2

@deyna2018 Jodi Lyn O’Keefe z Prison Break.

0

Niech zetnie włosy wtedy to zacznie lepiej grać,w Atletico tak było. :D

0

@Chwytliwy Hakimi już oficjalnie wraca do Realu,niewiadomo tylko czy go zostawią.

1

Myślicie że Bayern sprzątnie Desta Barcelonie? Bo chyba te dwa kluby walczą o niego.Była jakaś informacja ostatnio o jego transferze?Bo nie ukrywam że bardzo bym go chciał,takie transfery bardziej mnie jarają niż np.30 letniego Pjanicia.

1

Szkoda że Barcelona nie zrobiła z jakimś zawodnikiem tak jak Real z Hakimim wypożyczyli go do BvB oni go ograli i biali mają gotowy ”produkt”,oczywiście nie wiadomo jeszcze jak to będzie jak wróci do ligi ale obecnie wiele klubów i tak go im zazdrości.

0

@Explode A to nie Jese powiedział czy ktoś?

8

@BarcaInfo Marzyć to se mogą,jak ich ofertą będzie pewnie wypożyczenie lub 40 mln..

2

@bleble123 Grimaldo taki dobry a nadal siedzi w Benfice a lata mijają.

0

@MichalZZZ Dzięki właśnie zaczynam Soprano :)

1

@Mario96w RDR2 to jest fabularnie 1 część,1 kontynuacja.

0

Jakie seriale polecacie na HBO? Oprócz Gry o Tron i Czarnobyl.

1

@Coutinho007 Tak niestety będzie ale nie ma się co dziwić jak nasi będą zawodzić.

0

@BarcaInfo wraca już 8? To kiedy treningi drużynowe zaczną.

0

@Kamiloza91 Rock you like a Hurricane! :)

1

@Messibestplayerintheworld Mam to na PS3 fajna gierka RPG ale jakoś nie mam czasu jej skończyć ale polecam.

0

@NeroTFP Wypluj te słowa.

0

Skończyłem dokument o Michaelu Jordanie i Chicago Bulls,nigdy nie interesowałem się koszykówką i może mi ktoś wyjaśnić dlaczego po zdobyciu 6 mistrzostwa wymieniono skład Jordana,Kerra,Rodmana,Pippena. Wszyscy mieli po 35 lat czy co że chcieli odmłodzić skład? Przecież zwycięskiej drużyny się nie zmienia jaka w tym logika?

5

@Szicek10 To jest tylko po to by dawać przykład,przecież wiadomo że się od siebie nie zarażą skoro byli badani i są zdrowi.

0

@matirix20 Johnny Depp,Al Pacino,Robert De Niro.

0

@Drozdu7 1 część Hobbita mi się podoba,ale 3 jest brzydka...

0

@Rastafarnianin Push it to the limit ze Scarface’a :D

4

Niech będzie to ich zemsta za De Jonga :D

7

Ale Better call Saul jest zarąbiste aż żal że został tylko jeden sezon tego G-E-N-I-A-L-N-E-G-O serialu,uwielbiam go.

0

@BarcaInfo Już widzę ten news "Pensja Vidala przeszkodą na drodze do Interu,sam piłkarz nie chce zejść z pensji,negocjacje stanęły w martwym punkcie".

0

Działa normalnie Netflix?

0

@PRINSU Gratuluję cierpliwości,ja już nie traktuje go jako naszego piłkarza raczej jako chwilowy bonus który przez pewien czas wejdzie na boisko.

2

Nie wiem czy ktoś pisał ale dziś obchodzi urodziny niezwykle barwna postać Dennis Rodman! Wszystkiego najlepszego :)

0

@Messibestplayerintheworld Gdzie tak powiedział?

0

@HeinzDundersztyc Albo Joe Exotica xD

0

@PRINSU w innym klubie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?