Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Ferdka zasłużenie, gość był większym nieporozumieniem od Fornalika.
4
Już się nie mogę doczekać wielkiego powrotu Guardioli z Truskolasów do kadry, ale to będzie chodziło.
11
Jak zwykle przez te czerwone spodenki prześwituje brąz.
0
Ale jak to nie było niestety
4
Fajny ten hymn Albanii, podoba mi się.
6
Zobaczycie że jeszcze mu to zawieszenie unieważnią.
0
Od emeytury Lahoza brakowało mi tych potrzebnych dyskusji sędzia-trener w środku meczu.
0
Real wreszcie poczuł to co ich przeciwnicy czują co kolejkę.
1
Kiedy Canal + przejmuje całą LL? Już się nie mogę doczekać słuchać Pana Leszka w każdym meczu zamiast w co drugim.
0
@marcin62 Ta tragiczna murawa na której każdy się ślizga nas zaskoczyła.
2
@FCB24 Co Ty gadasz Raphinha, Gavi, Bernal oni niby odrazu byli wprowadzani po kontuzjach?
0
@Gibbon_FCB Ta porażka z Arsenalem wiele mówi o Bayernie na tle mocniejszych rywali.
0
@APTAPT Sędziowanie akurat w normie.
1
@VeB 1899 12 zawodnika to oni mają nawet na wyjazdach.
0
Mam nadzieję, że Atleti się dzisiaj zesra, bo ciężko będzie znowu grać na ich lodowisku.
2
@europejczyk U siebie
30
Ostatnie 10 meczy:
Lewy: 4 gole (kontuzja)
Bernal: 5 goli
Śledź: 0
Czy istnieje gorsza 9tka od Ferrana Torresa w top 5 ligach w 2026?
1
@Ilka Nie no raczej spadku to nikt nam nie wróżył
0
@FabianekMrozek A jak to widzą modele symulacyjne? Mamy szanse?
2
Joelinton to kiedyś dostanie 2 żółtą? Najpierw łokieć w Pedriego i teraz to.
3
„No nie wierzę że Lewandowski wychodzi na drugą połowę”
1
@regatta52 Jeszcze PSG 2021 bez kibiców.
4
@kejdzi Zależy od drużyny.
2
Maroko może myśleć że wygrało, ale wspólnota senegalskich szamanów nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Kto wie może nawet Toure wyśle list do swojego szamana, żeby wesprzeć braci z Senegalu.
2
@esem91 Dlaczego powinien być karny na Mbappe skoro faul zaczął się przed polem karnym?
0
Ktoś wie może kiedy gramy z Walią w półfinale?
6
Real z taką grą to na Bayern będzie musiał wytoczyć swoje najpotężniejsze działa w postaci Marciniaka, żeby mieć jakieś szanse.
4
@Pedri16Future Myślałem że nie da się przebić korupcji jakiej dopuściła się Korea w 2002 roku, ale jednak się myliłem. Ciekawe czy specjalne służby już przyjechały odebrać Mane i reszcie złote medale.
2
@norbi77 Przyszły nowe wytyczne od Pereza i w tym sezonie już nie będą gwizdać wolnych dla przeciwnika na połowie Realu.
5
Lunin proszę o powtórkę Albacete.