Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mozliwe ze maja plan b i jak ie cou nie uda to bedzie inny drogi i glosny trasfer byleby nie mowilo sie o nich
7
My tzn ty i cala twoja rodzina czy jak?
0
A skad ty wiesz co valerende zrobi?
0
Ma ktos jakas strone ze stremingiem z gra o tron w jakosci fullhd?
1
Jakie to perelki?
I ktory sprzedany zrobil kariere?
0
Rafinha i roberto to nie mlodziez xd
7
Czesto mozna spotac maliny w lesie ;)
0
Bo neymar jest przystjonijeszy
0
Spokojnie daj mu czas w zeszlym seoznie vidal pokazal ze duzo moze dac barcelonie.
0
Czytales wywiad?
Wyraznie jest napisane ze kluby dogadane byly co do kwoty i nagle powiedzili nie nasze ustalenia mamy gdzies i chcemy byc moze 2x wiecej jak nie to nara.
Ale oczywiscie wszystko wina zarzadu barcelony a nie francuskiego klubu.
0
To niech ida gdzies gdzie nie naraza innych na spoilery a nie strona barcelony a tam spoilery.
Za spoilery powinny byc bany
0
Te dziwne przyczyny to zapewne kasa.
0
Ma ktos bramke zielinskiego?
0
Eleven na rozpoczecie lig wprowadzilo 2 tyg darmowego ogladania.
0
Cou jest potrzebny na srodek pomocy nie na skrzydlo to ustawienie i tak jest zbyt ofensywne
1
Jak kazdego dnia beda pisac ze transfer jest przesadzony i to kwestia godzin w koncu im sie uda trafic xd
0
Przejdz na 4-3-3
Zmien roberto na rakitic i paco na suareza o masche na pique no i wtedy mozna grac ;)
4
Ciekawy
youtuber
Wybierz jedno
0
Pomyslales moze ze taka jego rola w druzynie i tego wymaga od niego trener?
asekuracja innych lini czasami strzalu jak ma okazje
0
No tak ale tu nie chodzi o kase, jezeli ciagle przegrywasz to juz takiej frajdy nie masz tylko frustracja jak szejka po meczu z barcelona ;)
0
Jak myslicie arbom skonczy sie cierpliwosc i odejda z klubow takich jak city i psg jezeli nadal nic nie beda wygrwac?
1
Nie to pes jest lepszy
Ea ma kupe kasy na licencje i reklame i dlatego fifa jest popularniejsza ale lepsza gra jest zdecydowanie pes
0
Rakitic za roberto
0
Dobrze?
Ja nie mam ochoty zdejmowac czapki gdy gdzies wchodze mi to nie przeszkadza i innym tez nie powinno.
2
A w pesie moge?
7
Ogolnie na swiecie ludzie maja na to wyjeb.. w polsce dziwnie tylko na to patrza.
0
Transfermarket to nie wyrocznia.
Jak sam pilkarz uwaza i statyski podaja lepiej strzela prawa noga a asystuje lewa wiec idealne miejsce dla niego to lewa strona.
0
spokojnie za rok czy dwa jeszcze nikt nie zaplaci tyle za niego a za 2lata jezeli sie spisze moga podpisac z nim nowy konrtakt z wyzsza klauzula.
0
Roberto to obok xaviego nawet nie stal.
0
I marzenie spelnil kolejnym byla wielka kasa.