Matheus Fernandes: Swego czasu trener powiedział mi, że nie będę miał wielu okazji na grę, ale wystąpię w niektórych meczach. Dostałem 17 minut i nie rozumiem, dlaczego tak się stało, bo były mecze, w których mogłem grać, tak jak miało to miejsce z innymi piłkarzami - powiedział Fernandes.
- Nie wiem, co się dzieje w głowie trenera. Mogliśmy więcej ze sobą rozmawiać, ale on nie lubi dużo mówić. Już przed rozpoczęciem sezonu powiedział moim agentom, że na mnie nie liczy i mogę odejść. Pomyślałem: "Jak może tak mówić, skoro nie zna mnie jako piłkarza, powinien mnie najpierw obejrzeć" - dodał.
Rozmawiał z moimi agentami, ale do mnie się nie odezwał. Chciałbym wiedzieć, co myśli, jaki mam mieć plan na karierę. Pewnego dnia poszedłem z nim porozmawiać, a on powiedział, żebym poszukał klubu, w którym będę grał. Nie znalazłem żadnej drużyny, ponieważ jestem bardzo młody, dopiero co tu przyjechałem. Poprosiłem, aby dał mi trochę minut, abym mógł się pokazać i grać gdzieś w kolejnym sezonie, ale on tego nie zrobił. To było bardzo dziwne - przyznał.
- Miesiąc po meczu z Dynamem poszedłem pewnego dnia do jego biura i zapytałem: "Dlaczego nie mam więcej możliwości występów, zagrałem źle?". Odpowiedział: "Nie, zagrałeś dobrze, ale nie liczę na ciebie, nie masz odpowiednich umiejętności do gry w Barcelonie". Powiedziałem mu, że jeśli nie da mi szansy, to tego nie zobaczy. Podpisano ze mną kontrakt właśnie z powodu mojej jakości - stwierdził.
- To musi być coś innego. Były dni, kiedy nawet nie trenowałem z resztą zespołu, na przykład w trakcie zajęć taktycznych tuż przed meczami. Myślę, że ma coś przeciwko mnie, to sprawa osobista, bo nawet ze mną nie porozmawiał - zakończył. [ Z meczyki.pl] Koeman dyktator :P
Abstrahując od tego że info o Donnarummie to pewnie przyśpieszenie działań Juventusu to moim zdaniem Włoch nie pasowalby i tak do nas, tutaj trzeba bardzo dobrze grać nogami a to jest jego słabą stroną.
Pan Koeman może dla własnego już zdrowia powinien odpuścić trenerkę, jak ma problemy z sercem a jak wiadomo praca trenerska w Barcelonie delikatnie mówiąc nie jest bezstresowa.
Chiellini: "Mam 37 lat, to normalne, że klub chce inwestować w młodszych piłkarzy. Jeśli nie dostanę oferty od Juve, to rozważę inne propozycje, ale na pewno nie we Włoszech". Chyba Barcelona potrzebuje obrońcy? Jak już robimy rewolucje, ze trzy lata da rade.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PatrykBarca Jak nie? Chciał go Inter, Tottenham, Real pewnie też tylko Allegri nie chciał tyle na nich czekać. Kibice i zarząd może i mieli dość stylu wygrywania po 1-0 ale po tym co zobaczyli u Pirlo szybko zatęsknili za Maxem jak i Agnelli.
@Masti_Real_Madryt Depay to nie jest gracz pokroju Mbappe ale jak jest okazja go zakontraktować za ”darmo” to grzech nie skorzystać, poza tym mam już dość transferów za 100+mln Coutinho miał być nowym Iniestą wyszedł placek, Dembele za Neymara dramat, Griezmann jedynie liczby ma w miarę ale i tak powinen więcej dawać za taką kase.
@AmigoBlancos Allegri czemu nie realnie? Sam Max czeka w pierwszej kolejności na Real aniżeli Juve. Stawiałbym że to on będzie następnym waszym trenerem.
7
Matheus Fernandes:
Swego czasu trener powiedział mi, że nie będę miał wielu okazji na grę, ale wystąpię w niektórych meczach. Dostałem 17 minut i nie rozumiem, dlaczego tak się stało, bo były mecze, w których mogłem grać, tak jak miało to miejsce z innymi piłkarzami - powiedział Fernandes.
- Nie wiem, co się dzieje w głowie trenera. Mogliśmy więcej ze sobą rozmawiać, ale on nie lubi dużo mówić. Już przed rozpoczęciem sezonu powiedział moim agentom, że na mnie nie liczy i mogę odejść. Pomyślałem: "Jak może tak mówić, skoro nie zna mnie jako piłkarza, powinien mnie najpierw obejrzeć" - dodał.
Rozmawiał z moimi agentami, ale do mnie się nie odezwał. Chciałbym wiedzieć, co myśli, jaki mam mieć plan na karierę. Pewnego dnia poszedłem z nim porozmawiać, a on powiedział, żebym poszukał klubu, w którym będę grał. Nie znalazłem żadnej drużyny, ponieważ jestem bardzo młody, dopiero co tu przyjechałem. Poprosiłem, aby dał mi trochę minut, abym mógł się pokazać i grać gdzieś w kolejnym sezonie, ale on tego nie zrobił. To było bardzo dziwne - przyznał.
