Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlugo ten skrot dzilal :D
6
7 dla roberto to jakas kpina.
Minimum objektywnosci redakcjo bo zwczyajneie zagral slabo
2
Cpales nie pisz kometarzy
0
Jezeli grales na pc to faktycznie mogles odniesc wrazenie takie bo to wersja z ps3 czyli poprzednia generacja dopiero od tego roku wersja pc bedzie identyczna z ta konsolowa aktualnej generacji.
0
Mam tyle gier ze nie poswiecam calego czasu na pesa i glownie gram online tylko wiec fut czy myclub mi zwisaja najwaznieszy jest gameplay :)
Pes jest zwyczajnie lepszy co roku, recenzje i oceny na metacritic to tylko potwierdzaja.
Tryb fabularny? smieszne pogralem w to godzine i zapomnialem o tym bo szkoda na to czasu.
W pesie czujesz ze akcja jak na boisku moze sie roznie potoczyc a fifa jest bardziej arcadowa.
Wiec zwyczajnie pes moze byc dla ciebie za trudny :)
0
Moze pogadamy o pesie zamiast o miernej fifie? :)
Recenzje sa obiecujace minusy to glownie brak licencji ale to zalatwia option file.
Szykuje sie lepsza odslona niz rok temu i do tego swtietny tryb 3vs3
0
Tak, roznice w cenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale jakie ultimatum?
Nie odejdziesz to pojdziesz na trybuny?
Turan juz by lecial po kebaba i na miejsce na trybunach ;)
Sprawa z rahinia jest inna bo jest juz dlugo kontuzjowanhy.
Vidal wie ze przyszedl nowy praw obronca i zdaje sobie sprawe ze bedzie drugim wyborem i moze miec dosc siedzenia na lawce wiec stad chec zmiany klubu nie mozna go za to winic.
W przeciwienstwie do ciebie ja mysle.
10
?
Roznica jest taka ze vidal chce grac i dlatego chcial odejsc a klub nie trzyma zawodnikow na sile co sie ceni :)
Verma i arda to inna sytuacja bo nikt zaplacic za nich nie chcial a ruszyc sie z klubu tez nie chca.
Wiec mysl czasem bo nie wszytko jest wina zarzadu.
0
Nie mozna przesunac zawodnika pierwszej druzyny do drugiej
0
Juz ten hejt na zarzad jest nudny.
Turan woli zarabiac hajs i musi sie zgodzic n transfer wiec to wina turana nie zarzadu.
1
Nie, tak podaly jedynie promadryckie gazety samo chealsy zaprzeczylo takiej kwocie.
0
Wszystko fajnie tylko to nie on powiedzial.
0
Barcelona by utrzymac sie w 2 lidze potrzebuje mieszanki doswiadczonych graczy i mlodych i akurat ruchy transferowe 2 druzyny uwazam za bardzo udane.
0
Tak w ogóle to obserwowałeś kazdy mecz barcelony b ze wiesz ze ci mlodzi sa tak utalentowani?
Czy zwyczajnie gadasz nie znajac sytuacji zeby sobie ponarzekac?
2
Jedynie seri wydaje sie prawdopodobny, nie bedzie drogi i bedzie mogl grac w lidze mistrzow i jezeli barcelonie nie bedzie dobrze szlo to mozliwe ze go kupia.
0
No i ten nowy zarzad da 200mln jak chcial liverpool?
Zarzad wlasnie sie u nich musi zmienic wraz z wlascicielem zeby cou przeszedl za normalne pieniedze.
0
Kometarz z dupy to jest twoj.
Zarzad jest od pomocy tworzenia kadry i lucho rok temu sam przyznal ze ma najsilniejsza kadre i byl wielkim zwolennikiem gomesa.
Nie twierdze ze ten zarzad jest idealny ale bledem jest zrzucanie calej winy na niego szczegolnie w tym wypadku gdy oferowal i tak i za duzo kasky za cou.
0
Taa i wszyscy madrzy wypowiadaja sie po transferze ze ile oni to juz nie wiedzieli.
SKoro wiedzieli juz od tylu miesiecy to dlaczego siedzieli cicho?
1
CZy ty tak powaznie?
Co zlego w tym przypadku zrobil zarzad skoro nie chca go sprzedac?
2
Juz 2017 pes byl zajebisty jest sporo zmian i bede sie musial przekonac do niego ale opcja 3na3 byla super :)
0
Ty tak powaznie? :D
A teraz jakos o tym napisaly bozee xd
0
Dlaczego o tym glosniej nie mowi prasie tylko dopiero teraz gdy mleko sie rozlalo?
7
Lekarz ktory badal cou tez prauje dla sportu?
0
Jest otwarte do 31 i co z tego?
Oznacz to ze do klubu moga przychodzic zawodniy tylko do polnocy odchodzic nawet moge za miesiac a okienko w hiszpani jesto do polnocy 1 wrzesnia.
0
hahahah sa gusta i gusiki bez odbioru
0
Od zawsze :) a od 2 lat niszczy fife :)
0
Nic mi nie odpowiedzialy.
Smiesza mnie takie kometarzy gdy ktos mowi w imieniu innych.
2
I bardzo dobrze bo pes jest zwyczajnie lepszy od fify