawodzi i boi się wziąć ryzyko ale żeby za niego brać Pjanicia?!,nie przeszkadzałoby mi że ma 30 lat gdyby dawał jakość ale on ma za sobą najsłabszy sezon w Juventusie...
0
@ViscaBarca123 Ciekawe czemu dopiero teraz dali mu szanse,słabo na treningach czy że nie wiążą z nim przyszłości i nie chcą ograć go Barcelonie.
1
@blaugrana16 Valverde myślał że jest nadal w Athleticu,Setien że to Betis...
0
@Chwytliwy Gdyby tu trafił,zapomniałby jak się gra w piłkę jak każdy.
2
No jesteśmy dziadami no.
3
Wychodzi na to że zwolnienie Valverde było kolejnym złym ruchem...,za jego kadencji nie było kłopotów ze zdobywaniem bramek,u Setiena to oni nie mają kompletnie pojęcia co zrobić w ofensywie tylko podają do Messiego,LM się teraz zmieniła bez rewanżów to też byłoby dobre za Valdka a Setien na wszystko narzeka,zamiast pozostawić Ernesto do końca i się normalnie pożegnać to będziemy się męczyć rok z tym gościem bo go nie zwolnią po pół roku.
1
@ShawnC Trzeba myśleć optymistycznie że dziś ich rozkur**** w końcu ten klub nazywa się FC Barcelona a nie jakaś popierdółka.
11
Nie żyje Ian Holm aktor znany z roli Bilbo Bagginsa czy też z Obcego... :(https://www.google.pl/amp/s/gfycat.com/amp/helpfulalarmedemperorshrimp-disappear-farewell-goodbye-bilbo-lotr
0
@Messinio82 Vidal jak wyjdzie w 1,to szanse na żółtko 90%,Suarez zresztą też :p
0
Myślałem że Courtois jest na czele Zamory,które ma miejsce?
2
Oby Messi dziś dał popis tak jak wtedy,dziś bardzo ważny mecz.
7
@BarcaInfo Wciąż czekamy na efekty.