@swer2251 Warto też wziąć pod uwagę że w Barcelonie Francuz nie wykonuje wolnych i karnych, karnych pare wykonywał ale Leo jest głównym egzekutorem, a jeśli chodzi o wolne to Antoine pokazywał że potrafi je wykonywać.
Smutne to co dzieje sie z Fatim, jak jego kariera wróci na odpowiednie tory to będzie to cud, trzy operacje w wieku 18 lat niestety będzie miał z tym problemy...
Barcelonie obecnie najbardziej przydałby się CR7, znakomity egzekutor tyle ile my mamy sytuacji nie wykorzystanych to z nim bylibyśmy już liderem ligi. :P
@Messibestplayerintheworld ''To zaszczyt grać w Juventusie. Marzę o tym, że pewnego dnia uda mi się zostać kapitanem tego zespołu''-De Ligt, chyba jednak nie chce za bardzo odchodzić. :/
https://data.whicdn.com/images/267680046/original.gif Dobrze że jest w końcu ten Griezmann w formie, jakby był tak dramatyczny jak na jesieni to Messi miałby bardzo ciężko sam w tym ataku. Z feralnej trójki Cou, Griez, Dembele to Antek najwięcej daje, jest ze stali i zasługuje na pozostanie. Brazylijczyk do Evertonu niech idzie, a Dembele wypad za niego Depay lub może ten Neymar na jakichś sensownych warunkach.
0
@ViscaBarca123 Kiedy polecisz jakieś nowe yerby bo niedługo coś będę zamawiał. :P
0
Pan Siatkarz Aleksander Śliwka w hejt parku obecnie:
4
@DaPidejpi Wybitne persony na które MY zwykli użytkownicy Rambli nie zasługujemy a nimi dysponujemy.
0
@Ingiel Mamy dwie tak diametralnie odległe opinie że nie ma sensu bym wypisywał tu swoje argumenty.
0
@Ingiel Mam nadzieje że żartujesz.
15
Maturzyści stylówka na jutro wyprasowana?
https://ocdn.eu/zapytaj/MDA_/af8dc701-c104-4dfa-93fd-8aeb1b85761e.jpeg
1
@itmustbejoke Wyczuwana ironia podejrzewam. :)
71
100% meczy wygranych jako menadżer FC Barcelony, Pan Trener!
https://pbs.twimg.com/media/E0aTrZvXIAQcOrT?format=jpg&name=large
29
Fernandes w szoku, dom Leo jedzie pozwiedzać.
0
@Worny Ciekawe ile on tego wina pije.
2
@swer2251 Warto też wziąć pod uwagę że w Barcelonie Francuz nie wykonuje wolnych i karnych, karnych pare wykonywał ale Leo jest głównym egzekutorem, a jeśli chodzi o wolne to Antoine pokazywał że potrafi je wykonywać.
1
@MiloszFCB1899 Dobrze że nie napisałeś Ted.
11
Ćwiąki o młodych z Barçy:
1
Smutne to co dzieje sie z Fatim, jak jego kariera wróci na odpowiednie tory to będzie to cud, trzy operacje w wieku 18 lat niestety będzie miał z tym problemy...
5
@AmigoBlancos Brak Varane'a to raczej żadna strata, Militao jest w formie.
3
Barcelonie obecnie najbardziej przydałby się CR7, znakomity egzekutor tyle ile my mamy sytuacji nie wykorzystanych to z nim bylibyśmy już liderem ligi. :P
0
@Messibestplayerintheworld Powiedział to pare dni temu, gdyby miał zamiar odejść chyba by tak nie powiedział.
0
@Messibestplayerintheworld ''To zaszczyt grać w Juventusie. Marzę o tym, że pewnego dnia uda mi się zostać kapitanem tego zespołu''-De Ligt, chyba jednak nie chce za bardzo odchodzić. :/
0
Dobrze że Messi sie przełamał z tych wolnych, z Atleti jakby trafił byłoby super, z nimi raczej zbyt dużo okazji nie będzie.
2
Wejścia Frenkiego w pole karne to chyba najlepsze co wymyślił Koeman.
0
https://data.whicdn.com/images/267680046/original.gif
Dobrze że jest w końcu ten Griezmann w formie, jakby był tak dramatyczny jak na jesieni to Messi miałby bardzo ciężko sam w tym ataku. Z feralnej trójki Cou, Griez, Dembele to Antek najwięcej daje, jest ze stali i zasługuje na pozostanie. Brazylijczyk do Evertonu niech idzie, a Dembele wypad za niego Depay lub może ten Neymar na jakichś sensownych warunkach.
1
@Chakalaka Ee tam Schreuder dobrze klaszcze niech zostaje, Koeman jak wróci to znowu nie wygramy z rywalem z TOPu. :P
4
@tbas Oni lubią grać pod presją, wpadki raczej zdarzają się im gdzie większość by się tego nie spodziewała.
12
@mekston Dla Messiego czy CR 25 goli to taki średni wynik a inni w karierze tyle nie zdobyli. :P
1
Gdyby chociaż ten remis był z tą nieszczęsną Granadą.
0
Łysy jak tam klaszcze, widać to jest najlepszy sposób na zwycięstwo.
2
@AmigoBlancos Gdyby Valencia nie strzeliła pierwsza skończyłoby sie 0-0.
1
Chciałbym by Jasper wrócił, gdy był u nas Ter Stegen miał najlepszą forme.
0
Szczęscie sie uśmiechnęło, ale Messi nie powinien wykonywać ważnych karnych bo nie wytrzymuje presji najwyraźniej.
1
Haha co to miało być Pedri blokował Ter Stegena? Kabaret.