Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden SIe oblewaja krwia dzieci to maja XD
0
Ale ja bym chcial powrotu dembele ale by za flicka chodzil
2
@novy1899 Nie my a barcelona i nie ze nie ma tylko woli na co innego przeznaczyc te pieniadze no i slusznie.
0
@JoeBlack Nikt bardziej flopem nie smierdzi niz alvarez! Zdecydowanie nie dla niego w barcelonie.
2
Uffffffffffffffff
0
@stone80 Skad masz te dane?
1
@Ilka Na netxshitcie malo co fajnego jest.
0
@stone80 Ja patrze wiec nie generalizuj, Ten osobnik nie popatrzyl a nie wszyscy ludzie nie patrza.
1
@RoberDzik Szczerze to nigdy nie lubilem zadnego.
0
@sebasarna Ale bredzisz. Fuj wypluj te slowa. Zadnego rashforda i alvareza w barcelonie!
4
@Wiking88 Ja nie tesknie za tymi czasami, chcesz sport kontaktowy gdzie ktos sie bije ogladaj boks czy zapasy.
Ja wole zaczepki slowne w social mediach niz agresje na bojsku.
0
@LOPEZ16 Cubarsi co mecz z lepszym zespolem to blad. Cubarsi nadaje sie na przecietniakow w la liga w lidze mistrzow to powinien byc przyspawany do lawki.
0
@Gibbon_FCB No ja nie wiem. Jak chce obejrzec cos to odpalam hbo disneya albo amazon a nie tv to dla mnei smieszne ze ktos oglada w slabej jakosc z reklamami :P
0
@Gibbon_FCB Ogladanie filmow w tv XDD
1
@gohan77 Na szczescie to plotki :)
Oby atletico nie dalo sie i nie puscilo go ponizej 130 to moze go nie kupia,
1
@Lukas_88 Ludzie tu sie nie znaja na pilce zawsze bylem zwolennikiem diaza a nie nico. Czas pokazal ze nico jest slaby a diaz bardzo dobrze sie spisuje.
Obawiam sie ze barcelona jednak kupi alvareza a to bedzie wieksza wtopa niz couthinio...
Oby nigdy tu nie przyszedl.
0
Dawac inne kluby kupcie go i sprawcie ze barcelona tego bledu nie popelni!
0
@Cochise To jest najgorsza piosenka jaka znam. Tego sie nie da sluchac tak irytujace i slabe.
0
@Szczygiel06 To nie bylo lekko to moglo go zabic.
1
@Conradxc Zapomniales napisac rudriger jeszcze XD
2
@EzioAuditoreDF Nigdy nie bylo takiego.
22
@WiemJak Patologia wlasnie jest danie sobie po mordzie, to pokazuje ze ktos nie jest w stanie zapanowac nad emocjami i swiadczy o niskim iq takiej osoby.
0
@Dankho94isback Jest przecietny. On nawet nie powinien na mundial jechac XD
0
Tak z ciekawosci bo pamietam wielu tu bylo zwolennikow transferu nico to z perspektywy czasu ktos zaluje ze nie przeszedl do barcelony?
0
@addept Oby! Jak sadzilem nico to jest przecietniak i to pokazuje doskonale. To samo alvarez nie nadaje sie do barcelony i oby nigdy nie przeszedl.
0
@Greenalley Zainteresowanie bedzie tylko mniejsze. Po co to ogladac jak mozna meski ktory jest 100x lepszy.
0
Nawet darmowa loza vip by mnie nie przekonala do ogladania kobiecgo futbolu
1
@Arden Oczywiscie ze zle. Ktos kto mysli ze rosja bedzie atakowac europe jest w bledzie.
5
@Andrzej_Majonez Obecnie feran>lewy a w kolejnym roku roznica sie poglebi. Wieku nie oszukasz w sporcie tyle lat grania robi swoje i organizm nie jest juz taki jaki byl pare lat temu.
2
@urbipl Nie siej fermentu i paniki. Hantawirusy sa od dawna obecne i co jakis czas jakies mniejsze ogniska sie pojawiaja. To wirus przenoszony przez gryzonie szanse na wieksza eskalacje sa minimalne.
Sam wirus jest grozny dlatego takie kombinezony bo maja wlasnie oni kontakt z zarazonymi.