3

@Arden SIe oblewaja krwia dzieci to maja XD

0

Ale ja bym chcial powrotu dembele ale by za flicka chodzil

2

@novy1899 Nie my a barcelona i nie ze nie ma tylko woli na co innego przeznaczyc te pieniadze no i slusznie.

0

@JoeBlack Nikt bardziej flopem nie smierdzi niz alvarez! Zdecydowanie nie dla niego w barcelonie.

2

Uffffffffffffffff

0

@stone80 Skad masz te dane?

1

@Ilka Na netxshitcie malo co fajnego jest.

0

@stone80 Ja patrze wiec nie generalizuj, Ten osobnik nie popatrzyl a nie wszyscy ludzie nie patrza.

1

@RoberDzik Szczerze to nigdy nie lubilem zadnego.

0

@sebasarna Ale bredzisz. Fuj wypluj te slowa. Zadnego rashforda i alvareza w barcelonie!

4

@Wiking88 Ja nie tesknie za tymi czasami, chcesz sport kontaktowy gdzie ktos sie bije ogladaj boks czy zapasy.
Ja wole zaczepki slowne w social mediach niz agresje na bojsku.

0

@LOPEZ16 Cubarsi co mecz z lepszym zespolem to blad. Cubarsi nadaje sie na przecietniakow w la liga w lidze mistrzow to powinien byc przyspawany do lawki.

0

@Gibbon_FCB No ja nie wiem. Jak chce obejrzec cos to odpalam hbo disneya albo amazon a nie tv to dla mnei smieszne ze ktos oglada w slabej jakosc z reklamami :P

0

@Gibbon_FCB Ogladanie filmow w tv XDD

1

@gohan77 Na szczescie to plotki :)
Oby atletico nie dalo sie i nie puscilo go ponizej 130 to moze go nie kupia,

1

@Lukas_88 Ludzie tu sie nie znaja na pilce zawsze bylem zwolennikiem diaza a nie nico. Czas pokazal ze nico jest slaby a diaz bardzo dobrze sie spisuje.
Obawiam sie ze barcelona jednak kupi alvareza a to bedzie wieksza wtopa niz couthinio...
Oby nigdy tu nie przyszedl.

0

Dawac inne kluby kupcie go i sprawcie ze barcelona tego bledu nie popelni!

0

@Cochise To jest najgorsza piosenka jaka znam. Tego sie nie da sluchac tak irytujace i slabe.

0

@Szczygiel06 To nie bylo lekko to moglo go zabic.

1

@Conradxc Zapomniales napisac rudriger jeszcze XD

2

@EzioAuditoreDF Nigdy nie bylo takiego.

22

@WiemJak Patologia wlasnie jest danie sobie po mordzie, to pokazuje ze ktos nie jest w stanie zapanowac nad emocjami i swiadczy o niskim iq takiej osoby.

0

@Dankho94isback Jest przecietny. On nawet nie powinien na mundial jechac XD

0

Tak z ciekawosci bo pamietam wielu tu bylo zwolennikow transferu nico to z perspektywy czasu ktos zaluje ze nie przeszedl do barcelony?

0

@addept Oby! Jak sadzilem nico to jest przecietniak i to pokazuje doskonale. To samo alvarez nie nadaje sie do barcelony i oby nigdy nie przeszedl.

0

@Greenalley Zainteresowanie bedzie tylko mniejsze. Po co to ogladac jak mozna meski ktory jest 100x lepszy.

0

Nawet darmowa loza vip by mnie nie przekonala do ogladania kobiecgo futbolu

1

@Arden Oczywiscie ze zle. Ktos kto mysli ze rosja bedzie atakowac europe jest w bledzie.

5

@Andrzej_Majonez Obecnie feran>lewy a w kolejnym roku roznica sie poglebi. Wieku nie oszukasz w sporcie tyle lat grania robi swoje i organizm nie jest juz taki jaki byl pare lat temu.

2

@urbipl Nie siej fermentu i paniki. Hantawirusy sa od dawna obecne i co jakis czas jakies mniejsze ogniska sie pojawiaja. To wirus przenoszony przez gryzonie szanse na wieksza eskalacje sa minimalne.
Sam wirus jest grozny dlatego takie kombinezony bo maja wlasnie oni kontakt z zarazonymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?