Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vegeta88 Sugerujesz że Donnarumma jest matką Valverde?
0
Komentarz usunięty
0
@Fog_W_1899 U Ronaldo takie coś działało dobrze na PR.
8
Laporta: No tak było. Nie zmyślam.
0
@michal26 No jest, ale z drugiej strony alternatywy też nie wydają się lepsze. Co do Nawrockiego, to bardzo się zawiodłem, Tusk wcześniej mocno przesadzał z tym nazywaniem go wetomatem, ale to weto jest po prostu działaniem na szkodę Polski. A najgorsze jest to że przez to weto nadal przyjmiemy SAFE, tylko na gorszych dla nas warunkach i Nawrocki dobrze o tym wiedział.
1
@michal26 "Ponoć jednak naród ma takich polityków, na jakich zasługuje." No jednak w przypadku Polski to się nie sprawdza, jak to powiedział jeden z ojców niepodległości: Naród wspaniały, tylko ludzie (...)
3
@APTAPT Przecież pożyczki Gierka były jedną wielką porażką XD
0
@FcPortoFan1999 Jeżeli Szachtar przejdzie dalej to tak się stanie.
2
@FcPortoFan1999 Zwycięstwo Szachtaru = pieniądze za dalszą fazę i za zwycięstwo
pieniądze = sprzęt wojskowy
Myślałem że to oczywiste. Dzisiaj musisz być niestety za Szachtarem.
1
@FcPortoFan1999 W ramach solidarności z Ukrainą.
0
@directedbyfcb U nas to nawet 70 letni Lewandowski potrafił strzelić 42 bramki w sezonie. Guirassy byłby dostępny za ułamek ceny Alvareza, a w poprzednim sezonie w BVB potrafił załadować prawie 40 bramek. Alvarez byłby niezłym transferem, ale nie za więcej niż 80mln.
0
@directedbyfcb Ja jednak wolałbym żeby 9tka ładowała te 50 goli zamiast 20. Mamy już śledzia, który strzela 20 goli na sezon i nie wydaję mi się że ktokolwiek tutaj jest z niego zadowolony.
11
Zdziwiłbym się jakby Flick wystawił Yamala w wyjściowym składzie po tym jak wyglądał z Newcastle (Chodzi mi o zmęczenie, a nie formę oczywiście) no ale jednak to Flick.
2
@Faro Nie jesteś sam, ja też myślę że ten drewniany brazol powinien trafić na wypożyczenie do Monaco zamiast naszego najlepszego zawodnika. Niestety nie ma tu dużo tak trzeźwo myślących analityków jak my, ale spokojnie to my będziemy się śmiać gdy Fati będzie podnosił swoją 3 złotą piłkę.
3
@FCB24 Nie no zajebisty argument "Z taką generacją by Setien wygrał" Szkoda że Tito i Rijkaard nie potrafili :) Fajny podparty na faktach argument
4
@FCB24 XD weź ty już nie pij.
5
@FCB24 Idąc twoją logiką Zidane jest najlepszym trenerem w historii. Tylko jedna osoba wygrała więcej Lig Mistrzów od Pepa i tą osobą jest Ancelotti, który trenuje również jakieś 15 lat dłużej. @panczo w samym United był 27 lat nie mówiąc już o Aberdeen czy innych. Guardiola stworzył najlepszą drużynę w historii, która składała się z praktycznie samych wychowanków i nic tego nie zmieni i nikt jego osiągnięć raczej nie powtórzy. Z tą samą drużyną z którą Pep stworzył potwora Rijkaard przegrywał ligę i odpadał w 1/8 LM, a wtedy miał jeszcze Ronaldinho.
1
@Cvzx Nie wierze że Arsenal przegra u siebie z aptekarzami.
38
@FCB24 SAF w 40 lat swojej kariery trenerskiej wygrał 2LM. Przestańmy gadać że to topka w historii.
5
Niech Haaland idzie na korepetycje do Lewego jak się gra na barbarzyńcę rudigera, znowu cały mecz niewidoczny.
0
Kończąc klasykiem: Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził.
0
@macio_944 Bayern jak raz trafił na poważnego rywala to dostał na dziurę 1-3, tu chyba trzeba już tylko liczyć na Lucho.
3
„TAA nic nie można zarzucić” przecież jego stroną poszło jakieś 5 niebezpiecznych akcji w pierwszych 20 minutach.
0
@A4ron Oszczędzają siły na Wolves.
2
@RaptusS Ja wiem, ale to już jest jakaś klątwa, że nawet taki średni bramkarz potrafił zagrać jak prime Buffon kiedy City strzelało na jego bramkę co 2 minuty.
3
Doku top 1 na 1, ale jak jest już podwajany to mu się odkleja. Taki Yamalek potrafi coś wyczarować nawet jak ma na sobie 3ech piłkarzy.
2
@RaptusS Nic się nie zmieni, nawet taki Lunin potrafił im samodzielnie wyciągnąć mecz gdzie city ich dominowało w 2024
0
@Eto'o9 R10 Jak widzę szprotę marnującą 10 setek w meczu, to jednak myślę że prędzej potrzebujemy takiego Haalanda. @Sulimo Marzenie piłkarsko, ale gość pewnie drogi i na dodatek mocno odklejony, ale jakby zaczął odstawiać swoje szopki w Galacie, to może puściliby go poniżej tych 100.
5
Pep wygląda na strasznie wypalonego, po co on tam jeszcze siedzi.
1
@Lionel_Messi10 No ta dwójka najlepiej broni, ale ja bym nie powiedział z taką pewnością, że Martinez jest lepszy w karne.