3

Tego Pjanicia to Barca miała brać w 2016r. gdy był w top formie i miał klauzule 32 mln byłby u nas kotem,a teraz gdy zastygł w tym Juve i jest bez formy :/ no ale zmiana otoczenia może wyjdzie mu na dobre i coś wniesie do zespołu.

0

@BarcaInfo Będzie miał swojego pupila Parejo.

0

@tomono Oby Xavi nie patrzył na sentymenty.

0

@mateusz1989VeB Setien też nie powinien być mu taki potulny,mógłby mu się postawić to może zobaczyłby że nie jest taką ci*ą bo co ma do stracenia.

2

Nie zwalniał bym Setiena,bo to bezsens rok przed wyborami gdzie pewnie zespół i tak obejmie Xavi,ale umówmy się jak przewali jeszcze mecz z Napoli to facet oblał każdy możliwy poważny test...

0

@kamiVeB No jest z Peło.

0

Klasyczne Atletico

5

@AmigoBlancos Zostanie,nie ma sensu kogoś nowego brać bo i tak za rok wybory,po nim prawdopodobnie Xavi lub Koeman.

15

Puig nie powinien wracać już do rezerw,jego miejsce jest w 1 zespole,on i Fati jako jedyni sprawiają mi uśmiech w tym smutnym jak nie wiem sezonie. ;(

5

Jedynie Messiego mi szkoda że zmarnuje kolejny rok,trzeba czekać na wybory i mieć nadzieje że nie wygra nikt od Bartomeu,i zacząć nowe rozdanie a nie do ”dziadków” dokupywać kolejnych ”dziadków”czy przereklamowanych gwiazd za 100 mln.Z przyjściem Setiena miałem jeszcze jakieś nadzieje że będzie lepiej ale nie bez rewolucji się nie obędzie,na końcówkę i następny sezon patrzeć będę z przymrużeniem oka.
PS.Umtiti z tą grą pasuje do Arsenalu obok D.Luiza.

4

Ci Francuzi to się nam kompletnie popsuli z wyjątkiem Lengleta pozostała trójka jest kulą u nogi...

17

Boże w tak ważnym meczu wystawił tą niedojde Umtitiego bez rytmu zamiast dać Araujo jak już chciał dać odpocząć Lengletowi...

4

Nie ma Lengleta,gol stracony...

0

@kkbarca Popłyniemy :D

1

Ja nie mogę nawet Valladolid strzeliło Sevilli gola a my nic.

1

@FC1899Barca Ja nie rozumiem co ten Bartomeu ma w głowie,on nie widzi jaka fala nienawiści jest na nim? Nie ma internetu,nie czyta gazet? Przecież gdyby był rozsądny to by zrobił coś żeby go pochwalili a on wszystko na odwrót i sabotuje klub.

0

@BarcaInfo Będą mieli opcje odkupu?

0

@MichalZZZ Od 3 sezonu ponieważ niedawno skończyłem 2.

0

@RonaldoR9 Wow jest osoba która chce tutaj Pjanicia. :O

7

@AllBundy Michał po niego jechał rowerem.

0

@BarcaInfo Nic z tego nie będzie,otwierają sobie wrotka na nowy temacik transferowy telenowelę cz.II.

0

@student97r Bartek nie patrzy na przyszłość,pewnie liczy na jakiś sukces w LM doświadczonymi piłkarzami by coś wygrać,a problemami z ich późniejszym pozbyciem będzie miał ktoś inny.

0

@Coutinho007 Braithwaite to jeszcze za wcześnie wg mnie by uznać go za dobry transfer,Perez raczej dawał by to samo.

2

Przeważnie jak La Rambla była niezadowolona z transferów to one odpalały(Paulinho,Vidal,Mathieu)może Pjanić będzie zbawienny dla pomocy niż bezproduktywny Arthur.
PS.Wiem absurdalnie to brzmi xD

2

@FafitFCB Puiga chcieli wypożyczyć by grał,a nie sprzedać by ratować finanse.

2

@bodzio10 Jak go wypychają z klubu to co się dziwisz.

10

Najbardziej dupa będzie piekła jak Arthur będzie tam gwiazdą. :P

5

Espanyol dostał u siebie 3-1 z Levante a my liczymy że urwą punkty Realowi..

0

Działa wam strona meczyki.pl?

0

@Sysia11 Jeszcze rok...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?