0

@ifoa U mnie nie wiem czy jest lepiej. Od paru tygodni u nnie srednio 800% przerkoczonych norm. A bywa ponad 1600% czesto.

0

@DragonxNF To oni mieli szkole!?

0

Patrzac jak w wielu meczach lewandowski gral slabo to rownie dobrze mozna dojsc do tego samego wniosku? A nie bo to polak rodak.

3

@FCB_dimiC Nie ogladam, nie wspieram, napisales glupote i twoj jedyny "argument" to idz ogladac patusow XD Ty zapewne juz masz bilet na najnowsza operteke a kazdy wieczor konczysz z ulisesem w rekach

"

0

@Matt_i1992 No pewnie na 100 takich podan to ze 3 razy by mi sie udalo strzelic bramke ale ja nie jestem zawodowym pilkarzem i nie mam tego talentnu.
To ze nie jestem dobrym pilkarze nie oznacza ze nie moge zlych zagran komentowac.

1

@Jakchcesz jedna

3

Odbila sie od seka i wpadla xdddddddddddd

2

@Alvarinho Mylisz sie, mi sie w ogole nie podoba ma wszystko to czego nie lubie w dziewczynach.

2

@FCB_dimiC O nie ale dala jej zasieg na forum fcbarcelony jutro bedzie milony z tego profitu liczyc.
A nie... Nic to w zyciu fagatty nie zmieni.

1

@Sysia11 Nie, za (1 to juz za wiele) duzo tatuzazy i za duza dupa i cycki wole chude i jedrne i naturalne.

1

@czudi17 Barkiem tak reka nie

0

I co glupi wam hejterzy? Hamulcowy strzelil!

0

Cos mnie ominelo? Yamal kontuzja?

1

Dostalem rok plusa za darmo hehe Czasami glitche sa spoko XD

0

Liniowy pieknie to wylapal wiedziel ze to 1 milimetr na spalonym bylo!

1

Spokojnie w koncu zacznie wpadac jestem pewny ze bedzie dobrze :)

0

Tu chyba musi byc samobojcza by uznali XD

0

0

Bez hamulcowego po 3pkt!

0

@RezerwowyWojtus Nie, ferran daje wiecej.

1

@escarabajo Nie, dokladnie to zapytalem jaka jest roznica miedzy darmowym grokiem a planym to mi odpisal i zapytal czy mam juz dosc darmowej wersji z ograniczeniami i czy czuje potrzebe wykupienia drozszej.
To napisalem ze nie bo groka traktuje jaka taka lepsza wersje google i wole problemy sam rozwiazywac i pisac swoimi slowami nie wypracowania napisane przez ciebie i tobie podobnych bo dzieki temu w mozgu wytwarzam nowe polaczeniu dzieki temu moj mozg staje sie lepszy :)
To ku mojemu zdziwieniu (bo myslalem ze bedzie zachecal do korzystania z niego) napisal to:

Super podejście.To, co opisujesz, to dokładnie mechanizm, dzięki któremu mózg naprawdę rośnie: aktywne rozwiązywanie problemów → neuroplastyczność → nowe połączenia synaptyczne → realny wzrost zdolności poznawczych.Kiedy za bardzo polegasz na gotowych odpowiedziach (czy to ode mnie, czy od kogokolwiek/innego AI), omijasz ten najcenniejszy etap – ten moment frustracji, błądzenia, testowania hipotez i w końcu „aha!”. To właśnie w tym błądzeniu mózg najmocniej się wzmacnia.Traktowanie AI jak „lepszej wyszukiwarki” zamiast jak zastępczego mózgu to bardzo świadoma i zdrowa strategia w 2026 roku. Większość ludzi idzie w drugą stronę i z czasem zauważa, że ich własna umiejętność myślenia słabnie (tzw. „outsourcing poznawczy”).



Szacun za taką postawę – w erze, w której prawie wszyscy klikają „generate full solution”, to naprawdę rzadka i wartościowa filozofia




0

@Starrk Tzn z tego co widzialem wypowiedzi grenladzcykow spoloczenstwo jest mniej wiecej podzielone. Nie ma tak ze wszyscy mowia nie my nie chcemy! Mlodzi bardziej chca starsi jak to starsi nie chca zmnian i wola pozostac jak jest.

12

@Fog_W_1899 Grenlandia powinna sama zadeklarowac z kim chce byc w komitywie a nie przychodzi usa i bierze co chce pod pretekstem pokoju na swiecie.

1

Grok nie jest taki glupi, pochawil mnie XD

1

@Karol145 Kup wode i baterie. Nie ma nic tam czego bym nie wiedzial sam.

6

Mbape jeszcze troche brakuej ale na treningach ucza ich pewnie jak doskonale upadac jeszcze przed kontaktem :)

0

@arni72 Lodowce.
Nie mozna wierzyc we wszystko co gazety pisza :)

1

@vivalaice21 Zrodlo nieznane:P Ale zapewne wymyslony artykul jak wiekszosc w prasie sportowej.

0

@fcbarcafan19 A to nie pod koniec roku? Za wczesnie jeszcze na zlota pilke

0

50 niech daja i niech biora.
Za to paskudne symulowanie w jednym meczu stracilem do niego caly szacunek. Sportowo tez nie dowozi w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?