0

@LAMC_10 Kupuje raczej ubrania w sredniej cenie. Tommy lacoste nike armani itp. Najdrozsze co mam to kurtke od versace ale mi sie zwyczajnie bardzo podobala.
Tansze ubrania mi sie zwyczajnie nie podobaja z malymi wyjatkami.

1

@Safrani Tylko Nike z addidasa to mam tylko superstary.
Inne firmy nie zblizaja sie nawet do nike.

0

@Ilka xdddddddddddddddddddddd

0

@Criss18Barca Nie! Przestan! Zabramian takiego myslenia bo to nie ma senu! Xavi byl fatalny, barcelony za jego czasow nie dalo sie wygladac rownie dobrze w tym sezonie xaviego barca mogla skonczyc na 5 miejscu w lidze 90% meczy to byly wygrane jedna bramka i strach do konca meczu czy nie strzela bramki bo barca byla wycofana i tylko bronila.
Drugiego sezonu tak szczesliwego miec nie mogl i bardzo dobrze ze odszedl.

12

Uff i tego sie trzymaj! Niech zostanie tam do konca kareiry!

0

@PIWOSZ89 w eleven tez beda mecze

2

@mr Barca Mam 42 a najczesciej daja 25 rekord 21. A grok 19 ze zdjecia zrobionego pol roku temu.

0

@Cochise Bo nie masz zadnych, milego wieczoru.

0

@Cochise Wenezuela to zadnen pomocnik, kraj ktory w zaden realny sposob by nie pomogl rosji.

0

@Cochise Chodzi o to ze nawet gdyby to byli wrogowie wielcy rosji to tak samo by atakowali to nie ma znaczenia. Nie mysla tak ej to sojusznicy rosji atakujmy ich.

0

@Starrk To o co chodzi z iranem?

1

@Cochise W kazdej wojnie chodzi o pieniadze nie o to ze atakujesz przyjaciela swojego wroga.

1

@Cochise To akurat malo wazne.

3

Wenezula pierwsze miejsce na swiecie w zasobach ropy iran trzeci to oczywiscie przypadek ze oba panstwa zostalu zaatakowane przez usa :P

0

@michal26 Akurat tutaj atakujacy i broniacy sa winni. Broniacy celowo ukrywaja wiele rzeczy w szpitalach i szkolach. Nie bronie atakujacych ale to nie tak ze oni chca zniszczyc szpital bo tak.

3

@robsesh xddddddddddddddddddddddddd

3

@tomek8756 Fuj, mnie takie brzydza woel chude laski i jedrne mniejsze.

5

@Ojciec5tkidzieci Rzucam kawalek kurczaka jak najdalej potrafie i uciekam w druga strone!

2

@Wojtek84 Ferran powinien dostac cale 90 min w klilku meczach pod rzad co da mu pewnosc jak wczesniej. Daje wiecej niz lewandoski i tyle.

1

@MadafakinGuy Ja juz od wczoraj nie pale i mam nadzieje ze tym razem sie uda to latwe tyle razy rzucalem!

1

@Ryoumen My? To teraz rozumiem skad tylu pracownikow ma barcelona skoro tylu tutaj pracuje w niej!

2

Bonusy za wygranie ligi itp powinny byc zakazane w kontraktach.
Mialo by to sens gdyby zarabiali grosze pilkarze przy obecnych pensjach to zbytek szczegoolnie gdy klub ma spore dlugi.

0

@Messiah10 xddddddddddddddddddddddddddddddddd

1

@kanver_ Nie ma nic lepszego niz kasy samobslugowe.

0

@Zoker Jezeli to prawda to niemcy oficialnie upadly.

0

@HiBro Bernal tak casado to do lawki powinen byc przyspawany.

2

@Safrani XDDD Dowod anegtotyczny nie jest dowodem. Ja nie znam zadnego osobiscie bialego ktory zostawil matke z dzieckiem to zapewne zaden nie zostawil nie?

0

Jedno mnie zastanawia kto w tym klubie pracuje ze nie wie czy 12 czy 14?
Powinni dokladnie wiedziec jaka kwota.

0

@Tigermaus Canal+ sprawdzilem opinie serial dosc kiepsko oceniany no i robi go bbc wiec szalu nie bedzie

4

@Arden Suarez>lewandowski zawsze i wszedzie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?