Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiadomo gdzie beda pokazywane mecze preseoznu barcelony?
1
@gumaz Janusza!
0
Gonix>Bambi i leosia
1
@FCB24 Nie no tam jest laleczka ale lepiej mi pasuje aneczka moze dlatego ze moja byla to ania i moj mozg uznal ze lpeiej pasuje aneczka xdD
0
@FCB24 Cale zycie w niewiedzy byles XD
1
@Bolton Smacznej kawusi kochac kapusi!
1
Zapierdzielam sobie w kalpeczkach
Ze mne kolezka i moja aneczka!
2
@KrychaFCB Akurat u mnie bylo w dzien 32 a teraz przeszedl deszcze i jest 16 iec idealna pogoda ;3
6
@wyrek Duze wlasne zloza i cyk 8zl za litr na stacjach.
0
@Filipem Kazdy kto myslal ze raphinia bedzie gral w pomocy a rashford na lewiej stronie jest mocno odklejony.
0
@Schoogs Na bycie wrogiem sobie zapracowali nikt by nic do nich nie mial gdyby sami nie lamali praw.
1
@Eklerek Uuuf fajna laska bez tatuazy a to dzisiaj rarytas!
0
@reakwon Demokracja tu ułuda.
1
@Kengo Raczej chodzi o kierwocow bmw ktorzy maja przewaznie jakies stare bemeki i czuja sie krolami trasy, same auta zle nie sa ;)
Sam jestem posiadaczem bmw i ba nawet uzywam kierukowskazu i ludzi na przejsciach przepuszczam!
0
@19Macio93 ceo jakiejs firmy byl na tym koncercie z kochanka i zalapali sie na kiss cam no i tyle.
0
@wyrek Za takie cos powinna byc deportacja. Lamiesz powaznie prawo deportacja dziekuje i papatki
0
@19Macio93 Balde martinez kounde dumfris
Najlepsze rozwiazanie :)
1
@Prorokk I prawidlowo mj nie jest najlepszy
0
@gumaz xddddddddddd
0
@kamiVeB Dumfries!
0
@Eto'o9 R10 XDDDDDDDDDDDDDD
0
@Faro Forme by utrzymal pewnie taka jak przez ostanie lata prezentowal czyli niska.
0
@10LionelMessi10 Inna role na boisku? Aha czyli skrzydlowy to taki obronca ktory ma nie zdobywac bramek i asyst?
Nie to zdecydowanie ofensywny pilkarz informacja ze przedluzyl kontrakt byla najlepsza rzecz jaka przytrafila sie barcelonie.
Ogladalem jesgo mecze i nie ma drugiego tak przereklamowanego grajka jak nico powtarzalem to zawsze i nadal beda co udowadniaja jego statysyki.
1
@mate92 Nie bardzo w sensie to najlepszy dostepny skrzydlowy, ma drybling wykonczenie zapiernicza w obronie to o wiele lepszy wybor niz taki nico szkoda bedzie jezeli przejdzie do bayernu.
1
@igor2009z Zdecydowanie Mazur wyroznia sie bardzo uroda na tle innych
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Mlodypro101 Nie nie nie to tak nie dziala. Uwierz mi mozna komus wyznac milosc i rozmawiac z taka osoba kazdego dnia a mimo wszystko miec po chwili wywalone roznie w zyciu bywa szczegolnie ze ona nie jest z nim w zwiazku nie wiem od roku itp.
0
@agaFCB Ojj tez tak mialem nawet mowilem ze jest jedyna na ktorej mi zalezy od dawna i zadna inna sie nie liczy jednak tak nie bylo.
0
@Mlodypro101 Smutne to jest ze wszystko redflaga jest XD
Nie wiem to dziwne dla mnie ludzie maja wady wiadomo ale w momencie gdy komus nie zalezy na tobie tak jak tobie na tej osobie to nie jest "redflaga" tylko zwyczajnie ma wywalone ;)