5

O jaki ja jestem Polak Wyjątkowy
Myślę dupą i nie mam głowy
Kieruję się sercem dumą i honorem
O kapitalizm przecież to chore
Ja chcę powrotu do przeszłości
I znów w to uwierzyć
Czy się stoi czy się leży
To wypłata się należy
Czy się stoi czy się leży
To wypłata się należy.
Nadal dobre ;)

0

https://www.instagram.com/p/CPOvENpg-p0/
Cristiano Se Queda
Zaraz zrobią fetę na cały Turyn z tym awansem. ;D

0

@Encore Dla nas dobrze niech zdobywa doświadczenie.

0

@Odcinkowy A może i 5 z Gayą życzyłbym sobie tego. ;P

7

@tbas Kupić Depaya i sprzedać Pjanicia potem zwolnić Koemana. ;P

4

Franck Kessié jest rówieśnikiem Frenkiego De Jonga, myślałem że ma ze 30. ;P

3

I taką chciałbym by pełnił role w Barcelonie, wchodzi z ławki i robi swoje. :)

0

@Bagsik88 ”Najmniej” ważnym jest SPH.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kolejny wywiad kolejnego trenera kolejne ''Musimy wyciągnąć z tego wnioski.'' I tak co roku.

1

@VamosRakieta Dla tego Muniaka idealne.

4

Ten Dembele to jest taka łamagaaaa, sprzedać i zapomnieć...

2

Za karę tym naszym piłkarzykom powinni puścić te ich genialne senne występy, niech poczują się jak my kibice...

0

@Jacu327 Chyba Atletico...

1

Koeman po meczu: Brakowało kilku niedociągnięć.
Laporta: Niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia.

1

@masq Wraca do Sevilli.

3

Barcelona została już tylko z nazwy, ciśnie nas zespół który spada do Segunda.

2

@MaTt_BarcaFan I tak co roku.

13

To jest dramat że oni nie potrafią stworzyć akcji bez Messiego...

2

Rozumiem że mecz o pietruchę ale wypadałoby jakiś strzał oddać.

2

#LEWANGO41SKI. Legenda

0

@Janiama Czemu nie chciałbyś Depaya? Nikogo lepszego za ''free'' nie wyciągniemy.

1

@Ratamahatta Moreno koleś z Espanyolu? Nie przeszłoby.

1

@cat_r37 Skreślasz całą jego karierę bo ma jeden nieudany sezon?

1

@Rust_Cohle Eric jak nie było wiadome że nie podpisze kontraktu to grał, gdy przekazał że nie podpisze to czemu Pep miałby wystawiać zawodnika który i tak czy siak odejdzie w lato za free i klub nie ma z nim przyszłości.

2

@bartekvisca -Zaoszczędzenie na pensji.
-Oddanie Suareza było konieczne, Luis wyglądał jak karykatura w ostatnim sezonie i potrzebował zmiany klubu.

2

Ale burza zaatakowała.

0

@cat_r37 Idąc twoim tokiem myślenia każdą plotkę da się jakoś wybronić, prawda jest taka że Romero od dłuższego czasu się błaźni coraz bardziej i nie jest to pierwszyzna, nie warto go traktować jako dobre źródło informacji, tyle.

2

@cat_r37 ”Hans Flick jest głównym kandydatem do zostania nowym trenerem Barçy. Joan Laporta już nawiązał z nim kontakty. Nie podpisał jeszcze żadnej umowy z reprezentacją Niemiec.”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?