Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bogan Mówił kiedyś coś w rodzaju, że to w zasadzie jest prywatna sprawa Fatiego i w zasadzie czego media chcą więcej w tej sprawie. Ogólnie spowolnił przepływ informacji o zdrowiu zawodników. Przykładowo Piqué miał wrócić dużo później niż Fati, a tu znikąd pojawił się na treningach przed PSG, za to nikt nie tłumaczył, gdzie jest Fati, który miał już powoli trenować.
0
@Bogan Wygląda na to, że blokada informacyjna to sprawka Koemana. Jak dla mnie to działanie trochę na szkodę klubu, nie rozumiem go.
1
@Donio Co prawda, to prawda. Inna sprawa, że ten układ menedżersko-pośrednicko-skautingowy trochę średnio jest czytelny. Nie wierzę, że tylko dyrekcja odpowiadała za tyle niewypałów.
12
Podsumowując – co złego, to nie ja. Jeśli wyszło, to wyszło, a jak nie wyszło, to decydowała dyrekcja sportowa. ;)
Trochę może zrobili z niego kozła ofiarnego, ale za dużo tych dziwnych akcji.
2
Pozostaje jeszcze pytanie, czy w ogóle miał drugą. ;)
0
Ktoś z szatni podzielił się tą „wiarą”, czy jak zwykle pismacy wkładają swoje marzenia, fantazje i przypuszczenia w usta piłkarzy? :P
2
To zmieniło moje życie.
0
@piessalomon Jak dla mnie jeszcze więcej, bo były jeszcze konsultacje z VAR-em w sprawie Braithwaite i odganianie barcelońskiego roju pszczół wokół Manzano, ktoś też z Realu dość długo leżał wcześniej (chyba Vázquez), ogólnie wybroniłby się z siedmiu minut bez problemu.
0
@kacperowski20 To jest analiza kontrowersji, a nie tłumaczenie się po porażce. Podobne analizy są nieraz po meczach... wygranych przez Barçę. ;)
0
@Herbert I druga rzecz – u nas sędziowie mają chyba więcej jaj i częściej każą schodzić na zmianę po prostu w dowolnym miejscu boiska, a nie na środku, jak kiedyś trzeba było.
1
@Wymyslilemtosobie Jaka murarka, proszę Cię...
0
@MaziFCB Większość tych spartaczonych akcji Real miał akurat przy stanie 2:1, tak że tego...
2
Cztery minuty mnie rozwaliły. W takiej Ekstraklasie każdy sędzia dałby siedem, może nawet osiem minut, a przecież zalecenia są te same. W ogóle w Hiszpanii doliczają średnio mniej czasu niż w Polsce i trudno to zrozumieć.
1
Jak się czyta te wymysły „Mundo Deportivo”, to aż dzie, że jeszcze nie ma złotej figurki Neymara w kapliczce na Camp Nou. :P
2
@swer2251 Poprzedni zarząd też różne rzeczy uznawał i co z tego dziś zostało?
0
@slayer Pytają, to odpowiadają, nie? ;)
0
Dinamo Zagrzeb, nie Dynamo. ;)
0
@Donio Cóż, nie tak przecież dawno inny maestro gwizdka, niejaki Hernandez Hernandez (razem z całą ślepą bandą w kanciapie VAR-u), raczył przegapić nie tyle paznokieć Lengleta muskający piłkę, ile stempel na udzie Varane'a, więc wszystko jest możliwe. ;)
0
Tradycyjnie gejzer konkretów ze strony angielskich pismaków. Po co takie bzdety wrzucać?
0
@Norbi2021 Masz swoich kandydatów?
0
@slayer Mam nadzieję, że jednak chociaż pismacy wiedzą...
4
Ta „inspiracja” to jakoś bardzo luźna, powiedziałbym. ;)
0
@matiifcb Też transmituje.
0
To są te zapowiadane na okładce „sekretne informacje Sportu” o tym, jak to „Koeman zakochał się w Pedrim”? :P
3
Ciekawe, czy jeszcze kiedyś się zacznie się w naszych mediach podawać prawidłowo, że to taki Soto Grando będzie VAR-em, bo VAR to po prostu nazwa sędziego, a nie aparatury, którą obsługuje. :P
0
Musi spuścić z tonu, żeby było na 17. z kolei powrót Neymara. :P
0
@Zawszewierny1991 Jak to we współczesnych mediach – ktoś sobie „przypomniał” po wielu tygodniach. :P
0
@kuz W tym kopnięciu kolanem nie widzę akurat ani cienia przypadku.
3
Dembélé nie zostanie w Barcelonie, bo nie będzie jak go opłacić, ale będzie już z czego opłacić Neymara, który będzie chciał zarabiać... jeszcze więcej.
Czy leci z nami pilot?
0
@Turio Nie ulega i nie ulegnie, bo banda sędziowska w Hiszpanii uważa się za najlepszą na świecie i nieraz o tym mówi...