O jaki ja jestem Polak Wyjątkowy Myślę dupą i nie mam głowy Kieruję się sercem dumą i honorem O kapitalizm przecież to chore Ja chcę powrotu do przeszłości I znów w to uwierzyć Czy się stoi czy się leży To wypłata się należy Czy się stoi czy się leży To wypłata się należy. Nadal dobre ;)
@Rust_Cohle Eric jak nie było wiadome że nie podpisze kontraktu to grał, gdy przekazał że nie podpisze to czemu Pep miałby wystawiać zawodnika który i tak czy siak odejdzie w lato za free i klub nie ma z nim przyszłości.
@cat_r37 Idąc twoim tokiem myślenia każdą plotkę da się jakoś wybronić, prawda jest taka że Romero od dłuższego czasu się błaźni coraz bardziej i nie jest to pierwszyzna, nie warto go traktować jako dobre źródło informacji, tyle.
@cat_r37 ”Hans Flick jest głównym kandydatem do zostania nowym trenerem Barçy. Joan Laporta już nawiązał z nim kontakty. Nie podpisał jeszcze żadnej umowy z reprezentacją Niemiec.”
5
O jaki ja jestem Polak Wyjątkowy
Myślę dupą i nie mam głowy
Kieruję się sercem dumą i honorem
O kapitalizm przecież to chore
Ja chcę powrotu do przeszłości
I znów w to uwierzyć
Czy się stoi czy się leży
To wypłata się należy
Czy się stoi czy się leży
To wypłata się należy.
Nadal dobre ;)
0
https://www.instagram.com/p/CPOvENpg-p0/
Cristiano Se Queda
Zaraz zrobią fetę na cały Turyn z tym awansem. ;D
0
@Encore Dla nas dobrze niech zdobywa doświadczenie.
0
@Odcinkowy A może i 5 z Gayą życzyłbym sobie tego. ;P
7
@tbas Kupić Depaya i sprzedać Pjanicia potem zwolnić Koemana. ;P
4
Franck Kessié jest rówieśnikiem Frenkiego De Jonga, myślałem że ma ze 30. ;P
3
I taką chciałbym by pełnił role w Barcelonie, wchodzi z ławki i robi swoje. :)
0
@Bagsik88 ”Najmniej” ważnym jest SPH.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kolejny wywiad kolejnego trenera kolejne ''Musimy wyciągnąć z tego wnioski.'' I tak co roku.
1
@VamosRakieta Dla tego Muniaka idealne.
4
Ten Dembele to jest taka łamagaaaa, sprzedać i zapomnieć...
2
Za karę tym naszym piłkarzykom powinni puścić te ich genialne senne występy, niech poczują się jak my kibice...
0
@Jacu327 Chyba Atletico...
1
Koeman po meczu: Brakowało kilku niedociągnięć.
Laporta: Niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia.
1
@masq Wraca do Sevilli.
3
Barcelona została już tylko z nazwy, ciśnie nas zespół który spada do Segunda.
2
@MaTt_BarcaFan I tak co roku.
13
To jest dramat że oni nie potrafią stworzyć akcji bez Messiego...
2
Rozumiem że mecz o pietruchę ale wypadałoby jakiś strzał oddać.
2
#LEWANGO41SKI. Legenda
0
@Janiama Czemu nie chciałbyś Depaya? Nikogo lepszego za ''free'' nie wyciągniemy.
28
https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1395864304008810497
Depay blisko.
1
@Ratamahatta Moreno koleś z Espanyolu? Nie przeszłoby.
1
@cat_r37 Skreślasz całą jego karierę bo ma jeden nieudany sezon?
1
@Rust_Cohle Eric jak nie było wiadome że nie podpisze kontraktu to grał, gdy przekazał że nie podpisze to czemu Pep miałby wystawiać zawodnika który i tak czy siak odejdzie w lato za free i klub nie ma z nim przyszłości.
2
@bartekvisca -Zaoszczędzenie na pensji.
-Oddanie Suareza było konieczne, Luis wyglądał jak karykatura w ostatnim sezonie i potrzebował zmiany klubu.
2
Ale burza zaatakowała.
0
@cat_r37 Idąc twoim tokiem myślenia każdą plotkę da się jakoś wybronić, prawda jest taka że Romero od dłuższego czasu się błaźni coraz bardziej i nie jest to pierwszyzna, nie warto go traktować jako dobre źródło informacji, tyle.
2
@cat_r37 ”Hans Flick jest głównym kandydatem do zostania nowym trenerem Barçy. Joan Laporta już nawiązał z nim kontakty. Nie podpisał jeszcze żadnej umowy z reprezentacją Niemiec.”