1

Dlugo ten skrot dzilal :D

6

7 dla roberto to jakas kpina.
Minimum objektywnosci redakcjo bo zwczyajneie zagral slabo

2

Cpales nie pisz kometarzy

0

Jezeli grales na pc to faktycznie mogles odniesc wrazenie takie bo to wersja z ps3 czyli poprzednia generacja dopiero od tego roku wersja pc bedzie identyczna z ta konsolowa aktualnej generacji.

0

Mam tyle gier ze nie poswiecam calego czasu na pesa i glownie gram online tylko wiec fut czy myclub mi zwisaja najwaznieszy jest gameplay :)
Pes jest zwyczajnie lepszy co roku, recenzje i oceny na metacritic to tylko potwierdzaja.

Tryb fabularny? smieszne pogralem w to godzine i zapomnialem o tym bo szkoda na to czasu.

W pesie czujesz ze akcja jak na boisku moze sie roznie potoczyc a fifa jest bardziej arcadowa.
Wiec zwyczajnie pes moze byc dla ciebie za trudny :)

0

Moze pogadamy o pesie zamiast o miernej fifie? :)
Recenzje sa obiecujace minusy to glownie brak licencji ale to zalatwia option file.
Szykuje sie lepsza odslona niz rok temu i do tego swtietny tryb 3vs3

0

Tak, roznice w cenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale jakie ultimatum?
Nie odejdziesz to pojdziesz na trybuny?
Turan juz by lecial po kebaba i na miejsce na trybunach ;)
Sprawa z rahinia jest inna bo jest juz dlugo kontuzjowanhy.

Vidal wie ze przyszedl nowy praw obronca i zdaje sobie sprawe ze bedzie drugim wyborem i moze miec dosc siedzenia na lawce wiec stad chec zmiany klubu nie mozna go za to winic.
W przeciwienstwie do ciebie ja mysle.

10

?
Roznica jest taka ze vidal chce grac i dlatego chcial odejsc a klub nie trzyma zawodnikow na sile co sie ceni :)
Verma i arda to inna sytuacja bo nikt zaplacic za nich nie chcial a ruszyc sie z klubu tez nie chca.
Wiec mysl czasem bo nie wszytko jest wina zarzadu.

0

Nie mozna przesunac zawodnika pierwszej druzyny do drugiej

0

Juz ten hejt na zarzad jest nudny.
Turan woli zarabiac hajs i musi sie zgodzic n transfer wiec to wina turana nie zarzadu.

1

Nie, tak podaly jedynie promadryckie gazety samo chealsy zaprzeczylo takiej kwocie.

0

Wszystko fajnie tylko to nie on powiedzial.

0

Barcelona by utrzymac sie w 2 lidze potrzebuje mieszanki doswiadczonych graczy i mlodych i akurat ruchy transferowe 2 druzyny uwazam za bardzo udane.

0

Tak w ogóle to obserwowałeś kazdy mecz barcelony b ze wiesz ze ci mlodzi sa tak utalentowani?
Czy zwyczajnie gadasz nie znajac sytuacji zeby sobie ponarzekac?

2

Jedynie seri wydaje sie prawdopodobny, nie bedzie drogi i bedzie mogl grac w lidze mistrzow i jezeli barcelonie nie bedzie dobrze szlo to mozliwe ze go kupia.

0

No i ten nowy zarzad da 200mln jak chcial liverpool?
Zarzad wlasnie sie u nich musi zmienic wraz z wlascicielem zeby cou przeszedl za normalne pieniedze.

0

Kometarz z dupy to jest twoj.
Zarzad jest od pomocy tworzenia kadry i lucho rok temu sam przyznal ze ma najsilniejsza kadre i byl wielkim zwolennikiem gomesa.
Nie twierdze ze ten zarzad jest idealny ale bledem jest zrzucanie calej winy na niego szczegolnie w tym wypadku gdy oferowal i tak i za duzo kasky za cou.

0

Taa i wszyscy madrzy wypowiadaja sie po transferze ze ile oni to juz nie wiedzieli.
SKoro wiedzieli juz od tylu miesiecy to dlaczego siedzieli cicho?

1

CZy ty tak powaznie?
Co zlego w tym przypadku zrobil zarzad skoro nie chca go sprzedac?

2

Juz 2017 pes byl zajebisty jest sporo zmian i bede sie musial przekonac do niego ale opcja 3na3 byla super :)

0

Ty tak powaznie? :D
A teraz jakos o tym napisaly bozee xd

0

Dlaczego o tym glosniej nie mowi prasie tylko dopiero teraz gdy mleko sie rozlalo?

7

Lekarz ktory badal cou tez prauje dla sportu?

0

Jest otwarte do 31 i co z tego?
Oznacz to ze do klubu moga przychodzic zawodniy tylko do polnocy odchodzic nawet moge za miesiac a okienko w hiszpani jesto do polnocy 1 wrzesnia.

0

hahahah sa gusta i gusiki bez odbioru

0

Od zawsze :) a od 2 lat niszczy fife :)

0

Nic mi nie odpowiedzialy.
Smiesza mnie takie kometarzy gdy ktos mowi w imieniu innych.

2

I bardzo dobrze bo pes jest zwyczajnie lepszy od fify

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?