3

Nie tylko ten mecz. Roberto na obronie na dluzsza mete to nie jest dobry wybor semedo moze nie daje tyle w ataku ale w obronie jest duzo pewniejszy. Na prawej strone semedo i dembele powinni grac razem.

0

:( :( :( ehh geniusz

0

spokojnie to plotki

0

600 nie ale tak 200-300 to juz tak ;p

2

Szkoda troche ze wygrany mecz a dembele nadal na lawce

0

Panowie jakis stream z polskiem kometarzem? z gory dziekuje :)

2

Przestancie juz z ta roma. Co bylo nie wroci i gdybanie ze wystarczylo tak zagrac nic nie da. Cieszmy sie z tego co jest teraz i bedzie w przyszlosci.

1

Eleven oplacam i jest ok canal+ nigdy mojej zlotowki nie zobaczy.

1

zalazek? to byla bardzo dobra kontra.

0

Dembele to kupiony jako rezerwowy byl nie?

0

niektore jego decyzje s zwyczajnie glupie

2

Raczej alternatywe dl rakitica

0

w pesa?
Chenie ;)

0

Tylko ps4 :) :) :)

0

No i?
Ja kupilem 2 lata temu i niemal kazdego dnia gram w jakas, gre czy to overwatch czy tez pes czy inne gry.
Nie klam ze nie m dobych gier bo jet ich masa

0

Jak w ogole zagral wczoraj alena?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xd to zes polecial

0

Boze co za brednie

0

Czytanie ze zrozumieniem boli.

0

Jest myclub czyli niemal to samo co fut ;)
Konami nie ma kasy zeby przebic ea w licencjach i reklamie stad dominacja fify :(

0

Zle porownanie.
To ze ktos sobie kupi buty nie ma wplywu na nic innego.

Na samych mikrotransakcjach w fifie w zeszlym roku ea zarobilo 800mln dolarow.
Kupujc skrzynki paczki w grach popierasz ten proceder dzieki temu ten sytem wporwdzny jet do innych gier jak np star wars battlefront 2.
Nie szanuje ludzi ktorzy karmia ea.

0

Mnie zadziwia ze ktos gra w ogole w fife gdy na rynku jet o niebo lepszy pes :)

2

ktore to byly nietrafione?
Pomijajac turana i hmm gomesa choc z nim to dziwna sytuacja bo kazdy trener na niego stawia.

Kazdy klub miewa nieudane transfery.

3

Nie gram w fm i nie jestem z gimnazjum.
Zawsze mnie smiesza personalne wycieczki, najczesciej to sie odbywa kiedy druga strona nie ma nic do powiedzenia ;)

Latwo sie mowi ze ten by to lepiej zrobil nie majac zadnego poparcia tej tezy.

Zreszta wystarczy napisac durny kometarz w ktorym podwaza sie dokononania obecnego zarzdu zeby nabzierac pluski :)

2

To kogo bys madrze kupil i tanio kupil zamiast dembele i cou? :)

9

Wiatrak moze sie spierniczyc

0

Hahahah
Zla barcelona niszczy kariery takich dobrych pilkarzy :(

0

He he he.

Nie

2

Nie.
Kup pesa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?