Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Conradxc Zapomniales napisac rudriger jeszcze XD
2
@EzioAuditoreDF Nigdy nie bylo takiego.
22
@WiemJak Patologia wlasnie jest danie sobie po mordzie, to pokazuje ze ktos nie jest w stanie zapanowac nad emocjami i swiadczy o niskim iq takiej osoby.
0
@Dankho94isback Jest przecietny. On nawet nie powinien na mundial jechac XD
0
Tak z ciekawosci bo pamietam wielu tu bylo zwolennikow transferu nico to z perspektywy czasu ktos zaluje ze nie przeszedl do barcelony?
0
@addept Oby! Jak sadzilem nico to jest przecietniak i to pokazuje doskonale. To samo alvarez nie nadaje sie do barcelony i oby nigdy nie przeszedl.
0
@Greenalley Zainteresowanie bedzie tylko mniejsze. Po co to ogladac jak mozna meski ktory jest 100x lepszy.
0
Nawet darmowa loza vip by mnie nie przekonala do ogladania kobiecgo futbolu
1
@Arden Oczywiscie ze zle. Ktos kto mysli ze rosja bedzie atakowac europe jest w bledzie.
5
@Andrzej_Majonez Obecnie feran>lewy a w kolejnym roku roznica sie poglebi. Wieku nie oszukasz w sporcie tyle lat grania robi swoje i organizm nie jest juz taki jaki byl pare lat temu.
2
@urbipl Nie siej fermentu i paniki. Hantawirusy sa od dawna obecne i co jakis czas jakies mniejsze ogniska sie pojawiaja. To wirus przenoszony przez gryzonie szanse na wieksza eskalacje sa minimalne.
Sam wirus jest grozny dlatego takie kombinezony bo maja wlasnie oni kontakt z zarazonymi.
4
@buglikos Zdaje ci sie wcale tak zle w barcelonie nie gral.
5
@Aragorn33 Nic nie rozumiem.
3
@Kessie Fejk kot surowy nie smaczny, trzeba dobrze przypiec.
0
Taaaa jasne bo on wie XD
2
@Mavcin1980 Nie my a barcelona i nie troche a polowe placi :P
1
@PIWOSZ89 Ja nie w tomb raidera.
0
Gram w gre.
znaki
0
@Roobo Zero pewnie
0
@Gandalf55 Cubarsi pomogl najbardziej.
0
@qbsonFCBarca Ale po co takie przytyki? Ani slowa nie sklamalem. Nie mam zadnej zmarsczki. Twarz mi sie wiele nie zmienila.
Kazde ej aj analizujac moja twarz mowi to samo, ze wiek miedzy 22-26.
Nie pije, zdrowo sie odzywiam unikam slonca no i wlosy bujna fryzura zadne zakola.
To naprawde robi efekt,"smieszne" sytuacje byly nie raz.
Rok temu jak kupowalem auto i gdy juz kupilem i jechalem ze sprzedajacym (swoja droga chyba rok starszy byl) i mowie mu ze sprawdzalem ile bede placil za oc i ac no i to byla duza kwota. To on sie tak patrzy na mnie i mowi: Ty nie masz 25 lat skonczonych nie? A ja mu na to ze ja ponad 40 a on w szoku XD
0
@lithotripter Jak mialem 18 lat ti dzieci w windzie tezs pan mowily :P
Choc mam 42 to daja mi teraz max 25 i wiekszosc ludzi nie mowi pan :P
1
Zamienil strykek siekierke na kijek..
0
Oczywiste ze nie, alvarez zbedny i mam nadzieje ze nigdy do barcy nie trafi.
0
@PeRRy To musi byc ustawka XD Pierwszy raz slysze zeby ktos powiedzial czajken XD
Szczegolnie ze to naprawde latwe slowo do wypowiedzenua :P
0
@cchesterr43 No co ty ta jest 100x ladniejsza dziewczyna :P
0
@Faro W ogole nie bawi
0
@Arden nie bawi
0
@vangoor 105 i niech zabieraja jeszcze cubarsiego :P
0
@esem91 Tu nie o te statystki chodzi. Tu bardziej chodzi o ilosc. 80% na tinderze itp to chlopy 20% to baby. Wiec juz na starcie jest 4 chlopow na jedna :P Maja w czym wybierac.