0

@Greenalley Rozpisałeś się i może nawet masz rację, ale ani jednym słowem nie zaprzeczyłeś temu, co napisał @Sortello. ;)

0

@Neymarinho Była mowa o tym, że niezależnie od tego przy przedłużaniu kontraktu zgodził się na obniżkę/odroczenie płatności. Większość pozostałych zawodników nie przedłużała przecież kontraktu.

1

Chwila, chwila. Przecież taki Piqué zszedł z pensji w zeszłym roku, niektórzy mówili nawet 50% obniżki. Ma zejść jeszcze mniej czy tu chodzi tylko o jakieś rozłożenie w czasie?

0

@bolplast Gdy zarząd Bartomeu podał się do dymisji, Moriba miał jeszcze 17 lat.

2

Przydałaby się też zmiana statutu, żeby nie było już takiego cyrku z wyborami, jak jeszcze parę miesięcy temu...

0

@norbi77 Pewnie nikt na razie nie będzie o to pytał. :P
Zresztą nie zdziwiłbym się, gdyby Superliga miała tam spore poparcie.

0

No to oficjalnie czy Pintanel? Jedno drugie wyklucza. ;)

0

Oho, jest i mityczne „otoczenie”. :P

1

@333tricampeones333 A co do ma do przedłużenia kontraktu, który trwa jeszcze trzy lata?

2

Nie no, bez przesady. To już pewnie czyste wymysły pismaków.

1

Chodzi o księżną Asturii, następczynię tronu Eleonorę, a nie księżniczkę. Księżniczką byłaby dopiero jej córka.

1

@slayer Chyba jednak chodzi o Messiego, nie? ;)

1

@dafik85 Pjanić dostał prawie 1300 minut. Nie wiem, czy to aż tak mało.

0

@Volley To ja nie oczekuję wiadomości o premiach czy innych takich. Ale mówimy o klubie teoretycznie przynajmniej jeszcze zarządzanym przez socios, który co rusz opowiada o przejrzystości i innej tam „demokracji”. Przecież i tak te kwoty wyjdą później na światło dzienne przy raporcie z wykonania budżety, więc po co teraz to utajniać? Gdybym był socio, oczekiwałbym rozliczenia każdego euro wydanego na transfery, zwłaszcza w takim układzie, na którym korzysta na razie głównie Betis.

0

@marchisio10 Oczywiście, że to jest normalne. Tylko dlaczego to jest tajne? Wszystkie te liczby, oprócz procentu dla Betisu, to wyłącznie domysły prasy.

1

Ale to jest cyrk. Nadal nie wiadomo, czy Barça zapłaciła za niego 9 mln czy 15 mln, do tego Betis podał, że ma prawa do 20% z jego przyszłego transferu, o czym oczywiście hiperprzejrzysty zarząd Bartomeu i równie transparentny zarząd Laporty nie raczyły powiedzieć ani słowa.

0

Niemożliwe. Gdyby takie spotkanie odbyło się wczoraj, to już po przekroczeniu progu przez Koemana już mielibyśmy doniesienia od Romero czy innego Moreno. ;)

0

@JoeBlack Otóż to. Zrobiła się jakaś dziwna sytuacja, że mówi się bardziej o jego ewentualnym pozostaniu niż o ewentualnym odejściu. Przecież jemu na razie kontrakt się nie kończy...

0

@FerNiKloVe Wiem, wiem, ale zabawnie się złożyło. ;)

18

„Sam sposób płatności”.
Przelew czy gotówka? :P

15

Szkoda że tak twardych warunków nie dostają sami piłkarze. W ich przypadku wyniki a zarobki to różne światy...

0

@Luccas Gazetki próbują chyba nieudolnie podnieść jego wartość rynkową, bo trudno wytłumaczyć to inaczej...

0

To oni „crackami” nazywają nawet... trenerów? :P

Ale i tak najlepsze pytanie to chyba padło o to, czy Agüero wie, kto będzie trenerem. Kupa śmiechu, jak zwykle z miejscowymi pismakami. Tak, ten to jako pierwszy się na pewno dowiedział, czy Koeman zostaje, czy nie...

1

@equwesta Z nowym formatem Ligi Mistrzów pracowali już wcześniej, przecież to nie powstało z dnia na dzień. O 36 drużynach mówiło się już dwa lata temu.
Zniesienie bramek na wyjeździe było dyskutowane przez Komitet Wykonawczy UEFA też już dwa lata temu, a i wtedy nie było to po raz pierwszy.
A przepisami gry UEFA w ogóle się nie zajmuje. FIFA już prędzej, to prawda, ale przepisy o zagraniu ręką to zmieniają średnio raz na kilka miesięcy ostatnio, więc to też żadna nowość.

0

@equwesta A co konkretnie się zmieniło, że się wzięli według Ciebie do roboty?

0

Świetnie. Do pół godziny pewnie dojedzie pod Camp Nou, wtedy czekam na kolejny news. ;)

0

Jeśli Alba ma ofertę z Atlético, to bez takich jaj, jak oddanie Suáreza za bezcen. Koniec frajerstwa.

0

Kiedy wreszcie doczekamy się jakiegokolwiek oficjalnego stanowiska Barcelony, ile należy się Betisowi teraz i ile przy ewentualnym jego dalszym transferze? Trzeci rok biegnie, a tu dalej nic...

0

@KrwawiaceoczyVEB Oni piszą tak, a inni piszą inaczej. A wszystko to czystej wody domysły pismaków, bo oficjalnie ani Barça, ani Betis nie podali szczegółów tego układu (Barcelona „zapomniała” nawet poinformować publicznie o pozostaniu Emersona w Betisie do 2021 roku).

1

@Mateonvious Dokładniej to był wtedy jeszcze Ciudad Real, który później przeniósł się do Madrytu i grał jako Atlético, ale szybko upadł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?