0

@Zoker Jezeli to prawda to niemcy oficialnie upadly.

0

@HiBro Bernal tak casado to do lawki powinen byc przyspawany.

2

@Safrani XDDD Dowod anegtotyczny nie jest dowodem. Ja nie znam zadnego osobiscie bialego ktory zostawil matke z dzieckiem to zapewne zaden nie zostawil nie?

0

Jedno mnie zastanawia kto w tym klubie pracuje ze nie wie czy 12 czy 14?
Powinni dokladnie wiedziec jaka kwota.

0

@Tigermaus Canal+ sprawdzilem opinie serial dosc kiepsko oceniany no i robi go bbc wiec szalu nie bedzie

4

@Arden Suarez>lewandowski zawsze i wszedzie!

0

@Colon Atakuja noca? Ja nie mam zadnego w poblizu ale mowisz ze lepiej zamknac drzwi?

0

@lucas/catalan Oj nie, tortex to czysty smak przecieru i octu jeden z najgorszych ketchupow swiata. Za to pudliszki szczegolnie w sloiku miodzio!

0

Ketchup tortex
Hit czy kit?

1

@shinthps xdddddddddddddddddddddddxxxxxx

4

@shinthps XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@LukaszFan Alvarez niech zostaje w atletico najlepiej na zawsze. Obecnie jedyny pilkarz z topu do wyjecia to kane i jakies szanse na to sa.

0

@Arden No tak skoro twoj sasiad pali to wszyscy inni tez pala malo tego twarde narko wchodza w gre XD
Masa ludzi pali w roznym wieku akuarat marichuana to najlepszy wybor jezeli juz ktos chce w uzywki sie wpakowac.

1

@BillyButcher Ja tam widze ludzie zmanimulowanych a bardzo czesto tez zmuszanych do bycia na wojnie.

0

@NeroTFP1 xddddddddddddddddddddddd

0

@Encore A wiesz co to sarkazm.

0

@Encore widac ze ai

1

@kanver_ Nie my a barcelona powinna kupic. Jest pare powodo np taki ze raphinia mlodszy nie bedzie kontujze sie przydazaja ten 19 latek by spokojnie mogl grac tyle co rashford i cena za pare lat moze wzrosnac do 200mln

1

@Jakchcesz A wiesz ze to amerykanie zaplaca wiecej? Widzialem ze nie jedna firma upadla przez to co trump robi bo sa komponenty ktore mozna zamowic tylko w europie i po podwyzkach cel itp ich zwyczajnie nie stac.

3

Przedluzaj nie zastanawiaj sie! najlpeiej na 10 lat! ;3

2

Niech kazdy bedzie kim chce ale przynaleznosc do jakiejs grupy zawsze budzil podzialy.
ANty ltgbtq na 100%

0

NIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@MessiForeverTheBest Bo to przecenione badziewie.

0

@fart Ale w jakis sposb zacznie zarabiac?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nikt wlasnie ale rosja to jest taki straszak na ludzi zeby sie bali trzeba wydawac milardy na armie bo rosja zaatakuje a oni sami powiedzili ze nie maja zamiaru atakowac bo nie maja szans to nie sa jacys glupcy kazda wojna musi sie zwyczajnie oplacac.

0

@Lucerfi Jak grochem w sciane XD Japonia 5 gospodarka swiata chcialbym zeby w takiej stagnacji byla polska. Podaje ci fakty ze 90% z 500 najwiekszych firm ceo to biali amerykanie a ty mi podajesz pewnie 4 jedyne przyklady z pierweszje 100 hiunudosow XD
Dalej juz nie czytalem bo nie ma senus.

6

@RoberDzik Ktos kto czytal sage wybierze zawsze yen. To jest trudna milosc ale oni sobie sa przeznaczeni. Nikt ani chwili sie nie powinien zastanawiac i zawsze wybor jest oczywistyy YEN!

4

Oby ten co go chce kupic nigdy nie wygral.

0

@Vegeta88 Ojj nie kazda jest inna wiele jest takich samych badz co badz nie roznimy sie az tak. To nie tak ze 7 milardow ludzi ma co innego w glowie, Wtedy psycholog by nie mial racji bytu :P

0

@Lucerfi A co mnie obchodzi ze brzoska ma wiecej udzialow skoro wiekszosc przechodzi w obce rece? Zaloze sie ze w ciagu 5 lat calosc bedzie nalezec de fedexa. Z tymi podatkami to bym poczekal wlasnie do tych 5 lat i czy potem nie bedzie tak jak dpd ktore placa skandalicznie malo.
Japonia to jest caly czas potega ekonomiczna 5 gopsodarka swiatowa wiec tak zle im nie idzie patrzac na to ze opieraja sie glownie na swoim kapitale wiec jednak sie da ;)


Najwieksze firmy w usa maja hindusow ceo? Pierwszy lepszy przyklad jaki mi przyszedl do glowy to apple, ceo sami amerykanie kapital amerykanski ;)

Fortune 500 - 90% to biali amerykanie za ceo
Pewnie pare sie znajdzie z hindusami ale wiekszosc to biali amerykanie jednak, zdecydowana wiekszosc.

Ogolnie to bym wolal jak wlasnie te firmy z usa ;)
Zeby polska firma stala sie tak duza ze przejmuje ona obcy spolki, moze sie myle ale to by najlepsze rozwiazanie bylo dla polskiej gospodarki? Hmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?