Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to w ogóle jest za trik, że Barça kupiła Emersona na spółkę i po połowie z Betisem, a później musi jeszcze mu płacić? Duża szansa, że to Betis wyjdzie na tym ogólnie lepiej. Przedziwny ruch niesławnego zarządu.
Tu chyba jednak chodzi o to, że sprowadzając Emersona za 9 mln Barça odbiera Betisowi jakiekolwiek prawa do pieniędzy z przyszłego dalszego transferu. Jeśli nie, to jakiś absurd.
0
Niemożliwe, przecież Droga Naczelna twierdziła swego czasu, że nie ma niejasności ws. Emersona, gdy przecież od początku gołym okiem widać, że Bartomeu coś zachachmęcił.
To już jest chyba siódma czy ósma wersja sprawy Emersona, jaką znam. Cyrk na kółkach.
Przecież już u zarania Barcelona kłamała co do szczegółów. Wersja podana przez klub była taka, że na rundę wiosenną 2019 będzie wypożyczony do Betisu, a później wróci do Barcelony i podpisze kontrakt do czerwca 2024. Nic się z tego prawie nie zgadza. Nie rozumiem zupełnie, dlaczego niemal nikt tego nie drąży, skoro to wygląda wręcz na niegospodarność.
0
Oj, w takim tempie przewiduję powrót „Kwestii godzin” jeszcze przed Wielkanocą...
1
@tomczkin Nie, to ta wcześniej, od Bechlera. Równie „przełomowa”. Brakuje tylko InstaStory, może akurat ojciec Messiego będzie sobie przeglądał w taksówce, a ktoś napisze o tym artykuł.
I tak to się kręci. :)
0
@bady48 Nie rozumiem nigdy argumentu z historią. To samo można powiedzieć o każdym klubie, bo każdy nie miał kiedyś historii. Układ sił jest zamknięty na wieki?
1
To jest „news” tak „insajderski”, że mogłaby go podać redakcja sportowa „Tygodnika Zamojskiego”. Ale tej redakcji nie śledzą setki tysięcy ludzi jak otumanionych „ekspertów”, którzy trafią 1/10 „informacji”...
0
Bomba spadła, Hiroszima to pikuś przy tym!
4
@Kgorecki2500 Z dopiskiem „szanse są 50:50”. ;)
1
Czyli wychodzi na to, że nawet gdyby wybory były 24 stycznia, to i tak nowy prezydent nie zdążyłby zrobić nic w okienku zimowym, bo zabrakłoby czasu.
0
@Krystian1588 To akurat mówił po hiszpańsku, odsłuchałem sobie. Może paru grepsów się nauczył. :P
0
@Krystian1588 W kulturze hiszpańskiej (bo chyba po hiszpańsku te pyskówki były) pozwalają sobie na dużo więcej, inną wrażliwość mają.
4
@Bogan To był przełożony mecz z 18. kolejki, kiedy był atak zimy w Hiszpanii.
13
Tytuł roku. Albo nawet dekady.
0
@Greenalley Ale to jest tekst o dwumeczu i odpadnięciu, a nie o jednym meczu.
0
@Krystian1588 Przecież takie odzywki są na porządku dziennym od lat, tylko teraz po prostu bardziej je słychać. Nic szczególnego.
0
@th@les Wtedy cały proces wyborczy od nowa, łącznie ze zbiórką podpisów. Pytanie tylko, czy ktokolwiek jeszcze tam się przejmuje statutem, skoro był już kilkakrotnie naruszony w ostatnich tygodniach...
0
@BarcaInfo To dziękuję za wyprowadzenie, choć jak sam dobrze wiesz, jakieś 90% tego typu newsów jest wyssanych z palca. ;)
Tylko dlaczego taka wiadomość dopiero po kilkunastu godzinach...?
5
Tak, a o 16 ktoś sobie o tym akurat przypomniał. Lista pierdół, jakie są w stanie wymyślić pismaki, nie ma końca i zawsze zaskakuje. :P
1
Mimo wszystko wtedy było bardzo trudno, ale jednak łatwiej, bo to była porażka na wyjeździe, a nie u siebie.
Teraz pozostaje liczyć głównie na to, że szanse są już tak niewielkie, że może to niektórym wyczyścić głowy. Życzę wszystkim cules wiele dobrych emocji, a co będzie.... to będzie.
0
@lukasz159 Mówił, że nie wraca... w tym tygodniu, nic więcej.
1
@karol97 Tyle że to nie jest grafika, tylko zdjęcie. Ale coś w tym jest, że zwykle nawet największe dziwactwa na samych zawodnikach wyglądają już cokolwiek lepiej.
1
@Barca1992 Tyle że Boniek mówił o tym już wiele razy, choćby dwa lata temu, więc to zarzut trochę z czapy:
http://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,64946,24432874,zbigniew-boniek-dla-sport-pl-bramki-na-wyjezdzie-licza-sie.amp
0
@Janas11224 Mam nadzieję, że synowie Messiego nie pójdą tą drogą, bo to zjawisko mogłoby się jeszcze zwielokrotnić. ;)
Inna sprawa, że „stary” Cruyff był wielką osobowością też poza boiskiem, a Messi jest niemal żadną.
0
Czy ktoś może być jeszcze zaskoczony?
0
@Carlosss Z Miny i Todibo przynajmniej były lub będą pieniądze. ;)
0
@Carlosss Pamiętam też Keirrisona, Hleba, Czyhrynskiego, więc różnie bywało. ;)
0
@MarcelNJ11 Nie no, całe szczęście, że Redakcja robi te przeglądy, ale muszą niekiedy tłumaczyć takie głupoty, że włosy dęba stają. :P
14
Nie dowiedziałem się z tego tekstu dokładnie niczego nowego. Totalne zero, typowy artykulik na wyrobienie „wierszówki” i wypełnienie 23. strony gazety jakąkolwiek treścią.
8
A co z Fatim? Kiedy wreszcie jakiekolwiek konkrety?
0
@Batys Takie gadanie, żeby zmobilizować wyborców, pewnie nic więcej.