- Miesiąc po meczu z Dynamem poszedłem pewnego dnia do jego biura i zapytałem: "Dlaczego nie mam więcej możliwości występów, zagrałem źle?". Odpowiedział: "Nie, zagrałeś dobrze, ale nie liczę na ciebie, nie masz odpowiednich umiejętności do gry w Barcelonie". Powiedziałem mu, że jeśli nie da mi szansy, to tego nie zobaczy. Podpisano ze mną kontrakt właśnie z powodu mojej jakości - stwierdził.
- To musi być coś innego. Były dni, kiedy nawet nie trenowałem z resztą zespołu, na przykład w trakcie zajęć taktycznych tuż przed meczami. Myślę, że ma coś przeciwko mnie, to sprawa osobista, bo nawet ze mną nie porozmawiał - zakończył.
[ Z meczyki.pl]
Koeman dyktator :P
0
Abstrahując od tego że info o Donnarummie to pewnie przyśpieszenie działań Juventusu to moim zdaniem Włoch nie pasowalby i tak do nas, tutaj trzeba bardzo dobrze grać nogami a to jest jego słabą stroną.
18
@DonMatteo901 Na 9-tce będzie grał, wysoki i silny.
1
Skoro Ter Stegen jest nietykalny to po co nam Donnarumma? Na Puchar Króla? ;P
0
@Transu96 Myślisz że ligowe średniaki przejmą jego wielką pensje? :P
3
@BorzyKrzys Ciekawe co z Wojtkiem jak Donnarumma ma tam przejść.
4
Pan Koeman może dla własnego już zdrowia powinien odpuścić trenerkę, jak ma problemy z sercem a jak wiadomo praca trenerska w Barcelonie delikatnie mówiąc nie jest bezstresowa.
0
@masq Może ale tego nie zrobi typowa dziennikarska kaczka.
3
@FC1899Barca Ramon Cugat był “Messim medycyny” owszem ale raczej z 10 lat temu, teraz ma dużo ”wpadek”niestety.
0
Jest 1-1 w setach z Turczynkami, jednakże uważam że będzie bardzo ciężko ten mecz wygrać, wyczerpujący bój.
1
@marcin62 Piękna giera.
2
@Pilka_jest_okragla Postawić odważnie na pare Emerson/Dest a nie bawić się w przeciętnego Roberto.
0
@Pogba Ja akurat wiem że Giorgio się skończył tak naprawdę. ;P
6
Chiellini: "Mam 37 lat, to normalne, że klub chce inwestować w młodszych piłkarzy. Jeśli nie dostanę oferty od Juve, to rozważę inne propozycje, ale na pewno nie we Włoszech".
Chyba Barcelona potrzebuje obrońcy? Jak już robimy rewolucje, ze trzy lata da rade.( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrykBarca Jak nie? Chciał go Inter, Tottenham, Real pewnie też tylko Allegri nie chciał tyle na nich czekać. Kibice i zarząd może i mieli dość stylu wygrywania po 1-0 ale po tym co zobaczyli u Pirlo szybko zatęsknili za Maxem jak i Agnelli.
0
@Pilka_jest_okragla Pochettino-Tottenham, Zidane-PSG?
0
@AmigoBlancos A co sądzisz o Joachimie Löwie? Jego chyba się z wami też łączyło.
0
@Encore Z Neymarem od początku przekonywał że podpisze kontrakt i miał racje nie to co hiszpańskie media.
0
@Masti_Real_Madryt Depay to nie jest gracz pokroju Mbappe ale jak jest okazja go zakontraktować za ”darmo” to grzech nie skorzystać, poza tym mam już dość transferów za 100+mln Coutinho miał być nowym Iniestą wyszedł placek, Dembele za Neymara dramat, Griezmann jedynie liczby ma w miarę ale i tak powinen więcej dawać za taką kase.
0
@KapitanKnykiec Conte w lidze bardzo dobry, w pucharach już niekoniecznie, Allegri jednak miał te finały LM.
0
@AmigoBlancos No i nadal nie zdobył CDR i jeszcze dłuugo nie zdobędzie. ;P
0
@zenoowity Coś ty Busiego by się mieli pozbyć? Będzie tu do końca kariery. ;P
0
Zawodnikom ManU zabrakło MENTALU.
0
Jednak Allegri wraca do Juve, to Realowi zostali Conte, Raul lub Loew moim zdaniem.
1
@njuerr Krul wszedł za Jaspera.
0
@Yosemite Taktyczny.
0
@AmigoBlancos Allegri czemu nie realnie? Sam Max czeka w pierwszej kolejności na Real aniżeli Juve. Stawiałbym że to on będzie następnym waszym trenerem.
8
Przydałby się nam taki Pau Torres, tylko raczej za drogi niestety.
0
@Encore Naszego Cillessena bodajże, dzięki tej sytuacji mocno poprawił karne.
0
@AmigoBlancos Allegri, Conte czy Raul?