Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Jezeli to prawda to niemcy oficialnie upadly.
0
@HiBro Bernal tak casado to do lawki powinen byc przyspawany.
2
@Safrani XDDD Dowod anegtotyczny nie jest dowodem. Ja nie znam zadnego osobiscie bialego ktory zostawil matke z dzieckiem to zapewne zaden nie zostawil nie?
0
Jedno mnie zastanawia kto w tym klubie pracuje ze nie wie czy 12 czy 14?
Powinni dokladnie wiedziec jaka kwota.
0
@Tigermaus Canal+ sprawdzilem opinie serial dosc kiepsko oceniany no i robi go bbc wiec szalu nie bedzie
4
@Arden Suarez>lewandowski zawsze i wszedzie!
0
@Colon Atakuja noca? Ja nie mam zadnego w poblizu ale mowisz ze lepiej zamknac drzwi?
0
@lucas/catalan Oj nie, tortex to czysty smak przecieru i octu jeden z najgorszych ketchupow swiata. Za to pudliszki szczegolnie w sloiku miodzio!
0
Ketchup tortex
Hit czy kit?
1
@shinthps xdddddddddddddddddddddddxxxxxx
4
@shinthps XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@LukaszFan Alvarez niech zostaje w atletico najlepiej na zawsze. Obecnie jedyny pilkarz z topu do wyjecia to kane i jakies szanse na to sa.
0
@Arden No tak skoro twoj sasiad pali to wszyscy inni tez pala malo tego twarde narko wchodza w gre XD
Masa ludzi pali w roznym wieku akuarat marichuana to najlepszy wybor jezeli juz ktos chce w uzywki sie wpakowac.
1
@BillyButcher Ja tam widze ludzie zmanimulowanych a bardzo czesto tez zmuszanych do bycia na wojnie.
0
@NeroTFP1 xddddddddddddddddddddddd
0
@Encore A wiesz co to sarkazm.
0
@Encore widac ze ai
1
@kanver_ Nie my a barcelona powinna kupic. Jest pare powodo np taki ze raphinia mlodszy nie bedzie kontujze sie przydazaja ten 19 latek by spokojnie mogl grac tyle co rashford i cena za pare lat moze wzrosnac do 200mln
1
@Jakchcesz A wiesz ze to amerykanie zaplaca wiecej? Widzialem ze nie jedna firma upadla przez to co trump robi bo sa komponenty ktore mozna zamowic tylko w europie i po podwyzkach cel itp ich zwyczajnie nie stac.
3
Przedluzaj nie zastanawiaj sie! najlpeiej na 10 lat! ;3
2
Niech kazdy bedzie kim chce ale przynaleznosc do jakiejs grupy zawsze budzil podzialy.
ANty ltgbtq na 100%
0
NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@MessiForeverTheBest Bo to przecenione badziewie.
0
@fart Ale w jakis sposb zacznie zarabiac?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nikt wlasnie ale rosja to jest taki straszak na ludzi zeby sie bali trzeba wydawac milardy na armie bo rosja zaatakuje a oni sami powiedzili ze nie maja zamiaru atakowac bo nie maja szans to nie sa jacys glupcy kazda wojna musi sie zwyczajnie oplacac.
0
@Lucerfi Jak grochem w sciane XD Japonia 5 gospodarka swiata chcialbym zeby w takiej stagnacji byla polska. Podaje ci fakty ze 90% z 500 najwiekszych firm ceo to biali amerykanie a ty mi podajesz pewnie 4 jedyne przyklady z pierweszje 100 hiunudosow XD
Dalej juz nie czytalem bo nie ma senus.
6
@RoberDzik Ktos kto czytal sage wybierze zawsze yen. To jest trudna milosc ale oni sobie sa przeznaczeni. Nikt ani chwili sie nie powinien zastanawiac i zawsze wybor jest oczywistyy YEN!
4
Oby ten co go chce kupic nigdy nie wygral.
0
@Vegeta88 Ojj nie kazda jest inna wiele jest takich samych badz co badz nie roznimy sie az tak. To nie tak ze 7 milardow ludzi ma co innego w glowie, Wtedy psycholog by nie mial racji bytu :P
0
@Lucerfi A co mnie obchodzi ze brzoska ma wiecej udzialow skoro wiekszosc przechodzi w obce rece? Zaloze sie ze w ciagu 5 lat calosc bedzie nalezec de fedexa. Z tymi podatkami to bym poczekal wlasnie do tych 5 lat i czy potem nie bedzie tak jak dpd ktore placa skandalicznie malo.
Japonia to jest caly czas potega ekonomiczna 5 gopsodarka swiatowa wiec tak zle im nie idzie patrzac na to ze opieraja sie glownie na swoim kapitale wiec jednak sie da ;)
Najwieksze firmy w usa maja hindusow ceo? Pierwszy lepszy przyklad jaki mi przyszedl do glowy to apple, ceo sami amerykanie kapital amerykanski ;)
Fortune 500 - 90% to biali amerykanie za ceo
Pewnie pare sie znajdzie z hindusami ale wiekszosc to biali amerykanie jednak, zdecydowana wiekszosc.
Ogolnie to bym wolal jak wlasnie te firmy z usa ;)
Zeby polska firma stala sie tak duza ze przejmuje ona obcy spolki, moze sie myle ale to by najlepsze rozwiazanie bylo dla polskiej gospodarki? Hmm