15

Nie wiedziałem, że MediaMarkt też ma kontrakty do końca sezonu. :P

0

@mcsarna Tam jest nawet napisane „el extremo del Leipzig”. :P

1

„Doradziłbyś Barcelonie pozyskanie Emersona?” – a to on może nie trafić do Barcelony, skoro odchodzi z Betisu po tym sezonie?

Edit: Chociaż nie, to jest na tyle porąbane, że on może zostać w Betisie. O ile Barça chce spalić w piecu wydane już na niego pieniądze.

1

@h2o U nas to i tak tylko przesunięcie I ligi i reszty niżej. Gdyby ktoś nazwał II ligę „Mistrzostwami Polski” albo „Ligą Narodową”, posikalibyśmy się ze śmiechu. :P

0

@Puyolex Ja tę reformę akurat rozumiem, bo nie ma żadnego poważnego piłkarsko kraju w Europie, gdzie na trzecim poziomie grałoby aż tyle drużyn co w Hiszpanii, ale zabrali się do tego daremnie.

Wpaść na pomysł, żeby jednym ciachnięciem zdegradować ponad połowę drużyn, gdy dopiero ich liczbę... zwiększono (były awanse, nie było spadków), zamiast rozbić to na dwa-trzy lata, a jeszcze dołożyć tak durnowate nazwy lig, to mogli tylko Rubiales i jego paczka z RFEF.

2

„Brzmi skomplikowanie, prawda?”.

Skomplikowanie to brzmi zwłaszcza awans z trzeciego poziomu na... trzeci, jak w ogóle można to tak nazywać? :P

7

@stysiek Mistrzostwo w takim cudowaniu osiągnęli Anglicy, tam kolejno:
I – Premier League
II – Championship
III – League One
IV – League Two
V – National League
VI – National League North i South

Jakim trzeba być kretynem, żeby dać się na to nabrać i miało to jakikolwiek skutek marketingowy?

Portugalia ma na trzecim poziomie... Campeonato de Portugal, trzecia liga Francji to Championnat National, a niżej Championnat National 2... Ręce nie mają gdzie opaść.

1

@WaFen Co nie znaczy, że nikogo to nie interesuje.

0

@MarioVeB! A Ty dlaczego po mnie krzyczysz, jakbym Cię lał po twarzy? Skąd wyczytałeś, że ja tu podważam konieczność i słuszność oddania części Betisowi? Poczytaj mój komentarz jeszcze raz, potem jeszcze raz, jeszcze tak z pięć razy, przemyśl i ochłoń, bo nic takiego tam nie ma.

1

@slayer Nie wiem, jaki „poważniejszy” zawodnik poszedłby na coś takiego, zwłaszcza że to on mimo wszystko ma przewagę negocjacyjną.

0

@JarekS Barcelona sama się niestety prosi o te plotki, przykre. Zwłaszcza, że to nie jest ktoś, o kogo bije się pół świata.

1

@JarekS Niestety krążą różne wersje, jest też chociażby taka, że Betis dostanie 50% z każdej sprzedaży Emersona przez Barcelonę przed 2024. Naprawdę aż trudno uwierzyć w tak idiotyczny wynalazek Bartomeu, ale na kierunku brazylijskim nic już nie zdziwi. :P

A ta wielość wersji nie zaskakuje, bo Barça mataczy tu niestety od samego początku.

1

@AxelF Naprawdę jestem ciekawy, czy kiedykolwiek poznamy pełną prawdę o tym transferze, bo od początku ktoś tu ewidentnie kombinuje i nie jest to raczej Betis...

0

@Azrik Albo mają taki zbiór mniej lub bardziej prawdziwych historyjek i anegdotek na każdą okazję, zwłaszcza gdy nie ma o czym pisać. ;)

0

I właśnie teraz ktoś sobie o tym „przypomniał”. ;)

6

@ferdas_rawa 12,5 mln, reszta idzie do Betisu.

1

@Sylvvester932 Cieszę się, że wyraziłeś jednoznacznie zdanie całej ludzkości, czuję się przekonany!

0

@Tomek54321 A, dziękuję, zapomniałem. Pewnie dlatego, że był wtedy i tak bez kontaktu z drużyną (a przynajmniej mam nadzieję).

0

@JohnnyBarca No to szkoda, że nie piszą o tym katalońskie...
Zwłaszcza że tutaj są niemal wyłącznie fakty, a wymysły z czterech liter.

0

@Peciak W tym sezobie nie kojarzę żadnego. W sierpniu mieli Todibo i Umtiti (Pjanicia nie liczę, bo jeszcze nie zdążył pojawić się w Barcelonie).

3

Wszyscy się skupiają na groźbie rozjechania Tusquetsa, za to ja próbuję wyobrazić go sobie na motocyklu. ;)

0

@Aristocrate_7 Tak czy tak nijak na zero z Pjaniciem wyjść się nie uda. Perła w koronie kreatywnej księgowości Bartomeu, jego wspaniałe dziedzictwo...

0

Tak szczerze to jak dla mnie piłkarzom nie za bardzo wypada mówić o swoich aktualnych przełożonych ani pozytywnie, ani negatywnie. Wiem, że w Hiszpanii mają różne specyficzne zwyczaje, ale im bardziej nachwalą teraz, tym większy może być problem, gdy karta się odwróci i naprawdę będzie źle. Oczywiście nikomu tego nie życzę, ale...

0

Absolutne zero nowości. Szkoda nawet czytać ten tekst, tytuł już mówi wszystko, czyli... nic.

0

@hazo428 To się możesz nie doczekać. Skoro przez tyle miesięcy oficjalnych informacji prawie nie ma, a Fati miał wrócić gdzieś w marcu czy kwietniu i nijak tego nie „zaktualizowano”, to pewnie znaczy, że jest naprawdę źle.

0

@slayer Tych głupot było tyle już od lat, ale kiedyś trudniej było je powielać i rozprzestrzeniać w tempie błyskawicy...

37

Teraz to dopiero będzie festiwal plotek i ploteczek, zwłaszcza w czasie przerwy reprezentacyjnej, gdy nie ma o czym pisać. Nie podoba mi się blokada informacyjna o kontuzjach dość ewidentnie narzucona przez Koemana.

A młodemu życzenia wszelkiej pomyślności!

0

@KokoVIB Nie był w zarządzie, był na niższym szczeblu. Samo przeciągnięcie wyborów też nie jest przestępstwem.

5

@kamilop Poradzili sobie, powiedzmy, wzorowo, w dniu wyborów. Ale to w zasadzie niemal wyłącznie na Tusquetsie i spółce spoczywa odpowiedzialność, że były one tak późno. Do tego z niewiadomych przyczyn upierał się przy terminach w drugiej połowie stycznia, nigdy nie wyjaśniając, dlaczego nie mogły być po prostu w grudniu.

0

Szok i niedowierzanie, Koeman nawiedza budynki klubowe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?